خوشم اومد 54 تعداد نمایش 1056 1397-07-11

علت خروپف و آپنه ی خواب انسدادی چیست؟_کلینیک خواب جایروس

چرا برخی افراد خروپف می کنند؟ این ویدئو درمورد علت خروپف و آپنه ی خواب انسدادی توضیح می دهد. اگر به دنبال دلیل خروپف و روش درمان آن هستید این ویدئو را تماشا کنید.

« کلینیک خواب جایروس : » هنگامی که نفس می‌کشید. هوا از راه بینی به گلو و ازراه نای به داخل ریه‌ها می‌رود . باریک‌ترین بخش این مسیر در پشت گلوی شماست وقتی بیدار هستید. عضلات نسبتا آن مسیر را باز نگه می‌دارند اما وقتی که می‌خوابید. این عضلات شل می‌شوند و مسیر عبور هوا را تنگ می‌کنند. این مسیر تنگ شده. ممکن است. باعث خروپف شود . در برخی افراد راه گلو خیلی بسته است. به طوریکه هوای کافی نمی‌تواند. از آن عبور کند و به ریه‌ها برسد ، وقتی این اتفاق رخ می‌دهد. مغز هشداری برای باز شدن راه هوایی ارسال می‌کند . اینکار اغلب با یک برانگیختگی کوتاه از خواب همراه است .

مغز به سرعت عضلات را دوباره فعال می‌کند تا عضلات راه گلو را باز نگه دارند و هوا عبور کند. پس از این اتفاق فرد دوباره می‌خوابد. به این نوع اختلال خواب ، آپنه‌ی خواب انسدادی گفته می‌شود . درمان آپنه‌ی انسدادی با روش‌های مختلف انجام شده و با درمان آپنه ، خروپف نیز برطرف می‌شود . درمان آپنه در کلینیک خواب جایروس و توسط دکتری مصطفی امیری ( متخصص مغزواعصاب و فلوشیپ اختلالات خواب ) انجام می‌گیرد . « کلینیک خواب جایروس »


خواب خروپف آپنه آپنه_خواب درمان_آپنه کلینیک_خواب کلینیک_خواب_جایروس دکتر_مصطفی_امیری