خوشم اومد 0 تعداد نمایش 710 1399-10-23

مزوتراپی پوست صورت

مزوتراپی صورت روشی است که در ان پزشک با تزریق آنزیم ها، هورمون ها، ویتامین ها و ... ، از طریق سوزن های بسیار ظریف، پوست شما را جوان و شاداب می کند.

[ موسیقی ] خوب ایرینا من می‌خواهم. مزوتراپی را در مورد صورت اعمال کنم زیرا همانطور که می‌دانید. مزوتراپی شامل چندین تزریق است. ممکن است. کمی طول بکشد ، خوب چون این تزریق‌ها فقط یک یا دو تا نیست. آمپول بسیار نازکی است بنابراین فقط برای کاهش درد احتمالی ناشی از این تزریق لازم است. مقداری کرم به آن بزنید و این باعث بی حس شدن پوست می‌شود و ما راحت‌تر خواهیم بود . لازم است. مقدار زیادی از این کرم را در همه جا استفاده کنیم جایی که من قصد دارم. تزریق را انجام دهم و ما باید. آن را برای ساعت بعد تقریبی یک درمان طبیعی روشی است که می‌توانیم.

آن را اعمال کنیم. مواد مختلفی مستقیماً وارد پوست می‌شوند ، البته ما می‌توانیم. هر چیزی را استفاده کنیم. چندین کوکتل در بازار وجود دارد که ما آنها را می‌نامیم. ترکیبی از مواد مختلف داروهای آنتی اکسیدان مختلف عصاره اما من فقط از فیلم‌های اسید هیالورونیک استفاده می‌کنم. امروز به نوعی ماساژ درمانی انجام دهید ، این بدان معناست که شما مجبور خواهید شد. نتیجه بهتر این است که اسید هیالورونیک خالص باشد و در سه حالت پر شود. سرنگ یک میلی لیتر که بعد از اتمام این کار برای درمان کل صورت کافی است. من قصد دارم. از تکنیک میکرو نیدلینگ با درماپن استفاده کنم. برخی از سوزن‌ها در اینجا مرتعش می‌شوند که من می‌خواهم.

روی آنها بزنم. سطح پوست برخی از ویتامین‌ها و سپس من قصد دارم. به انجام حرکات متعدد بر روی پوست خود کمک کنید. تا این مواد به عمق پوست شما نفوذ کند. من قصد دارم. ابتدا صورت را با آن تمیز کنم. محلول ضد عفونی کننده که بعد از کرم آن را عمل نمی‌کند ، نباید. خیلی دردناک باشد. مطمئناً شما دردی خواهید دید اما اکنون بد نیست که بد باشد. سقفها را با هیالورونیک این اسید هیالورونیک آماده کنید. پوست آن آبی را که قبلاً در مهمانی خود دارید. جذب می‌کند و آن را حفظ می‌کند. آن را در آنجا ارائه می‌دهد و آن را به سلولهای پوستی ارائه می‌دهد ، زیرا ما همه بیوشیمیایی را می‌دانیم.

واکنش‌ها به آب نیاز دارند همانطور که می‌بینید. سوزن بسیار خوب و کوچک است بیایید. به آرامی شروع به کار کنید. این متابولیسم دردناک است. سلولهای پوستی در آن زمان خواهد بود ، بنابراین در واقع یک رطوبت از پوست است. در داخل همه چیز بنابراین شما نیازی به استفاده از هر کرم از خارج صبر کنید و سپس برای جذب شدن با این اسید هیالورونیک ، آب داخل پوست شما می‌گیرد. آبرسانی بسیار خوبی برای صورت خود داشته باشید. من سه مورد را توصیه می‌کنم. درمانها هر ۱۵ روز یکبار انجام می‌شود بنابراین یک روش مناسب برای شما سه روش درمانی است و پس از آن درمان هر سیگنال بیشتر است و این روش عملا هیچ طرفی ندارد.

اثرات به جز لکه‌های کوچکی که در ۲۰ ۴۰ اول روی پوست خواهیم دید ۵۰ سپس شما مخالف هستید که ممکن است. بعد از آن روند کمی را ببینید اما از آن آنچه اکنون می‌بینم می‌توانم. انتظار داشته باشم که هر فرآیندی که فصل تلویزیون عادی باشد زیرا بعد از آن تمام این تزریق‌ها بعضی چیزها باعث شکستن آنچه من الان می‌خواهم می‌شوی. فقط اعمال شود. مرطوب کننده‌ها هیچ چیز خاصی ندارند. فقط برای آرام کردن پوست این همه آن چیز بدی بود که فکر می‌کنم. ترس از این نبود که باشد دردناک‌تر ، اما اکنون قرار نبود که میکرو نیدلینگ را آماده کنم. روش dermapen بله این با ویتامین‌ها دردناک‌تر از آن نیست.

دردناک‌تر است ، همانطور که می‌بینید. چندین سوزن وجود دارد ، اشکالی ندارد. این را در این دانشگاه ضمیمه کنید و روشن کنید و وقتی که می‌توانید. آن را روشن کنم ببینید. یک لرزش از این سوزن‌ها وجود دارد ، خوب من می‌توانم. سرعت را تنظیم کنم. از این سرعت به سرعت حرکت می‌کند و من همچنین می‌توانم. عمق را تنظیم کنیم. با یک میلی متر شروع کنید و خواهیم دید که آیا دردناکی نیست یا نه کمی عمیق‌تر ، عمیق‌تر بهتر است. برای شما نه تنها به شما کمک می‌کند سرمی که من قصد دارم. برای نفوذ بیشتر اما با ساخت این میکرو آسیب هایی که روی پوست شما ایجاد می‌شود.

کلاژن بیشتری ایجاد می‌کند بنابراین در پایان این روش مخصوصاً با ترکیبی از این دو موردی که می‌خواهید بروید. به دلیل داشتن رطوبت بسیار خوب در پوست اسید هیالورونیک می‌تواند. از ویتامین‌ها بهره مند شود اما شما همچنین یک ویتامین بهتر خواهید داشت رنگ و بافت پوست به دلیل کلاژن جدید است و قرار است باشد. ایجاد hm خوب من ناامید می‌شوم اگر برای Wow هزینه می‌کنید بیایید. با یک میلی متر بجنگیم و سپس می‌توان. کمی عمیق‌تر شد و با ترکیب این روش هیالورونیک عضله درمانی اسیدی ، میکرو سوزن درمانی و لیزر کسری پس ما نتیجه خوبی روی پوست داریم. بسیار خوب و ممکن است. بعضی مناطق نیز باشد. دردناک‌تر از اشکال دیگر خوب هنوز خوب است اما ما توجه ویژه‌ای به گوشه‌های دهان داریم و همچنین در لب بالا و پایین آنها و آنها بیشتر چین و چروک هستند که یک درمان بسیار خوبی که بعد از اولین بار متفاوت خواهید دید.

خوب تظاهر فقط اعتماد است زیرا این است. توصیه می‌شود. این باشد که برای حداکثر روش حتی یک درمان نیز کافی است. در مسیری که می‌توانیم. از این روش برای سینه گردن استفاده کنیم ، تفاوت مشاهده کنید اما می‌توانیم. برای دستانی که درد بیشتری می‌کشم نیز استفاده کنم اما دکتر در اینجا همه چیز را بسیار حرفه‌ای کرده و از کرم ضد درد EMA استفاده می‌کنیم. کدام یک را قبل از شروع درمان استفاده کردیم ، دردی احساس نمی‌کنم که واقعاً خیلی خوب بود ، احساس می‌کنم. ماساژ دیک روی صورتم هستم و بعد از آن درمانی که احساس می‌کنم. کمی در حال سپیده شدن پوست است ، نتایج را می‌بینیم که همه چیز است.

آنجا لذت ببرم و بسیار خوب هستم شما


مزوتراپی پوست صورت ، فیلم مزوتراپی صورت ، فواید مزوتراپی صورت