خوشم اومد 1 تعداد نمایش 835 1399-11-14

مزوتراپی جوانسازی صورت

مزوتراپی روشی غیر جراحی و بدون درد و خونریزی است که می تواند بلافاصله پوست مات ، خسته و چین و چروک های سطحی را بهبود بخشد. همچنین این روش می تواند به بهبود گردش خون تنبل کمک کرده و به بدن کمک می کند تا سموم قدیمی را دفع کند.

امروز من مزوتراپی را برای جوان سازی صورت نشان می‌دهم. این روش درمانی از دهه ۱۹۵۰ وجود داشته است ، تولید کنندگان زیادی برای محصولات مزوتراپی وجود دارد و از تجربه من و بازخورد مشتری در ۱۰ سال گذشته محصولات انتخابی من برند. آر آر اس هستند که بهترین را ارائه می‌دهند. دقیقاً همان چیزی را که باید ، تحریک می‌کند. این محصول یک اسید هیالورونیک غیر متقاطع با کیفیت بالا cs۳ است. محصول تزریقی یکی از خالص‌ترین مزوهای موجود است. در بازار ۱۴ محصول از ان وجود دارد که هرکدام برای موارد خاصی طراحی می‌شوند. درمان نگرانی‌های فردی پوست از پیری خطوط و چین و چروک پوست تا کم مویی و سلولیت و بسیاری موارد دیگر این روش شامل انجام سطحی کمی تزریق مستقیماً به اپیدرم و مزودرم لایه میانی آن است.

این محلول به پوست در تغذیه و جوان سازی فعالیت سلول کمک می‌کند و تحریک تولید کلاژن و الاستین را انجام می‌دهد. پس از دوره‌های درمانی ، پوست شما درخشان و هیدراته به نظر می‌رسد و همچنین محکم‌تر ، برای مزوتراپی موثرترین دوره چهار شش است. درمان‌ها با فواصل دو تا چهار هفته‌ای توصیه می‌شود ، ممکن است. مقداری تورم سطحی و علائم ریز سوزن پس از درمان که ایجاد می‌شود. وجود داشته باشد که در طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت حل و فصل می‌شود ، این ممکن است. کمی بیشتر در اطراف چشم ایجاد شود ، بنابراین مشتریان ممکن است. نیاز به کمی بهبودی داشته باشند ، من به کلینیک پوست لیزر آمدم اول اینکه من تبلیغ بزرگی دیدم و در یک مرکز بود.

در طول شهر من چیزی در مورد آنها نمی‌دانستم بنابراین گفتم که من در اینجا جستجو می‌کنم و ببینید. چه چیزی دارند. این روش اصلا صدمه ندارد. من قطعا درمان درست را پیدا کرده‌ام و فکر می‌کنم. پوستم روشن‌تر و با طراوت‌تر به نظر می‌رسد و جوان‌تر فکر می‌کنم که این همان چیزی است که من دنبال آن هستم و آن چیزی که من دوستش دارم


مزوتراپی چیست ، فیلم مزوتراپی صورت ، انواع مزوتراپی