خوشم اومد 1 تعداد نمایش 1516 1399-11-11

مزوتراپی مو ، درمان ریزش مو با مزوتراپی

تزریق های محلول مزوتراپی به پوست سر می تواند گردش خون را بهبود بخشد، التهاب را کاهش دهد، DHT اضافی را خنثی کند، کلاژن را تحریک کند و اندازه فولیکول را افزایش دهد تا بدین ترتیب ریزش مو متوقف شود و رشد مو تحریک شود.

اینها لایه اصلی درمان اصلی هستند و بنابراین لایه میانی هستند بنابراین ما در جایی این کار را می‌کنیم که مو و فولیکول‌های مو باشد. آنها ۱-۴ میلی متر زیر سطح پوست هستند بنابراین ما با یک میلی متر و یک شروع می‌کنیم. تنظیمات مجدد بر روی اسلحه مخصوص تزریق که بنابراین ما می‌توانیم. تزریق‌های زیادی را به صورت ریز انجام دهیم و همچنین خیلی سریع ، سپس به دو میلیمتر برای تنظیم مجدد خواهیم رسید. کندتر تزریق می‌کنیم و در مناطقی که احتمالاً ۵۰ در آن تزریق می‌کنیم. لایه آخر با فاصله ۵ میلی متر بیشترین مقدار را خواهد داشت. تنظیم میلی متر که فقط به عنوان تزریق بولوس خواهد بود. حباب کمی برآمده روی سطحی که محصول نشسته و هست.

در مدت زمان کمتر از نیم ساعت به آرامی در پوست آزاد می‌شود. این کار حداکثر ۱۵ دقیقه بیشتر طول نخواهد کشید و شما به آن نیاز خواهید داشت که حداقل شش جلسه درمانی به عنوان دوره‌ای که در آن متوجه رشد موهای جدید می‌شوید داشته باشید. رشد در حدود نه هفته از اولیت تزریق شما


مزوتراپی مو ، درمان ریزش مو