خوشم اومد 38 تعداد نمایش 5076 1397-07-20

امواج هایفوتراپی یا مافوق صوت چگونه بر بافت چربی زیرپوستی اثر می گذارند؟

آب کردن چربی اضافه به کمک امواج مافوق صوت (هایفوتراپی، کوتیشن...) یک تکنیک جدید تخلیه چربی در اروپا است که نیازی به عمل جراحی ندارد - نیازی به بیهوشی، بستری شدن در بیمارستان یا مرخصی گرفتن از کار نیست. این درمان دارای نتایج فوری و کاهش چربی اضافی یک هفته بعد از هایفوتراپی است. لاغری با امواج صوت کنترل شده و بی ضرر با استفاده از یک تکنولوژی کاویتاسیون منحصر به فرد جدید در استرالیاست که رسوبات چربی سرسخت و مقاوم را به راحتی از بدن دفع می کند. این روش مستقل از رژیم غذایی یا کار سخت عمل می کند. بدترین قسمت های چربی زای بدن عبارتند از: شکم، کپل و پهلو، ران ها، نشیمن، داخل زانوها، بالای بازوها، سینه مردانه. درمان التراسونیک به طور ایمن و به طور موثر، چربی های موضعی را هدف قرار می دهد و فرم بدن را اصلاح می کند. این روش در هر منطقه بر روی بخش های خاصی انجام می شود، مانند کپل، اما نشیمن، معده، پهلوها، بازوها و داخل ران. امواج اولتراسونیک از طریق یک هندپیس به لایه های رویی و زیرین پوست نفوذ کرده و بافت چربی را هدف می گیرند. چربی آب شده و حل شده از طریق مسیرهای متابولیک طبیعی به کبد منتقل می شود. به این عمل لیپولیز می گویند. البته، نسخه جدیدی به نام لیپوماتیک آمده که معایب لیپولیزر را رفع کرده. معرفی بهترین مراکز هایفوتراپی را به سایت فوق تخصصی پوست و مو زیبایی و جوانسازیِ "تهران اسکین" بسپارید. www.tehranskin.com ش تلفن های تماس با همکاران در سایت تهران اسکین: 021-22636862 0902-761-0748

مبدل دستگاه پرتوهای امواج مافوق صوت متمرکز را نشان می‌دهد : امواج اکوستیک ، با تابش در زمان واقعی و بازخورد نوری در برخورد با نقاط درمانی امواج اکوستیک یا صوتی برای متمرکز کردن انرژی در نقاط بسیار تعریف شده و مشخصی تابانده می‌شوند . یعنی ، به نقاط سالم آسیب نمی‌رسانند. پارامترهای خاص اولتراسوند ، طول پالس و سطح انرژی تعریف شده. موجب می‌شوند که امواج فقط و فقط به بافت چربی بتابند و آنها را در هم شکنند. این پارامترها خیلی دقیق تنظیم شده اند. به طوریکه امواج اصلا به بافت سالمِ بدون چربی برخورد نمی‌کنند . طول موج و پالس امواج صوتی و پارامترهای دمایی به دقت تنظیم می‌شوند . پزشک مجرب این تنظیمات را می‌داند .

www . tehranskin . com با تخریب مکانیکی غشاهای سلول‌های چربی توسط امواج مافوق صوت اولتراپی محتوی چربی‌تری گلیسریدی به مایع بینابینی نفوذ می‌کند . با نفوذ چربی در مایع بینابینی چربی آب شده و حلال در مسیرمتابولیسمی فیزیولوژیکی حرکت کرده و از بدن دفع می‌شود . با شکسته شدن‌تری گلیسریدهای سرسخت و تبدیل شدنشان به به چربی آزاد فرایند دفع چربی برای هدف لاغری آسان می‌شود . اسیدهای چرب به آلبومین متصل می‌شوند تا به آرامی برای دفع از بدن به کبد منتقل شوند . مقداری از این چربی مایع به مصرف بافتهای دیگر رسیده و انرژی آنها را تامین می‌کند . گلیسرول کوچکتر در آب قابل حل است و از مایع میان بافتی و مایه سیستمیک عبور می‌کند سپس ، در کبد روی آن کار شده یا به سلول‌های دیگر برای تغذیه آنها می‌رسد .

تمام این فرآیندها ظرف کمتر از یک هفته از هایفوتراپی طی میشود . ترجمه از تهران اسکین . tehranskin . com شما


هایفوتراپی لاغری شکم و لیپوماتیک