خوشم اومد 1 تعداد نمایش 701 1399-10-23

مزوتراپی بدون تزریق

مزوتراپی صورت روشی است که در ان آنزیم ها، هورمون ها، ویتامین ها و ... ، از طریق سوزن های بسیار ظریف، وارد پوست شده و پوست شما را جوان و شاداب می کند.

[ موسیقی ] در این ویدیو که می‌خواهیم. به مرکز پزشکی OCP در Fairmont دبی خوش آمدید. اولین قدم است زیرا ما با استفاده از برخی از کرم‌های بی حسی شروع می‌کنیم. در طول درمان راحتی خود را تضمین کنید اما پس از آن ما پوست را تمیز می‌کنیم. آماده سازی آن برای پیش درمانی توسط یک پزشکی خاص انجام میگیرد. درمان برای بسیاری از مشکلات پوستی و مناسب برای همه پوست‌ها است. انواع درماپن که در طول این درمان استفاده می‌کنیم. سوزن‌های کوچکی است که از این طریق سوراخ‌های جدیدی در پوست ایجاد می‌شود. به این ترتیب سرم به راحتی جذب می‌شود و تمام مواد مغذی و ویتامین‌های خوب خود را به پوست می‌رساند.

مزوتراپی می‌تواند. تا حد زیادی به رفع چین و چروک‌های پوست کمک کند و سیاهی چشم شما با چشمانی سفید شاداب و درخشان به نظر می‌رسد. بعد از درمان توصیه می‌شود. چندین جلسه را طی کنید تا بهترین نتایج را ببینید. برایمزوتراپی تخصصی ما با ما تماس بگیرید. تیم پزشکی می‌تواند. در مورد مزایا و نتایج درمان به شما اطلاع دهد. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما هستیم


مزوتراپی صوررت، مزایای مزوتراپی، فیلم مزوتراپی