خوشم اومد 5 تعداد نمایش 832 1399-06-30

کاهش وزن و چربی زدایی به روشی غیر تهاجمی | مزوتراپی | مزو لاغری

به منظور لاغری، کاهش وزن و از بین بردن چربی های اضافه، مزوتراپی یک جایگزین غیر جراحی برای لیپوساکشن محسوب می شود. در این روش هیچ بخیه ای در حین فرایند ایجاد نمی شود و هزینه آن بسیار پایین تر از لیپوساکشن و سایر روش های لاغری است.

مزوتراپی تزریق آنزیم به پوست برای چربی زدایی و لاغری است. به مقدار کمی تزریق در هر جلسه درمان نیاز است. در اینجا می‌توانید ببینید که ما مقدار کمی آنزیم را در نقاط مختلف تزریق می‌کنیم. در امتداد ناحیه مشکلی که به حل شدن چربی به صورت محلی و سپس کمک می‌کند. در مرحله دوم پوست را سفت کنید. درمان Vanquish از طرف دیگر به طرف دیگر است. پانل به اندازه کافی روی شکم نشسته است. تا سطح آن را گرم کند پوست و زیر دمای چربی افزایش می‌یابد. کاهش تحریک چربی بدون آسیب رساندن به سطح پوست برای تحریک بیشتر کاهش چربی که اضافه می‌کنیم. Excellus ultra که فرکانس رادیویی و سونوگرافی است ، پروب از آن عبور می‌کند.

پوست باعث تحریک دما می‌شود. حتی می‌توانید. چربی بیشتری تحریک کنید. کاهش آخرین قسمت از این ترکیب استفاده از موج z Orsolya است. تن این یک درمان شوک درمانی برای از بین بردن سلولیت و تحریک آن است. جریان خون ما همیشه این کار را با کاهش فرکانس رادیویی چربی ترکیب می‌کنیم زیرا شما نتایج بسیار بهتری بگیرید


مزو لاغری مزوتراپی لاغری آسان و سریع مزوتراپی لاغری فیلم مزوتراپی شکم فیلم مزوتراپی لاغری شکم