خوشم اومد 42 تعداد نمایش 1044 1397-08-13

کودکان و نوجوانان هیپنوتیزم جادویی خواب بهتر - هیپنوتیزم خواب برای کودکان داستان خواب شبانه کودکان

موسیقی و داستان خواب آور برای کودکان

سلام این ایلین است. امروز من قصد دارم. شما را در یک سفر جادویی در خود را ذهن ، پس مطمئن شوید که راحت هستید. قبل از اینکه ما شروع کنیم اگر بدن شما در اطراف شما باشد. تا زمانی که شما احساس درست و مناسب جلو و در صورتی که در رختخواب هستید و سپس اگر شما دوست دارید. فقط می‌توانید. چشم خود را بگذارید. نزدیک شما می‌توانید. آنها را باز نگه دارید اگر شما ترجیح می‌دهم و سپس شروع به گرفتن خوب نفس عمیق از طریق بینی خود را و من قبول دارم که دهانم را مثل این می‌اندازم در حال حاضر شما آن را انجام و شاید دست خود را بر روی شکم شما و تماشای چربی شکم شما حرکت می‌کند و زمان را دوباره برمی گرداند.

نفس عمیق و از بین بردن شما دهان [ موسیقی ] یک بار دیگر از طریق خود نفس بکشید. بینی خود را از طریق دهان شما این کاملا خوب است و من تعجب می‌کنم اگر متوجه شوید. چقدر بهتر است. احساس می‌کنید. شاید شاید شما کمی احساس کنید. آرام باشید ، بنابراین می‌خواهم. از این استفاده کنید. تخیل فوق العاده که شما کردم. در داخل سر شما و من شما را می‌خواهم. تصور کنید. راه رفتن به یک زمین بازی نه فقط هر نوع زمین بازی هر چند این یک زمین بازی مخصوص جادویی رنگ است [ موسیقی ] و اولین چیزی که متوجه می‌شوید. این است. جاده قرمز و بنفش [ موسیقی ] شما می‌بینید.

مقدار زیادی زعفران سبز و زرد از چرخش آبی و سفید و اسلاید بزرگ [ موسیقی ] برخی از کودکان بازی می‌توانید ببینید. آنها را به سمت منزل حرکت می‌دهید و من بچه با یک لبخند بزرگ نشسته. روی دیگر طرف و شما شروع به حرکت به بالا و و به پایین و به آسمان و به پایین زمین پاهای خود را به شما فشار می‌دهد. در حال حاضر تا بالا و احساس بسیار خوب است تا بالا و [ موسیقی ] آه شما نگاه می‌کنید و متوجه می‌شوید که چه اتفاقی می‌افتد. روز دوست داشتنی آن است. نه بیش از حد گرم و این خیلی سرد نیست که متوجه شوید. یکشنبه بزرگ زرد رنگ است.

درخشان روشن در آسمان و شما به سوی خورشید نگاه کنید و این احساس خیلی خوب و گرم است. آرامش را به عنوان احساس گرما در صورت خود را تمام بدن خود را احساس خوب و امن و شاد شما چندین ابرهای کثیف در آن نیستید آسمان و شما می‌بینید که آنها سفید هستند. در برابر آبی روشن از آسمان آن را باعث خوشحالی شما می‌شود [ موسیقی ] حالا شما به قرمز و بنفش حرکت می‌کنید جاده‌ها و شما و دوست جدید شما پرش به آن شما شروع به فشار آن و آن را دور و دور می‌شود و درست می‌شود سریع‌تر و سریع‌تر و سریع‌تر به نظر می‌رسد. نسیم در موهای شما دوست شما است خندیدیم چون دور و دور شما هستیم و دور و سپس نقاط مختلف شروع می‌شود.

به کم کردن سرعت کمی زمانی که شما لذت بردن از تماشای جهان دور دور و در اطراف گرفتن آن کندتر و دورتر کندتر و کندتر و کندتر و در نهایت در اطراف عقب می‌آید. به توقف و شما و دوستانتان کمک کنید [ موسیقی ] شما درختان را در اطراف شما می‌بینید. زمین بازی که می‌دانید. این کار را آغاز می‌کند بلند و سبز آن تقریبا مثل آن است. آنها در حال تماشای امنیت شما هستند. حفاظت از شما درختان با شکوه زیبا و شما تعجب می‌کنید که آنها خیس شده اند [ موسیقی ] بنابراین در حال حاضر شما راه رفتن را به آبی و نوسانات سفید و انتخاب یکی و شما دوست دیگری در کنار شما نشسته است.

شاید بچه دیگری باشد که هم می‌پیوندد شما و سه نفر از شما شروع به احساس یک صندلی در زیر آن صندلی داغ است یا آیا از تایر ساخته شده و متوجه آن هستید. زنجیر سرد در اطراف دستان خود را به عنوان شما شروع به استفاده از پاهای خود را برای نوسان حرکت می‌کند و شروع به حرکت می‌کند. بالا به هوا و شما حتی ممکن است میخواهید. وانمود کنید که کسی فشار میآورد شما اگر پاهای خود را فقط با کار نمی‌کند. هر فشار از پاهای خود را بلند می‌کند بالاتر و بالاتر و بالاتر به هوا شما احساس می‌کنید که پرواز می‌کنید. متوجه می‌شوید. دو دوست جدید شما فقط به سمت راست حرکت می‌کنند.

به عنوان بالا و آنها را به لبخند بزرگ بر روی چهره آنها - بالاتر و بالاتر و بالاتر در نهایت سرعت نوسان کم می‌شود آهسته‌تر و آهسته‌تر و کندتر می‌شود تا آنها آمدن به توقف و همه شما پرش کردن شما متوجه بوی در هوا می‌شوید گل‌ها یا براق شدن برخی از این شاید این است. بوی کلمه‌ای که دیگر از آن می‌گذرد درختانی که واقعا بوی آن را دوست دارید. به شما احساس بسیار آرامش شما احساس می‌کنید آرام و خوشحال است و شاید فقط شاید کمی خواب آلود [ موسیقی ] شما به سمت اسلاید بزرگ خود حرکت می‌کنید. صعود تا مراحل به بالا اسلاید اسلاید کدام رنگ است ؟ و شما پاهای خود را در سراسر شما را به ارمغان بیاورد.

نشستن در بالا به دنبال پایین شما شروع به فشار خود را پایین رفتن و پایین و پایین و شما تمام راه را به اسلاید پایین آن احساس خیلی خوب است. بسیار سرگرم کننده و شما می‌خواهید. دو دوست خود را در آینده پایین و سپس همه شما به عقب برگردید. این بار به این موضوع نگاه می‌کنید. نشانه هایی از بچه‌ها خنده صدای پرندگان می‌میرند. شاید یک سگ وجود دارد. لرزش شما خیلی راحت احساس می‌کنید بنابراین بسیار امن و بسیار خوشحال است اما شما اکنون شروع به خوابیدن می‌کنید. برای پایین کشیدن ، آخرین بار که عمیق‌تر می‌شود و عمیق‌تر و عمیق‌تر و سپس به عنوان شما حرکت می‌کند. به سمت پایین از اسلاید را متوجه زرد و سفید کنید.

دروازه درست در مقابل اینجا و این دروازه تمام راه را دارد. آسمان شما و دو دوستتان به سمت شما حرکت می‌کنند. دروازه در حال حاضر و شما متوجه نشانه‌ای است که بچه‌های خواب آلود. به این ترتیب و کمی فلش شما به دوستان خود نگاه می‌کنید و نمی‌خواهید. تصمیم بگیرید که بازی کرده اید. به اندازه کافی و شاید فقط شاید زمان آن است که استراحت کنید تا به سمت دروازه حرکت کنید. سه نفر از شما [ موسیقی ] و آن را تحت فشار قرار دادند. دروازه باز هل دادن هل دادن به هل دادن به دروازه سخت آن را باز می‌کند و در داخل شما می‌بینید. بسیاری از ابرهای کرکی سفید و آبی فقط از آسمان و هر ابر حلق آویز می‌شود.

دارای یک نردبان کوچک برای صعود به و شما متوجه شده اید که تعداد زیادی از بچه‌ها وجود دارند. در حال حاضر به سرعت خوابیدن [ موسیقی ] یک مرد کوچک به نظر شما می‌آید. درست مثل یک elf کمی با صورت مهربان و یک بینی طولانی است و او یا شما می‌پرسد. بوسه آماده به خواب چه شما و او سه ماشین کرکی را در کنار هر یک پیدا می‌کند. دیگر برای شما و دوستانتان [ موسیقی ] و همه شما صعود به بالا و هاپ و تا به ابر خاص خود را شما ممکن است. من به شما توجه داشته باشید که چقدر راحت است. خیلی نرم و کرکی روی پوست شماست. احساس راحتی میکنید.

احساس میکنید که در آنجا وجود دارد پتو و شما می‌توانید. آن را بیش از حد قرار دهید. دوست داری. شما ممکن است بخواهید. مورد علاقه خود را تصور کنید. اسباب بازی یا تدی با شما و همانطور که هستی دروغ گفتن در ابر کثیف تو نگاه کنید و درختان بالا را ببینید. آسمان به تو نگاه می‌کند [ موسیقی ] نگه داشتن شما امن از شما محافظت می‌کند [ موسیقی ] آیا واقعا احساس خوبی داشتی که بزرگ می‌کنی ؟ خب شما میدانید. واقعا زمان خواب است [ موسیقی ] می‌دانید. زمین بازی وجود دارد. فردا دوستان شما آنجا خواهند بود فردا [ موسیقی ] این درختان با شکوه بلند وجود خواهد داشت.

فردا شما امن است. شما خیلی خواب آلود هستید و شما پیدا می‌کنید. خودتان به یک خواب واقعا عمیق حرکت می‌کنید. شما پایین و پایین و پایین به خواب رفتن [ موسیقی ] دانستن اینکه دوست داری. تو ایمن هستی و شما ویژه هستید شبانه [ موسیقی ] [ موسیقی ] [ موسیقی ] [ موسیقی ]


sleep hypnosis for children هیپنوتیزم خواب برای کودکان children sleep hypnosis کودکان خواب هیپنوتیزم childrens sleep hypnosis کودکان هیپنوتیزم خواب sleep hypnosis for kids خواب هیپنوتیزم برای بچه ها hypnotherapy to help kids sleep هیپنوتراپی برای کمک به بچه ها خواب kids sleep hypnosis بچه ها خواب هیپنوتیزم child sleep hypnosis کودک خواب هیپنوتیزم Elaine Martin ایلین مارتین Elaine Martin Kids کودکان ایلین مارتین kids bedtime hypnosis بچه ها خواب هیپنوتیزم child hypnosis هیپنوتیزم کودک hypnosis for kids هیپنوتیزم برای بچه ها kids visualisation تجسم بچه ها hypnotherapy for kids هیپنوتراپی برای بچه ها childrens hypnosis هیپنوتیزم کودکان kids story داستان بچه ها kids bedtime بچه ها خوابیدن hypnosis for children هیپنوتیزم برای کودکان childrens adventure ماجراجویی کودکان kids hypnosis بچه ها هیپنوتیزم sleep ezy ایزو خواب bedtime story داستان موقع خواب Kids Confidence اعتماد اطفال اطفال