خوشم اومد 39 تعداد نمایش 1507 1397-07-27

چند فایده مهم و پکیج ارزان کلینیک زوج درمانی (آلومینا/ جایروس) برای زوجین ایرانی

"از بس با همسرم دعوا کردم جانم به لبم رسیده. تنها تنها هستم. انگار به بن بست کامل رسیدیم." باور کنید تنها راه نجات زندگی شما مشورت با افراد متخصص و پرتجربه است. تمامی مکاتب زندگی درست بر مشورت با افراد دانا و عاقل و در عین حال رازدار تاکید دارند. کلینیک زوج درمانی آلومینا (جایروس) شما را از قفس افکار منفی، احساسات ناخوشایند و دام گذشته می رهاند. مسیر زندگی شما تغییر می کند. با آلومینا خودخوری و سرزنش تمام شده و نور روشنایی به قلبتان می تابد. ما از شما هزینه گزاف دریافت نمی کنیم. تخفیف ها واقعی و استثنایی ست. www.gyrusclinic.com couplestherapy.ir

مانند بسیاری از چیزهایی که به ما برای بهبود روابطمان با دیگران کمک می‌کنند. زوج درمانی کمک کننده است ، گرچه خیلی‌ها از آن فرار میکنند. در زوج درمانی ، با صبر ، تلاش سخت و گفتگوهای شرم آور. مواجه اید ؛ چیزهایی که دوست ندارید. حتی به آنها فکر کنید. چه برسد به اینکه بنشینید و با طرفتان رودرو حرف بزنید آنهم. جلوی یک غریبه آموزش دیده به نام زوج درمانگر در فرهنگ ما از کودکی یاد گرفته ایم. احساساتمان را دنبال کنیم اما زوج درمانی می‌داند که پیروی از احساسات محض خود بلا و مصیبت دیگری ست . جایروس کلینیک برای زوج درمانی شما آماده است. احساسات معمولا بی ثبات ، و واکنش‌های غریزی به گذشته‌ی پر از دردسرمان هستند اما در زوج درمانی ، به واکنش‌های منطقی و عاقلانه به طرف مقابل تشویق می‌شوید.

نه غلیان احساسات منفی با زوج درمانی ، از واکنش‌های بدون فکر و غریزی در امانیم به کمک فهم متقابل آن‌ها را خنثی می‌کنیم. مسیر احساسات و واکنش هایمان را تغییر می‌دهیم. مسیرهای قابل اعتماد و به دور از سرزنش و تنبیه خودمان زندگی در کنار یک نفر دیگر و سازگاری با او کار راحتی نیست www . gyrusclinin . com ممکن است. خطا کنیم و هیچکس کمکمان نکند نباید. ناامید شویم و نیز نباید. از بیان خود در مقابل زوج درمانگر خجل و شرمنده شویم . او آموزش‌های عمیقی به ما می‌دهد. چند چیز حیاتی و مهم در زوج درمانی وجود دارد. برای شروع ، در اتاقی آرام شانس بهتری برای بیرون ریختن احساستمان و تعریف مشکلات رابطه در یک زندگی مشترک را خواهیم داشت.

در کلینیک زوج درمانی ، بدون نیاز به فریاد بی امان ، خودخوری یا پرهیز و اکراه ، لب به سخن می‌گشایید. در حالت معمولی نمی‌توانیم. بدون فریاد و واکنش منفی با زوجمان چیزهایی را به او تفهیم کنیم اما در کلینیک زوج درمانی جایروس ، می‌توانیم. با خیال راحت و بدون ترس و واهمه جلوی یک غریبه بنشینیم و منطق خود را بهتر به کار اندازیم و صحبت کنیم. برای مثال ، به زوج خود بگوییم : « زمانی که تو رو لمس می‌کنم. تو خیلی سرد و بی عاطفه برخورد می‌کنی و این رفتار تومرا رنج می‌دهد و کم کم میکشد و من گرچه عاشقتم ، نمی‌دونم. تا کی میتونم. تحمل کنم .

» چه بهتر که به جای سرکوب احساسات یا خشم فوق العاده به یک کلینیک زوج درمانی مراجعه کنید و خود را نجات دهید د . مین نکته حیاتی در زوج درمانی : درمانگر متخصص ریشه و علت‌های رنج‌های شما را از طرف مقابل بیرون میکشد. کلینیک آلومینا یا همان جایروس را پیشنهاد می‌کنم . در حالت تنهایی و بدون مراجعه به زوج درمانگر ، سردرگمیم و معانی عاطفی موقعیت‌ها را درک نمی‌کنیم درباره اینکه آخر هفته کجا برویم. با زوج خود جروبحث می‌کنیم اما به اینکه بیرون رفتن یا ماندن چه تاثیری بر درونمان می‌گذارد. کمتر فکر می‌کنیم و نمی‌توانیم. این اثرات را توضیح بدهیم. در نتیجه ، طرف مقابلمان فکر می‌کند. ما بدجنس وخودخواهیم.

در این میان ، فقط مخالفت را می‌بینیم. نه نکته‌های ریز درون آن را به عبارتی ، به جای درک متقابل درون زوجمان ، فقط مخالفیم و قادر به درک نکته‌های جالب این مخالفت‌ها نیستیم. درمانگران آلومینا یا جایروس الگوهای پنهان و تکراری ناراحتی و انتقام زوجین از هم را درهم می‌شکنند . آن‌ها کاری می‌کنند که شما به بینش و ادراک عمیقتری از زندگی مشترکان برسید. با آلومینا ، نسبت به زندگی مشترکتان ، زوایای دید جدید و جالبی پیدا خواهید کرد. سومین نکته حیاتی در زوج درمانی همان شکستن الگوهای تکراری خشم و انتقام زوجین است الگوهایی که قبلا قادر به درک یا مشاهده آن نبودید. یکی از روش‌های کلاسیک ماندگار در زوج درمانی اینست که از هر دو طرف بخواهید.

جاهای خالی یک فرم را پر کنند : من در زمان …احساس می‌کنم که … باید. این واکنش … برای مثال ، « وقتی تو بچها را نادیده میگیری ، حس میکنم. مرا پس زده‌ای و بنابراین ، من اینطوری واکنش نشون میدم : اینکه عصر با کی قرار گذاشتی » یا اینکه « وقتی تو رختخواب لمسم نمیکنی ، فکر می‌کنم. منو فراموش کردی و منم هر وقت پول بدی ازت تشکر نمی‌کنم » جلوی یک درمانگر مورد اعتماد که درهم شکننده روابط بد شماست ، قرارداد جدیدی با زوجتان می‌بندید. از شرط و شروط هم باخبر می‌شوید : اگه تو عمل « ایکس » رو انجام بدهی. منم عمل « وای » رو انجام می‌دهم.

جلوی درمانگر ، زوج شما از نیازهای واقعیتان باخبر می‌شود نیازهایی که تابحال از شما خواسته نشده یا برآورده نشده. حس تنفرتان به شدت کاهش یافته و تعهد براتون سنگین نیست گاهی وقتا مشاوره زوج درمانی خیلی باحال میشه. تقریبا ملانقطه‌ای ولی خیلی جذاب « برای مثال ، سه تا چیز نام ببرین که از طرف مقابل رنجتان میدهد. حالا سه چیز نام ببرین که واقعا در وی تحسین می‌کنین » انتقاد تون از هم خاص باشه. نه حالتِ سرد و نمک نشناس مثال : « وقتی دیر می‌کنی. فقط زنگ بزن. اطلاع بده. اینطوری منم. اینهمه فکر بد نمیکنم » اینطوری روابط بهتر حفظ میشه و تنش کمتر پیش میاد.

با کمی بیشتر از این ، دست نخورده. نگه داشته می‌شود. در کلینیک زوج درمانی ، یاد می‌گیریم. چه طوری بعضی از باورهای اشتباهمون رو کنار بگذاریم و و قضاوت نادرست نداشته باشیم. با کمک زوج درمانگر ، از اتفاقات در زندگی عاشقانه و احساسات و افکار هم بهتر خبردار میشیم « اگه من زودرنجم ، قرار نیست. آسیب پذیر بشم » « ممکنه. نیاز بشه. بر طرف مقابل از رنجشم توضیح بدم و اونم گوش بده » با زوج درمانی حس امنیت بهمون دست میده و یاد میگیریم. تلاش برای بهبود رابطه از راه درستش بیفایده نیست. ما شروع به تغییر می‌کنیم و درد و رنج طرف مقابل رو بهتر درک می‌کنیم.

حس شما چیه وقتی که یه درمانگر خوب ازتون میپرسه : « وقتی شما فلان کارو انجام میدین ، طرف شما چه حسی دارد ؟ » ما کم کم یاد میگیریم و در عمل از هم مراقبت می‌کنیم. این باور جدید در ذهن ما شکل میگیره که شریکمون دشمن ما نیست. متوجه میشیم که طرفمون ما رو دوست داره اما به روش بدی با کلینیک زوج درمانی ( آلومینا توصیه ما ) سازگاری تفاهم و درک متقابل رو یاد میگیریم. زوج درمانی یک کلاس آموزشی ست. برای یادگیریِ ابرازعشق به روش درست و عاشقانه زیستن بدون کمک یک درمانگر ، از اینکه سرنخ‌های عشق را گم کرده ایم حیرانیم و میگذاریم خشم و ناامیدی بر قلب و روحمان چنبره بزند.

در نتیجه ، تا مرحله تنفر از هم و جدایی پیش میرویم. با زوج درمانی یاد میگیرید. چگونه شرم و خجالت را کناربگذارید و چگونه ازعشق و دوست داشتن و ماندن در کنار هم لذت ببرید اگر به بهبود روابط خود با همسر ، اعضای خانواده یا دیگران مایل هستید ، کلینیک آلومینا ( جایروس ) را به شما پیشنهاد می‌کنم. جایروس مجموعه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان ست با بهترین درمانگران خوشرو و باتجربه و با صرف هزینه کم خوشبختی را تجربه کنید. آدرس سایت ما : www . gyrusclinic . com جایروس اولین مجموعه فوق تخصصی مغزواعصاب و روان در ایران است . به امید دیدار شما شماره‌های تماس با ما ۰۲۱-۲۲۶۳۶۸۶۳ و ۰۲۱-۲۲۶۴۸۶۲۷


بهترین مرکز زوج درمانی، کلینیک جایروس، آلومینا