خوشم اومد 48 تعداد نمایش 7338 1397-06-13

تزریق ژل و فیلرها و تفاوت آنها با پی آر پی (پلاسمای غنی از پلاکت): اثرات ترکیب ژل و پی آر پی بر پوست

در این ویدئو (زیرنویس توسط گروه تهران اسکین)، یک پزشک معروف جراح پلاستیک ترمیمی و زیبایی بر استفاده از روش های جوانسازی غیرجراحی تاکید می کند: ترکیب تزریق ژل و فیلر با پی آر پی برای جوابدهی عالی. تاکید بر این است که فریب تبلیغات را نخورید و بیشتر از دانش و تجربه خود پزشکان و اعتبار مراکز مطمن شوید تا تبلیغات زرق و برق و تجهیزات آنچنانی. همچنین، زمانی که فن آوری دستگاه های پیشرفته در یک مرکز استفاده می شود، تجربه پزشک در استفاده از آن دستگاه و فن آوری مهم است. یک پزشک خوب و متخصص با شرایط هر یک از بیماران خود به خوبی آشناست و صرفا از مقدار یکسان ژل یا یک روش جوانسازی برای همه استفاده نمی کند. وی شرایط بیماران را می سنجد و نسبت به بودجه آنها، بهترین روش یا روش های ترکیبی جوانسازی را انتخاب می کند. یک مرکز خوب روش های منحصر به فرد خود را برای زیبایی و جوانسازی داراست و درک زیادی از نیازهای بیمار دارد. برای مشاهده آدرس و تلفن های بهترین مراکز تخصصی جوانسازی، لیزر پوست و مو به سایت www.tehranskin.com مراجعه نمایید. همچنین، لینک زیر این مراکز را کامل معرفی کرده است: goo.gl/167UdG https://www.tehranskin.com/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/

[ موسیقی ] قصد دارم. فیلر ژل تزریق کنم. ترجمه از www . tehranskin . com پی آر پی هم تزریق کنم گرچه درباره اثر پی آر. پی بحث است نمی‌دانم. اول باید. کدام یک را تزریق کنم شنیده‌ام که دستگاهای سانتریفیوژ باکیفیت نیستند. نتایج خوب با PRP به خوب بودن سانتریفوژ بستگی دارد. آماده سازی PRP به اندازه کافی خوب نیست غلظت و عوامل رشد در پلاسما کافی نیستند. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. خیلی‌ها درباره فیلرها از من می‌پرسند که فیلر ژل اول تزریق کنم یا پی آر. پی این سوالات زیاد از من می‌شود. سوالاتی درباره پی آر پی و استفاده از سانتریفیوژ من فکر می‌کنم.

آنچه شما دنبالش هستید. را می‌توانم. پاسخ دهم ممکن است. از عوارض و مسائل پی آر بپرسند. اول از موضوع پی آر. پی شروع می‌کنم بگذارید. درباره خودم توضیح بدهم. برد تخصصی جراحی ترمیمی دارم. فلوشیپ جراحی پلاستیک و به دانشجویان زیادی آموزش داده‌ام. در آمریکا بیست سال است که در منهتن و لانگ آیلند. به مردم کمک می‌کنم تا به جای جراحی تهاجمی بهترین روش‌های جوانسازی غیرجراحی را انتخاب کنند چیزی که ما هر روز انجام می‌دهیم. استفاده می‌کنیم. تزریق ژل و پی آر. پی ست باید. ابتدا اصول اساسی این دو ا بدانید. اصول اساسی آنچه فیلرها و و پی آر. پی با بدن می‌کنند.

ترکیب این دو برای جوانسازی عالیست از مبحث پی آر. پی شروع می‌کنم اینکه چیست و با بدن چه می‌کند PRP پلاسما غنی از پلاکت است. از خون خود شما تهیه می‌شود. غلظت تعریف شده‌ی پلاسمای غنی از پلاکت به بهبود زخم کمک می‌کند. برای تامین خون کلاژن و انواع آن و موارد دیگر سلول‌های چربی را نیز بهبود می‌دهد که در زیر پوستند. فواید پی آر. پی در پزشکی تثبیت شده و ارزش زیادی دارد. قبلا در پزشکی زیاد کاربرد داشته و دارد. به خصوص در درمان بیماری‌های دهان و دندان جراحی ایمپلنت و همچنین جراحی ارتوپدی و در زیبایی و جوانسازی صورت هم اکنون در جوانسازی بسیار کاربرد دارد.

به شرط انتخاب یک پزشک کاربلد در سطح میکروسکوپی نیز مطالعات دقیقی درباره اثراتش شده. یکی از چالش‌ها برای پزشکان این است که خیلی از آنها اهل پیشرفت و به روز کردن دانش خود نیستند. آنها دنبال پشتیبان هایی مانند شرکت‌های بزرگ داروسازی و تجهیزات پزشکی هستند. غیرعادی نیست که درباره پی آر. پی خیلی دانش خود را به روز نکنند. اغلب مردم فکر می‌کنند وقتی درباره چیزی نمی‌دانند. حتما مهم نیست وگرنه دانش بیشتری به آنان داده می‌شد اما واقعیت این است که آموزش پزشکی بسیار حائز اهمیت است. پزشکان با شرکت‌های تجهیزات پزشکی و شرکت‌های داروسازی بزرگ ارتباط تنگاتنگی دارند وقتی شرکت‌ها اهمیتی به پی آر پی ندهند. شرکت‌های چند میلیارد دلاری پزشک نیز اهمیت نمی‌دهد اما پی آر.

پی یک تکنولوژی بسیار ساده است و بیشتر به دانش خود پزشک متکی ست. پزشک خودش باید. آموزش دیده و باتجربه باشد و بداند که چگونه روش پی آر پی را به بهترین نحو به کار گیرد. شرکت‌های تجهیزات پزشکی کمتر به ساخت سانتریفیوژ اقدام کرده اند و اگر با لیزر مقایسه کنیم. هر شرکت سعی می‌کند بگوید. تجهیزات من بهتر از دیگریست اینکه کدام لیزر بهتر است. بستگی به گذر زمان و تجربه پزشک و بیمار دارد. نه ادعای سازندگان دانش پزشکی و تجربه بکارگیری یک فن آوری. خیلی مهمتر از تجهیزات است. پزشکانی هستند که بیشتر بر پیشرفته بودن تجهیزاتشان متکی هستند تا دانش شخصی اغلب پزشکان پوست و مو و لیزر از عهده‌ی خرید پیشرفته‌ترین تجهیزات بر می‌آیند اما همه‌ی آنها علم به کارگیری فن آوری‌ها را ندارند.

برای پزشکان خرید انواع دستگاههای سانتریفیوژ کار سختی نیست زیرا خیلی ارزان‌تر از لیزرها هستند و نیازی نیست صدها و هزاران دلار برای خریدشان هزینه کنند. شرکت‌های مولتی میلیاردی وقت روی ساخت بهترین سانتریفیوژها نگذاشته اند باید بگویم که پی آر. پی به دانش فردی پزشک بستگی بیشتری دارد تا بهترین دستگاه سانتریفیوژ تجربه خود من در این باره زیاد است. شناخت اصول پی آر. پی در رابطه با بدن مهم است. علم پی آر. پی علم آمریکایی نیست بلکه از کشورهای آمریکای جنوبی و لاتین وارد ایالات متحده شده. سالها پیش از ورود به آمریکا در پزشکی و جوانسازی کاربرد داشته. کشورهایی مانند کلبیا به تجربه همکاران من در این کشورها پی آر.

پی با تجهیزات بسیار ساده شروع شده و اصول ساده‌ای داشته که بیشتر بر مبنای دانش فردی پزشک استفاده می‌شده. در دندانپزشکی ایمپلنت دندان داخل دهان و در جراحی ارتوپدی اواخر دهه ۹۰ میلادی سانتریفیوژها حتی پیچیدگی کمتری داشتند اگر با اصول آشنا باشید. تجربه پزشک به دردتان می‌خورد. دیگر دلیلی برای وابستگی به تجهیزات وجود ندارد. من از بسیاری از کیت‌های مختلف من استفاده کرده‌ام. سانتریفیوژهای متفاوتی نیز استفاده کرده‌ام و تعصبات و نظرات خاص خودم رو دارم. تعصب در مورد چگونگی انجام PRP و آماده سازی آن برای تاثیر بهتر به بیماران می‌گویم که پی آر. پی جایگزین فیلر ژل نیست. PRP می‌تواند. کلاژن سازی را تحریک کند.

سلول‌های چربی را تقویت کند. کمی حجم به نقاط توخالی بدهد اما اصلا جای ژل را اشغال نمی‌کند چون ژل یک حجم دهنده قوی ست. نقش اصلی ژل همان حجم دهی به نقاط توخالی و گودی هاست که در جاهای مختلف صورت و در عمیق‌ترین لایه زیرپوستی تزریق میشه . هدف آن تغییر ساختار پوست است. ژل‌های بلند مدتی مانند ژوودرم یا ولومکس در عمیق‌ترین نقاط زیر پوست زیر عضله و بالای استخوان تزریق می‌شوند. برای اصلاح چانه اصلاح خطوط فک و لیفت گونه از من می‌پرسید. آیا اول ژل رو تزریق کنم یا پی آر. پی رو جواب اینه که بستگی به نیاز خودتان دارد اگر افت حجم دارید. اول با فیلر ژل شروع کنین تا حجم دهی انجام شود.

پی آر. پی مثل فونداسیون و پی ساختمان می‌ماند. به زیر پوست کیفیت و سلامتی می‌بخشد. حالت طبیعی ایجاد می‌کند. پوست نرم و براق می‌شود. بافت زیر پوست برای کلاژن سازی تحریک می‌شود. حجم تولید را در واقع افزایش می‌دهد. افزایش کلاژن افزایش گردش خون در رگ‌ها در سطح پوست شفافیت و جوانی ایجاد می‌کند. در عوض فیلرها با عمق پوست کار دارند. اکنون درباره سینرژی توضیح می‌دهم. سینرژی به معنی ترکیب دو روش برای نتیجه بهتر است. دو مثال می‌زنم. در درمان جای زخم آکنه و جوش از ترکیب ژل اسید هیالورونیک با پی آر پی برای دو هدف حجم دهی به روزنه‌های گود ناشی از آکنه و جوانسازی دوباره‌ی پوست مبتلا به آکنه استفاده می‌شود یعنی هم زخم ترمیم می‌شود و هم جای آن دوباره جوانسازی روش ترکیبی ژل اسید هیالورونیک و پی آر.

پی قبلا در بهبود زخم استخوان آسیب دیده. کاربرد داشته . و من هم راجع به این موضوع دارم. تحقیق می‌کنم. برای مثال در زیر چشم بریا پر کردن گودی و از بین بردن کبودی از ترکیب ژل رستیلاندر عمق زیر پوست و PRP در زیر سطح پوست استفاده کرده‌ام. با این روش ترکیبی هم حجم دهی و هم جوانسازی با هم انجام می‌شوند بهتره. پزشکی انتخاب کنید که درک کافی از نیازهای شما را دارد. فقط به یک راه حل اکتفا نکنید بگذارید. با همکاری یک پزشک دانا بهترین روش‌های زیبایی و جوانسازی برای شما انتخاب شود. پزشک خوب با تمامی شرایط شما توقعات آشنا می‌شود. بهترین‌ها را برایتان در نظر می‌گیرد و نیز بودجه شما را در نظر می‌گیرد.

برای هرگونه سوال پوست مو و لیزر در ایران به سایت www . tehranskin . com مراجعه کنید و آدرس و تماس‌های بهترین مراکز تخصصی را مشاهده کنید. شناخت مراکز تخصصی را به سایت‌های معتبر بسپارید. من خودم به عنوان یک پزشک درباره نگرانی بیمار برای مثال پیری خطوط فک دور چشم می‌پرسم. عکس نقاط پیری را روی صفحه نمایش جلوی خود بیمار تحلیل می‌کنم و بهترین و کم عارضه‌ترین روش جوانسازی را به آنها می‌گویم تا آنها را از نگرانی در بیاورم تمام فرآیند و روند کار را توضیح می‌دهم. از همراهی شما سپاسگذارم . پزشکان تهران اسکین نیز با دانش روز پوست مو و لیزر آشنایی عالی دارند کافیست. در سایت زیر سرچ کنید www .

tehranskin . com [ موسیقی ] [ موسیقی ] [ موسیقی ] و


تزریق ژل- پی آر پی- تفاوت ژل و فیلر با prp