خوشم اومد 39 تعداد نمایش 1883 1397-07-21

بیوفیدبک و نوروفیدبک چیست؟ چرا این دو فن آوری در درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان اهمیت دارند؟

چرا بیوفیدبک و نوروفیدبک را برای اهداف درمانی کار می کنند؟ این سیستم سیگنال های فیزیولوژیکی مانند EEG (عملکرد مغز)، ECG، HRV، EMG، BVP و غیره را پشتیبانی می کنند. زیرنویس این ویئو توسط مترجم چک شده. لطفا از وب سایت ما دیدن کنید: www.gyrusclinic.com مجموعه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان جایروس به اجرای تمامی روش های نوین زوج درمانی، سکس تراپی، درمان اختلالات خواب، اختلالات کودک و نوجوان و ...تسلط کامل دارد.

فعالیت فیزیولوژیکی که داخل بدن و در سیستم عصبی شما در حال انجام است. در واقع یک فرایند با تغییرات دایمی ست این فرآیند مرتب به اتفاقات جهان بیرون و متغیرهای درونی مانند اداراک و عواطف واکنش میدهد ادراک ، عواطف و احساسات واکنش نشان می‌دهد . شاخص هایی مانند ضربان قلب ، تنفس گردش خون ، دمای بدن و دیگر خود را به طور مداوم تنظیم می‌کنند. این تنظیم بر اساس بازخوردیست که از حسگرهای داخلی بدن می‌گیرند. هدف حفظ تعادل و بهینه سازی فعالیتهاست. تعادل ریتم‌های حیاتی اشاره شده. برای حفظ سلامت شما ضروری اند . اما اگر این فعالیت‌ها از تعادل خارج شوند چه ؟ www . gyrusclinic . com بسیاری از مشکلات بهداشتی امروزی مانند سردرد تنشی و استرس ناشی از اضطراب سرگیجه و تند تند نفس زدن فشار خون بالا و انواع دردهای مزمن وهمچنین مشکلات ذهنی و اختلال تمرکز همه ریشه در اختلال در کارکردهای نوروبیولوژیکی دارند.

البته الگوهای رفتاری و شیوه زندگی نیز اثرگذارند برای درمان ، نباید. به سادگی و فقط به قرص و دارو روی آورد. رفتارهای منفی شما در کنار استرس و سبک زندگی غلط می‌توانند. سلامت شما را مختل کنند. بسیاری از محققان درمانگران و متخصصان حرفه‌ای به بدین موضوع پی برده و علاقه مند شده اند که سیستم عصبی و رفتار بر اجرای فعالیت‌ها و بر سلامت ما اثرگذارند. این شاخه از علم بسیار هیجان انگیزه محل تلاقی روانشناسی و فیزیولوژی www . gyrusclinic . com بیوفیدبک و نوروفیدبک بیوفیدبک و نوروفیدبک دو فن آوری. مهیج هستند که به معنای واقعی کلمه به ما اجازه می‌دهند. اتفاقات درون بدن را در زمان واقعی ببینیم.

درست مثل یک آینه که می‌توانیم. در آن سیگنال‌های فیزیولوژیکی از سیستم‌های ذهن و بدن را مشاهده کنیم نوروفیدبک و بیوفیدبک به ما یاد می‌دهند که چگونه وضعیت فیزیولوژیک و استرسمان را کنترل کنیم و چگونه سطح توجه و اجرای فعالیت را ارتقا دهیم. مرکز مایند مدیا از سال ۱۹۹۲ در این زمینه تحقیق کرده. هدف ما تولید بهترین فن آوری‌های نورو بیوفیدبک است هم اکنون بهترین نرم افزارهای نوروبیوفیدبک را بیابید. مجموعه جایروس کلینیک برای اولین بار در ایران این دو فن آوری را برای زوج درمانی ، درمان اختلالات یاگیری و دهها درمان دیگر به کار گرفته . کافیست. به سایت فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان جایروس سر بزنید www .

gyrusclinic . com درمان انواع اختلالات مغز و اعصاب و روان در جایروس


Biofeedback بیوفیدبک Neurofeedback نوروفیدبک Biofeedback Therapy درمان بیوفیدبک Biofeedback Training آموزش بیوگرافی Neurofeedback Therapy درمان نوروفیدبک Neurofeedback Training آموزش نوروفیدبک Biofeedback system سیستم Biofeedback Neurofeedback system سیستم Neurofeedback