خوشم اومد 40 تعداد نمایش 1024 1397-07-11

چرا خروپف برای سلامتی شما خطرناک است؟!_کلینیک خواب جایروس

خروپف شدید می تواند علامت اولیه ی آپنه ی خواب باشد. در این ویدئو خواهید دید که آپنه ی خواب چیست و چه خطراتی برای سلامتی شما دارد؟

« کلینیک خواب جایروس » وقتی شما درحال خروپف هستید ، جریان هوا در گلویتان قطع می‌شود که به دلایل مختلفی رخ می‌دهد . اما با قطع جریان هوا چه اتفاقی می‌افتد ؟ وقتی ما جریان هوا را از دست می‌دهیم ، مغز ما فکر می‌کند که در حال خفه شدن هستیم بنابراین کسی که خروپف می‌کند و هوای کافی دریافت نمی‌کند. سیگنالی را به مغزش ارسال می‌کند ، که منجربه پاسخ جنگ گریز می‌گردد. واین پاسخ باعث می‌شود تا فرد در حالی که هنوز خواب است. آماده‌ی مبارزه شود تا آنچه را که باعث خفگی شده. از بین ببرد . مغز در این حالت دستور ترشح هورمون و محرک هایی را می‌دهد که فرد را بیدار کرده ، فشار خون را افزایش می‌دهند ، ضربان قلب برای آزاد کردن قند افزایش می‌یابد ، و بعد از اینکه فرد نفس کشید.

پاسخ جنگ گریز متوقف می‌شود . اما همه‌ی آن مواد شیمیایی که برای آماده سازی شما برای مبارزه آزاد شده اند ، باعث آسیب می‌شوند . آنها باعث افزایش فشار خون می‌شوند ، بیماری‌های قلبی عروقی را افزایش می‌دهند و همچنین افزایش وزن را به دنبال دارند چراکه باعث آزادسازی قند می‌شوند شما همچنین انسولین را آزاد کرده اید بنابراین خروپف چیزی است که در کوتاه مدت پاسخ جنگ گریز را آغاز می‌کند و اکنون میدانیم که بعد از مدتی تأثیر قابل توجهی بر انواع سیستم‌های بدنی شما دارد . « کلینیک خواب جایروس »


خواب خروپف آپنه آپنه_خواب درمان_خروپف درمان_آپنه مغز پاسخ_جنگ_گریز فشار_خون بیماری_قلبی اقزایش_وزن انسولین کلینیک_خواب کلینیک_خواب_جایروس