خوشم اومد 56 تعداد نمایش 2449 1397-08-12

طب سوزنی برای لاغری و کاهش سایز

www.zibaan.com تماس با بهترین مراکز پوست و مو و طب سوزنی در تهران و شهرستان ها بسیاری از مردم به طب سوزنی به عنوان یک روش کاهش وزن روی آورده اند. طب سوزنی یک عمل چینی باستان است یک روش موثر برای کاهش وزن همزمان با رژیم غذایی است. طب سوزنی چگونه به کاهش وزن کمک می کند؟ طب سوزنی با برقراری تعادل در توزیع انرژی در بدن به کاهش یا تعادل وزن کمک می کند. از نظر طب چینی، چاقی در نتیجه ی اختلال جریان انرژی ایجاد می شود، که منجر به نارسایی برخی از اندام ها مانند کلیه ها، طحال و دستگاه گوارش می شود. همچنین، اختلال جریان انرژی بر بخشی از مغز به نام هیپوتالاموس اثر منفی می گذارد؛ هیپوتالاموس میزان گرسنگی و تشنگی بدن را کنترل می کند. با این حال، اختلالات انرژی موجب تجمع چربی، نگهداری آب و ایجاد استرس می شوند، که مهمترین عامل افزایش وزن ماست. طب سوزنی متابولیسم را افزایش می دهد، سطح کلسترول و عملکرد روده را بهبود می بخشد. همچنین، به بهبود روحیه و کاهش استرس با آزادسازی انتقال دهنده های عصبی خاص به بدن کمک می کند. مهمتر از همه، به سرکوب اشتها و احساس سیری کمک می کند. طب سوزنی به کاهش توده بدنی بدن و کاهش وزن همراه با رژیم و ورزش منجر می شود. با این حال، قبل از شروع استفاده از طب سوزنی برای کاهش وزن، باید با متخصص طب سوزنی خود در مورد علت واقعی افزایش وزن خود صحبت کنید. برخی از افراد در اثر استرس افزایش وزن دارند- در اینجا، بهترین روش کاهش وزن برای کمک به کاهش استرس است. برای دیگران، عادت به زیاد خوردن ممکن است دلیل افزایش وزن باشد - در اینجا باید دلیل واقعی افزایش وزنتان را بیابید. هنگامی که متخصص طب سوزنی شما این مشکل را شناسایی کرده باشد، قادر خواهد بود که ترکیبی از تکنیک های لازم را برای فشار دادن سوزن ها در حدود 2 میلیمتر انتخاب کند. این کار به منظور پاره کردن گره های انرژی انجام می شود که باعث اختلال در عملکرد مناسب بدن شما می شود. مهمترین نکاتی که باید برای کاهش وزن طب سوزنی بدانید، عبارتند از: معده - برای جلوگیری از خوردن اجباری اسنک، دهان - برای کسانی که بیش از حد غذا می خورند، کلیه ها - برای درمان احتباس آب، ریه ها - برای درمان اعتیاد به غذاهای خاص، طحال - برای حل مشکلات مرتبط با مصرف قند و شکر. توصیه می شود که 2 جلسه در هر هفته برای 2 تا 3 ماه طب سوزنی را دنبال کنید. محققان توصیه می کنند که ترکیب طب سوزنی با شیوه های زندگی سالم مانند کنترل خوردن، مصرف غذاهای سالم و فعالیت بدنی منظم، نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد - همیشه این نکات را به یاد داشته باشید. در کاهش وزن خود موفق باشید. ترجمه از گروه زیبان دات آی آر: سایت تخصصی پوست و مو زیبایی www.zibaan.ir

بسیاری از مردم به طب سوزنی به عنوان یک روش کاهش وزن روی آورده اند. طب سوزنی یک تمرین چینی باستان است. تمرین یک روش موثر برای کاهش وزن همراه با رژیم غذایی طب سوزنی چگونه می‌تواند. به شما کمک کند ؟ اهمیت کاهش وزن به همین دلیل است. طب سوزنی با برقراری تعادل در توزیع انرژی در بدن به کاهش یا تعادل وزن کمک می‌کند. از نظر طب چینی چاقی در نتیجه اختلال در جریان انرژی ایجاد می‌شود که منجر به نارسایی برخی اندام ما مانند کلیه‌ها ، طحال و دستگاه گوارش می‌شود همچنین ، اختلال در جریان انرژی بر بخشی از مغز به نام هیپوتالاموس اثر منفی میگذارد. هیپوتالاموس میزان گرسنگی و تشنگی بدن را کنترل می‌کند.

با این حال ، عدم تعادل در توزیع انرژی موجب تجمع چربی احتباس آب و استرس روحی روانی می‌شوند که مهمترین عامل‌های افزایش وزن ما هستند. طب سوزنی متابولیسم را افزایش می‌دهد. سطح کلسترول و عملکرد روده را بهبود می‌بخشد همچنین ، با آزادسازی انتقال دهنده‌های عصبی به بهبود روحیه و کاهش استرس کمک می‌کند. مهمتر از همه به سرکوب اشتهای اضافی و ایجاد حس سیری منجر می‌شود www . zibaan . com در واقع طب سوزنی به کاهش توده بدنی همراه با رژیم غذایی و ورزش می‌انجامد. با این حال ، قبل از اقرام به طب سوزنی برای کاهش وزن ابتدا باید. علت اصلی کاهش وزنتان معلوم شود بنابراین ، دراین باره با متخصص طب سوزنی مشورت کنید.

وزن برخی افراد در اثر استرس افزایش می‌یابد. در اینجا بهترین روش کمک به کاهش استرس آن فرد است. برای برخی دیگر عادت کردن به پرخوری عامل افزایش وزن است. در هر صورت ، شناخت دلیل واقعی اضافه وزن لازم است هنگامی که متخصص طب سوزنی ریشه مشکل شما را شناسایی کند. قادر به اجرای ترکیبی از تکنیک‌ها و و فرو کردن سوزن‌ها به عمق ۲ میلیمتر در پوست است. این کار برای پاره کردن گره‌های انرژی ست که موجب اختلال در عملکرد مناسب بدن می‌شوند. مهمترین نکات طب سوزنی عبارتند. از کنترل معده برای جلوگیری از خوردن اسنک … دهان برای افراد پرخور کلیه‌ها برای درمان احتباس آب جلوگیری از دهان snacking اجباری برای ریه‌ها برای درمان اعتیاد به غذاهای خاص طحال برای حل مشکلات مربوط به مصرف قند و شکر توصیه می‌شود که طب سوزنی را دو جلسه در هفته به مدت دو تا سه ماه انجام دهید.

محققان توصیه می‌کنند که ترکیب طب سوزنی با دیگر گزینه‌های شیوه زندگی سالم مانند کنترل خوردن وتغذیه سالم و فعالیت بدنی منظم نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد اگر شما به دنبال وزن طبیعی هستید. توصیه می‌کنم. به بهترین مراکز طب سوزنی مراجعه کنید . ترجمه از سایت زیبان تماس با سایت زیبان دات آی آر www . zibaan . ir برای درمان تخصصی با طب سوطنی بدون عارضه و با نتایج عالی و طبیعی نکات طب سوزنی را به خاطر بسپارید www . zibaan . ir به امید دیدار


طب سوزنی برای لاغری؛ مرکز تخصصی طب سوزنی