خوشم اومد 42 تعداد نمایش 3621 1397-07-11

درمان خروپف_ کلینیک خواب جایروس

دکتر مصطفی امیری، متخصص مغزو اعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب در کلینیک خواب جایروس هستند و در این ویدوئو درمورد آپنه ی خواب و همین طور خروپف و درمان های خانگی موجود برای رفع این مشکل توضیح می دهند.

سلام و به کلینیک خواب جایروس خوش آمدید. من دکتر مصطفی امیری متخصص مغزو اعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب و درمانگر انواع اختلالات خواب در کلینیک خواب جایروس هستم. در این ویدئو به طور مختصر درباره‌ی آپنه‌ی خواب و افرادی که با صدای بلند خروپف می‌کنند می‌گویم . و دراین باره مصحبت می‌کنم که چرا خروپف می‌تواند. برای بعضی افراد یک مشکل جدی باشد و بعد از آن بعضی نکات ساده که می‌توانید. در خانه امتحان کنید که ممکن است. به شما کمک کند تا حتی بدون مراجعه به دکتر خروپف را متوقف کنید ، خواهم گفت . همه‌ی افراد اهمیت خواب را تنها زمانی متوجه می‌شوند که هیچ خروپفی باصدای بلند نمی‌کنند . خروپف ممکن است.

باعث اختلال خواب وحشتناک برای هر کسی شود . من در نزدیکی خود افرادی را دیده‌ام که با صدای خروپف شان همسایه‌های خود را بیدار کرده اند . در حال حاضر تحقیقات رو به رشدی وجود دارد ، که اثرات مضر این مشکل را نشان می‌دهند . [ موسیقی ] محروم شدن از خواب باعث تحریک پذیری شما شده ، و همچنین باعث می‌شود. در محیط کار غیرمولد باشید . این موضوع باعث استرس مالی واقعی در برخی افراد می‌گردد . محرومیت از خواب همچنین باعث معضلاتی در رابطه می‌شود ، و می‌تواند. واحدهای خانواده را از بین ببرد . وباعث شود افرادی که خروپف می‌کنند. اغلب برای قرار دادن عزیزانشان در این استرس ، احساس خجالت و گناه کنند .

اما لطفا ناامید نشوید ، کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید. انجام دهید تا به شما کمک کنند که خروپف را متوقف کنید . کارهایی که می‌توانید. در خانه وبدون هیچ مداخله‌ای انجام دهید : به پهلو خوابیدن به بسیاری از افراد کمک می‌کند. در این موقعیت زبان شما به جای حرکت به عقب که تمایل دارد. نفستان را مسدود کند. به سمت جلو حرکت می‌کند . حفظ این وضعیت در تمام شب کمی سخت است ، دستگاه‌های خوبی در بازار وجود دارند که می‌توانند. به شما در این امر کمک کنند . یکی از علل خروپف مسدود بودن راه بینی است وقتی تمام شب از طریق دهانتان نفس می‌کشید. این کار باعث می‌شود.

خروپف بسیار بلندتر شود . توانایی نفس کشیدن از طریق بینی باعث می‌شود. گاهی اوقات خروپف آرام‌تر شود اما نه همیشه اگر دچار گرفتگی بینی هستید ؛ من میتوانم. به شما کمک کنم . درصورتی که اضافه وزن داشته باشید. اغلب خروپف بسیار بلندتر می‌شود اما برعکس ، کم کردن وزن همیشه کمک نمی‌کند لطفا همچنین به یاد داشته باشید که در افرادی با آپنه‌ی خواب بسیار شدید کم کردن وزن دشوار است . من ویدئوی دیگری را برای پوشش دادن این موضوع تهیه خواهم کردم . یک دستگاه پیشرفته‌ی فک پایین وجود دارد که مانند یک محافظ لثه است ، و مانع افتادن زبان به عقب می‌شود . دستگاه‌های مختلفی در بازار وجود دارند و من خوشحالم که برخی از موارد خوب را به شما توصیه می‌کنم .

و در آخر سعی کنید. آواز بخوانید. به سایت تلفیزیون بروید و سعی کنید. با استفاده از تمریناتی که در ویدئوها وجود دارد. ماهیچه‌های گلوی خود را تقویت کنید . این کار باعث محکم شدن این نواحی می‌شود تا شبها سروصدا نکنند . این اقدامات به شما کمک نمی‌کنند و شما همچنان اختلال تنفسی خواب دارید. خب چرا به دیدن من در کلینیک خواب جایروس نمی‌آیید ؟ من و همکارانم در این کلینیک با انجام معاینات مختلف و همین طور تست خواب یا پلی سومنوگرافی پس از تشخیص قطعی مشکل شما با استفاده از دارو و دستگاه‌های لازم به درمان آپنه و خروپف شما کمک می‌کنیم . از اینکه این ویدئو را تماشا کردید سپاسگزارم .

امیدوارم که مفید واقع شده باشد . از طریق سایت‌های sleepstudy . ir , behrest . com , ۴sleep . ir با ما در تماس باشید . کلینیک خواب جایروس


خواب خروپف کلینیک_خواب کلینیک_خواب_جایروس درمان_خروپف درمان_آپنه دکتر_مصطفی_امیری اختلالات_خواب متخصص_اختلالات_خواب تست_خواب پلی_سومنوگرافی