خوشم اومد 2 تعداد نمایش 3363 1399-11-19

مزوتراپی در درمان جای جوش و اسکار آکنه

مزوتراپی با کاهش تولید چربی در پوست، به کاهش تولید آکنه نیز کمک کرده و از طریق تحریک سلول سازی جدید، در کاهش میزان سلول های مرده که یکی از عوامل ایجاد جوش هستند، نیز موثر خواهد بود.

مزوتراپی ، درمان ملایم ، ماده اصلی مزوتراپی در سوزن‌های ریزی هستند که تقریباً بدون درد به درمان دهها مسئله بهداشتی و بیماری کمک می‌کنند. این مواد به طور صحیح و بدون خطرات جدی یا عوارض جانبی استفاده می‌شود. مزوتراپی روش درمانی دکتر میشل پیستور می‌باشد. دقیقاً در همان جایی که مورد نیاز است ، این بدان معناست که مقادیر کمی دارو را به صورت هدفمند استفاده کنید و پوست را ملتهب نکنیم. سوزن‌های کوچک وارد پوست می‌شوند و مواد مختلف فعال به لایه‌های مختلف پوست تزریق می‌شوند. این درمان بر روی بیماری حاد و مزمن و همچنین در پزشکی زیبایی کار برد دارد. پزشک فرانسوی دکتر میشل پیستور ان را ابداع کرده است.

بیش از ۵۰ سال است که این روش در فرانسه و بسیاری از کشورها استفاده می‌شود. با موفقیت مهمترین مزیت در مزوتراپی را تشخیص داد. دوز دارو از ارگانیسم بیمار محافظت می‌کند همچنین در درمان اسکارهای دردناک پس از جراحی بسیار موثر است. اول از همه یک میکرو سرنگ به آرامی در سطح سطح پوست وارد می‌شود. در دومین مرحله ، پزشک از طریق چند تزریق انتخاب شده. به پوست نفوذ می‌کند. محلول فعالی را که تزریق می‌کنیم پوست و بافت اسکار را بهبود می‌بخشد. در این تزریق خراش‌های میکرو خطی ایجاد می‌شود تا اجازه دهید تا مایعات به پوست نفوذ کند. برای تضمین یک اثر طولانی مدت ، محلول مستقیماً به پوست تزریق می‌شود.

به لایه‌های میانی و عمیق پوست مواد تشکیل دهنده بلافاصله به منطقه آسیب دیده می‌رسند و به بهبود کمک می‌کنند. التهاب گام به گام درد و ناراحتی میزان درمان را کاهش می‌دهد. این روش می‌تواند. برای بسیاری از بیماری‌ها و در زمینه ضد پیری پزشکی و زیبایی استفاده شود. به عنوان مثال در درمان سلولیت در اینجا پزشک با انژکتورهای الکترونیکی کار می‌کند و این یک استاندارد را تضمین می‌کند مقدار و حالت تزریق مهم هستند. پوستمواد تزریق شده. را مانند یک اسفنج جذب می‌کند و یک کارایی طولانی مدت را فراهم می‌کند. مزوتراپی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و باعث ایجاد جذابیت‌های جدید می‌شود. به نظر می‌رسد. در استراتژی‌های زیبایی معمول مزوتراپی به بازسازی پوست کمک می‌کند.

مواد فعال شامل چند ویتامین و عصاره گیاهی نیز هستند. پس از جلسات پوست بسیار درخشان‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد. حداقل مداخله پزشکی تهاجمی ما در مراقبت از خارج در اعماق لایه‌های پوستی است که به آن می‌رسد. محلول‌های آرایشی و بهداشتی در زیر غشای پایه که کرم‌ها در آن قرار دارند ، می‌مانند بنابراین به ندرتموثر هستند. پزشک مقدار کمی از داروهای ترکیبی جداگانه را تزریق می‌کند. داروهای بی حسی موضعی شل کننده‌های عضلانی ضد روماتیس غیر استروئیدی به طور مستقیم به ناحیه درد بدون تأثیر دستگاه گوارش یا جریان خون در موارد حاد شروع می‌شود و ما هفته‌ای با یک جلسه شروع می‌کنیم و یک بیماری مزمن که نیاز به درمان طولانی مدت دارد ، ما هر جلسه را طولانی می‌کنیم.

مبارزه با ریزش مو در هر دو جنس در ۹۰٪ از انواع مختلف گزینه خوبی است. مزوتراپی ریزش مو عمیق‌تر در درمان مناطق آسیب دیده. در پوست سر را هدف قرار می‌دهد. هرچه زودتر آن شروع کنید. بهتر است. مثلا قبل از آسیب دیدن مو برگشت. ناپذیر است و نمی‌تواند. احیا شود. بیش از نوت بواتو جوان زیبا یکبار دیگر کوکتل از عناصر ریز مغذی و گیاهان را گوش کنید همچنین برای بازسازی ریشه‌های آتروفیک یا خوابیده مو استفاده می‌شود. به کسانی که می‌خواهند. سیگار را ترک کنند نیز کمک می‌کند. این امر به ویژه در کشور مهم است. اولین روزهای درمان وقتی که علائم ترک بدترین باشد.

همیشه مزوتراپی برای ترک سیگار یک درمان منحصر به فرد است که شامل تزریق داروهای طبیعی خاص به اعتیاد به طب سوزنی است و منجر به انزجار فوری از سیگار می‌شود. هدف این است که سیگار کشیدن را برای همیشه ترک کنیم و از رنج ناشی از آن جلوگیری کنیم می‌توان. از سوزن‌های کوچک نیز استفاده کرد. به طور پیشگیرانه برای ایجاد تعادل موثر در سیستم ایمنی بدن در صورت تب یونجه یا التهاب ، ما با استفاده از این نوع چندین دهه نتیجه مثبت داریم. میکرو واکسیناسیون غیر اختصاصی مزوتراپی به همان خوبی کار می‌کند. برای مبارزه با OSIS گرده به عنوان جلوگیری از سرماخوردگی‌های مکرر و در نتیجه کمتر داروهایی مانند آنتی بیوتیک مورد نیاز است و زمان کار مزوتراپی را کاهش می‌دهد.

یک داروی ملایم است که دارای نسبت سودمندی عالی نسبت به نتایج سودمند است. قابل استفاده در تعداد زیادی از شکایات پزشکی روزانه که پاسخگوی نیازهای آن است. برای هر دو گروه بیمار و پزشکان ، عملی و مقرون به صرفه است. این عمل نیاز به آموزش کافی دارد و به طور انحصاری برای استفاده توسط پزشکان پرستار و متخصصان مجاز است


مزوتراپی جای جوش ، رفع جای جوش و اسکار آکنه ، درمان جای جوش