خوشم اومد 62 تعداد نمایش 2570 1397-06-06

سردرد و سرگیجه شدید و ناگهانی ناشی از سکته مغزی: 13 علامت سکته یک ماه پیش از وقوع

13 علامت سکته از یک ماه پیش از وقوع: یک ویدئو جالب برای شما تهیه و ترجمه کرده ایم. از علایم اصلی سکته مغزی، سردرد شدید و سرگیجه ناگهانی ست. به توصیه مجموعه فوق تخصصی جایروس کلینیک، شناخت این 13 علامت و اقدام فوری برای درمان پیشگیرانه از سکته مغزی ضرورت دارد. www.gyrusclinic.com مجموعه فوق تخصصی جایروس کلینیک بزرگترین مرجع درمان بیماری های مغزواعصاب و روان (اختلالات خواب-سردرد و سرگیجه-ستون فقرات-سکسولوژی و درمان اختلالات جنسی ...) می باشد. مقالات تخصصی (اما به زبان مردمی) درباره روش های درمان بیماری ها و علل بروز بیماری ها در سایت توسط پزشکان پرتجربه نگاشته می شود.

www . gyrusclinic . com ۱۳ تا از علایم سکته یک ماه پیش از وقوع که به بدنتان ارسال می‌شوند. این علایم را نادیده نگیرید . زیرا می‌توانند. به مرگ یا اختلالات جدی بینجامند. برای پیشگیری به آن‌ها توجه کنید . این ۱۳ علامت را به شما نشان می‌دهیم. دو نوع سکته اصلی داریم. در بدن اسیکمی و هموراژیک ایسکمی رایج‌تر از هموراژیک است . ایسکمی سرخرگ‌های ورودی به مغز را محدود یا مسدود می‌کند . در نتیجه ، گردش خون در آنها کم می‌شود . سکته هموراژیک به علت خونریزی در مغز اتفاق می‌افتد و کمتر شایع است. سکته یکی از پنج علت اصلی مرگ در ایالات متحده آمریکاست. به همین دلیل به تغییرات غیرعادی بدنتان توجه کنید و فورا برای درمان اقدام کنید ( پزشکان جایروس کلینیک ) به ویژه ، افراد مسن مراقب باشند.

در سکته ، رگ خونی حامل اکسیژن و مواد مغذی می‌ترکد یا یک لخته خونی آن رگ را مسدود می‌کند. در نتیجه ، بخشی از مغز خون اکسیژن و مواد مغذی کافی دریافت نمی‌کند . سلول‌های مغزی شروع به مردن می‌کنند. به علاوه ، بخش‌های تایرپذیر از سکته وظیفه خود را درست انجام نمی‌دهند . چون مغز تمام کاربردهای بدن را کنترل می‌کند و سلامت ما به خطر می‌افتد. سکته مغزی در افراد و در زمان‌های مختلف متفاوت بروز می‌کند. قطعات مغز تحت تاثیر قرار می‌گیرند اما یک چیز است. همه بیماران گزارش می‌کنند که سکته آنها ناگهانی بوده . بنابراین ، علایم یک ماه قبل را جدی بگیرید. از تا از سکته دوستان خانواده و افراد مسن پیشگیری شود.

به جایروس کلینیک برای درمان پیشگیرانه اعتماد کنید. مهمترین علایم سکته مغزی : کرخی و بی حسی دست و پا و دو طرف صورت فلج ناقص یا کامل اعضاء بدن توهم ناخودآگاه صرع ، اختلال بینایی ، سکسکه ، بی هوشی مکرر درد ، دشواری تنفس ، تغییرات شخصیت ، گیجی ، برای پیشگیری ، حتما به متخصص مغزواعصاب و روان مراجعه کنید. ترجمه از : سایت تخصصی درمان بیماری‌های مغز و اعصاب و روان www . gyrusclinic . com


سردرد و سرگیجه شدید و ناگهانی ناشی از سکته