خوشم اومد 36 تعداد نمایش 2692 1397-07-11

از خطرات خروپف زیاد برای سلامتی آگاه شوید_ کلینیک خواب جایروس

خروپف شدید می تواند خیلی بیشتر از یک مزاحمت باشد. این می تواند نشانه ای از آپنه ی خواب انسدادی و احتمال بیماری قلبی باشد. با دیدن این ویدئو از خطراتی که خروپف سنگین برای سلامتی دارد و درمان آن آگاه شوید.

درمان خروپف در کلینیک خواب جایروس . خروپف شدید می‌تواند. خیلی بیشتر از یک مزاحمت باشد . خروپف می‌تواند. نشانه‌ی آپنه خواب انسدادی و احتمالا بیماری قلبی باشد . بنابراین از خطرات سلامت احتمالی خروپف سنگین آگاه شوید . خروپف سنگین ممکن است. نشانه باشد . همه‌ی ما وقتی به عوامل خطرعروق کرونری که مرتبط با بیماری قلبی عروقی هستند. فکر می‌کنیم. سیگار کشیدن ، دیابت ، فشار خون بالا ، سابقه‌ی خانوادگی ، و کلسترول بالا را درنظر میگیریم اما عوامل خطر دیگری نیز وجود دارند که به بیماری قلبی عروقی مربوط می‌شوند . و آپنه‌ی خواب انسدادی یا اختلال تنفسی خواب یکی از آنهاست که ما بیشتر و بیشتر به آن علاقه مندیم و مهمترین اختلال خواب تنفسی که با سلامت قلب و عروق مرتبط است.

آپنه‌ی خواب انسدادی نامیده می‌شود . در افرادی که شب‌ها خروپف می‌کنند یا اضافه وزن دارند. در واقع انسدادی در پشت گلو وجود دارد که باعث خروپف می‌شود. این انسداد معمولا شبها اتفاق می‌افتد و معمولا تنفس فرد متوقف می‌شود . وقتی تنفس متوقف می‌شود ، در آن لحظه سطح اکسیژن به طور چشمگیری در خون کاهش می‌یابد و بنابراین میزان آدرنالین و هورمون‌های استروئیدی افزایش می‌یابد . مغز پاسخی ازغده‌ی فوق کلیوی که این هورمون‌ها از آنجا می‌آیند. راه می‌اندازد و سپس این هورمون‌ها در فشارخون بالا ، و بی نظمی‌های قلب شرکت می‌کنند . این هورمون‌ها هستند که باعث راه اندازی حملات قلبی می‌شوند یا می‌توانند. باعث نارسایی قلبی شوند که یکی از موارد ناشی از آپنه‌ی خواب انسدادی است .

آپنه‌ی خواب می‌تواند. به طور جدی عملکرد قلب را بدتر و نارسایی قلبی را تشدید کند. آنچه ما می‌دانیم. این است که اگر آپنه‌ی خواب انسدادی را درمان کنید. عوامل خطر بیماری قلبی عروقی به طور چشمگیری بهبود می‌یابند. مهم‌ترین گام برای درمان ، شناسایی و تشخیص مناسب است . آنچه ما به برخی افراد می‌گوییم. این است که فقط به سادگی به پهلو بخوابند و بالش هایی خریداری کنند که به آنها اجازه می‌دهند تا جهت خود را تغییر دهند . اگر آنها اضافه وزن قابل توجهی داشته و همه‌ی ویژگی‌های اختلال تنفسی خواب به ویژه خستگی و خواب آلودگی روزانه را داشته باشند ؛ ما این بیماران را برای انجام تست خواب و درمان مناسب به یک کلینیک خواب میفرستیم .

اگر شما آپنه‌ی خواب انسدادی را درمان کنید. عملکرد عروق قلب بهبود می‌یابد. عملکرد پمپاژ قلب بهبود می‌یابد و همچنین فشار خون بالا ، آریتمی یا فیبریلاسیون دهلیزی می‌تواند. بهبود یابد. این ضربان قلب اضافی باعث راه اندازی دفیبریلاتورها می‌شوند . همه‌ی این چیزها با درمان مناسب در کلینیک خواب جایروس بهبود پیدا می‌کنند . کلینیک خواب جایروس


خواب خروپف قلب بیماری_قلبی حملات_قلبی آپنه آپنه_خواب آریتمی تست_خواب کلینیک_خواب کلینیک_خواب_جایروس درمان_آپنه درمان_خروپف