خوشم اومد 50 تعداد نمایش 2401 1397-06-07

معرفی کلینیک های ارائه دهنده تخفیف لیزر موهای زائد در ایران

شاید برای شما هم اتفاق  افتاده باشد ! که قصد رفتن به مهمانی را داشته اید و شب قبل شیو کرده اید  اما به محض بیدار شدن ، شاهد رویش ریشه های موهایتان یا به اصطلاح همان سر زدن ریشه موهایتان شده باشید و آه از نهادتان برامده باشد ! به هردلیلی که از شر موهای زائدتان خسته شده اید ، ممکن است به جستجوی بهترین مراکز لیزر موهای زائد یا تخفیف لیزر موهای زائد در اینترنت باشید.  تیم تخصصی تهران اسکین سعی دارد در این مقاله شما را با ما بهترین مراکز لیزر موهای زائد ارائه دهنده  تخفیف لیزر موهای زائد آشنا کند . برای اطلاعات بیش تر به سایت www.tehranskin.com مراجعه نمایید

سلام من متخصص پوست هستم. از علاقه شما به لیزر سپاسگزارم. حذف موی زائد در این ویدیو توضیح داده خواهد شد. همه سوالاتی که در باره لیزر دارید. در این ویدئو توضیح داده میشه. خوب بیاید. شروع کنیم. چرا در طی قرن‌های مختلف تکنولوژی لیزر به وجود آمده است ؟ بشر همیشه سعی کرده که موهای زائد و ناخواسته‌اش را از بین ببرد. همه تلاش‌های انسان‌های اولیه برای از بین بردن موهای زاید بی فایده بوده است و در هر روشی موهای زائد مجدد بازگشت داشته است. برای رهایی از بازگشت به سمت تکنولوژی لیزر رفته ایم. تکنولوژی منحصر به فرد لیزر از همه شیوه‌های حذف آن پیشی گرفته است. بدون زیر نویس باهم. نگاهی دقیق به چگونگی کارکرد آن بیاندازیم.

سه مرحله در چرخه حیات مو وجود دارد. فاز آناژن یا فاز رشد مو کاتاژن یا سقوط هوشمند فاز تلوژن آناژن مرحله فعال رشد مو است. حدود ۸۵ درصد از فولیکول‌های مو در فازآناژن یا استراحت هستند. در این مرحله لیزر فولیکول مو را حرارت داده و مو را نابود می‌کند. بسیاری از افراد فرایند لیزر مو را شبیه حسی نظیر کشیده شدن سوهان روی پوست مقایسه و شبیه سازی میکنند که این حس قبل از درمان با لیزر حس نمی‌شده است بنابراین بهتر است. منطقه درمان مورد بیحسی موضعی قرار گیرد. بیحسی موضعی میتواند. با اعمال کرم روی پوست انجام شود. کادر آموزش دیده و حرفه‌ای یا انتخاب دستگاه مناسب تنظیم درجات دستگاه بر اساس تیپ پوستی باعث بهترین نتیجه گیری از لیزر میشود مناطقی که میتوان.

لیزر انجام داد. کدام مناطق است ؟ همه جای بدن ، غیر از نواحی اطراف چشم میتواند. لیزر شود. درمان نیاز به زمان طولانی ندارد میتواند. از یک دقیقه تا ساعت متغیر باشد و زمان تقریبی بسته به منطقه تحت درمان متفاوت است اما به طور کلی باید. در چند جلسه و با فواصل زمانی انجام شود. بین ۵ تا ۷ جلسه ممکن است. نیاز داشته باشید. از بین ۴ تا ۶ هفته ۸۰٪ از مو در منطقه درمان شده است. فولیکول هایی که لیزر را جذب می‌کنند احتمالا هرگزتا جلسه بین ۵ تا ۷ درمان درمان نخواهد شد زیرا لیزر فقط روی موهای فاز آناژن تاثیر میگذارد. فاز استراحت مو و باید.

درمان برای فازهای کاتاژن و تلوژن انجام شود. فازآناژن بهترین مرحله برای به دست آوردن بهترین نتایج است. فولیکول مو باید. وجود داشته باشد. لیزر می‌تواند. ۴ تا ۶ هفته آن را از بین ببرد. قبل از درمان شما بایداز موارد زیر اجتناب کنید : استفاده از کرم‌های موبر را متوقف کنید. استفاده از وکس و موم و بند انداختن را متوقف کنید. موهای خود را از بین ببرید و از فعالیت‌ها اجتناب کنید. از انجام فعالیت هایی که باعث تیره شدن پوست میشود. خودداری کنید. اسپری برنزه کردن استفاده نکنید. کرم برنزه کردن استفاده نکنید. همه چیزهایی که باید. درباره لیزر بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در حیطه لیزر میتوانید.

به سایت تهران اسکین مراجعه کنید. تعداد کثیری از مقالات و تحقیقات در زمینه لیزر در این سایت فراهم آمده. سات www . tehranskin . com zibaan . com zibaan . ir برای کسب اطلاعات لازم از تخفیف‌های لیزر به تهران اسکین بپیوندید امیدواریم. اطلاعات لازم را برایتان فراهم آورده باشیم. با مراجعه به سایت ، سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد. مجموعه تخصصی تهران اسکین ، مرجع تخصصی پوست ، مو ، لیزر


تخفیف لیزر موهای زائد تهران تخفیفف لیزر موهای زاید شرق تهران حذف موی لیزر