خوشم اومد 55 تعداد نمایش 11974 1397-07-15

کربوکسی تراپی برای درمان ترک های پوستی (زیرنویس چک شده)

دکتر پاتریک تریسی نشان می دهد که کربوکسی تراپی می تواند به بهترین نحو برای درمان استریا و ترک های پوستی استفاده شود. برای جوان سازی پوست بر روی صورت، décolletage، گردن و دست، و بهبود rhytides، پوست خشک، چین و چروک خوب، بافت از دست رفته روشنایی و رفع رنگ پریدگی پوست. با استفاده از سوزن 30 گرم، جریان باید تا 80 cc / min، با تزریق زیرپوستی باشد 1- 2 سانتی متر فاصله دارد. بیماران بین چهار تا هشت جلسه درمانی هر 3 تا 4 هفته نیاز دارند. بهترین مراکز کربوکسی تراپی را با تهران اسکین بشناسید تا از عوارض و صرف هزینه های گزاف در مراکز نامعتبر درامان بمانید: www.tehranskin.com

تکنیکی که استفاده می‌کنیم. جنبه درمانی دارد. کاملا یک تکنیک قدیمی در پزشکی است و تقریبا ۸۰ یا ۹۰ سال است که استفاده می‌شود. مبدا آن کشور فرانسه بوده. دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی شروع شده. اوایل برای درمان زخم و اختلالات عروقی بود. دی اکسید کربن به صورت وریدی تزریق می‌شد. تزریق گاز باعث واکنش بدن می‌شد. مغز فریب می‌خورد و بدن را وادار می‌کرد که قبول کند. کمبود اکسیژن دارد بنابراین ، فاکتورهای خونرسانی و اکسیژن رسانی تحریک میشدند. عروق خونی و همچنین کلاژن جدید ساخته میشد. ما به این فرآیند neovascularization میگیم. درمان ترک‌های پوستی ابتدا خیلی سخت بود. هیچ کدام از روش‌های قبلی برای درمان خوب نتیجه نمی‌دادند.

برای اولین بارکربوکسی تراپی امتحان شد . گاز co۲ مستقیم در بافت زیرپوستی تزریق شد. وضعیتی ایجاد کردیم که ترک‌های پوستی با بافت تزریق شده. درهم آمیخته شدند ( برای ترمیم ) به روش کار نگاه کنید که چگونه سوزنی با اندازه تعریف شده. در نقاط ترک‌های پوستی گاز را به بافت زیرپوستی تزریق می‌کند. این کار سبب تحریک اکسیژن رسانی و کلاژن سازی جدید در محل ترک‌های پوستی می‌شود . بهترین مراکز کربوکسی تراپی در تهران را با مجموعه فوق تخصصی پوست و مو تهران اسکین بشناسید . تهران اسکین در زمینه انتخاب بهترین روش‌های جوانسازی و زیبایی انفرادی یا ترکیبی تجارب گرانبهایی در اختیار دارد . www . tehranskin . com پزشک از بیمار می‌پرسد : آیا درد خاصی حس می‌کنی ؟

چهره بیمار پشت به دوربین است « نه ، اصلا » از تکنیک کربوکسی تراپی میشه. برای موارد دیگه جوانسازی نیز بهره برد : رفع سیاهی و کبودی زیر چشم‌ها و جوانسازی دور چشم بسیاری از مشکلات که ما داریم. تمام مشکلات پیری پوست در ناحیه دور چشمان برای لاغری و حذف چربی اضافه برای رفع شلی پوست و سفت سازی آن روشن کردن پوست رفع چین و چروک پوست گشادکردن عروق خونی خیلی درمان‌ها رو میشه. با کربوکسی تراپی انجام داد. به طور معمول بیماران هر دوهفته یکبار به تزریق نیاز دارند . برای بعضی تا ۱۶ جلسه لازم می‌شود . من تجارب زیادی در زمینه جوانسازی پوست دارم اما هیچ درمانی بهتر از کربوکسی تراپی برای درمان ترک‌های پوستی ندیده‌ام .

فشار گاز همان طور که روی صفحه می‌بینید. کاملا کنترل شده است . و به افزایش خونرسانی در عروق کمک می‌کند . حمله‌ی گاز دی اکسید کربن به ناحیه بافت زیرپوستی خیلی سریع خواهد بود یعنی اثر گاز بسیار سریع است . اما برای جوابدهی باید. صبور باشید. پزشک بیاد بداند. سوزن تزریق را دقیقا در کجاها فرو ببرد. اینکار دقت می‌خواهد. سوزن‌ها باید. در جای خود در پوست وارد شوند. البته درد خاصی برای یبمار ایجاد نمی‌کنند. برای شناخت مراکز معتبر پوست و مو در ایران سایت زیر را بیابید : www . tehranskin . com کربوکسی تراپی باید. به دست پزشک مجرب در مرکز تخصصی و یا به دست جراح پلاستیک ترمیمی انجام شود تا نقاط تزریق درست انتخاب شوند.

هدف نهایی کربوکسی تراپی جوانسازی پوست شماست بنابراین در انتخاب مرکز دقت کنید . از همراهی شما سپاسگذاریم. بهترین مراکز کربوکسی تراپی برای لاغری و رفع سلولیت با www . tehranskin . com www . tehranskin . com www . tehranskin . com با آرزوی سلامتی برای شما هم وطنان .


کربوکسی تراپی، ترک های پوستی، استریا