خوشم اومد 66 تعداد نمایش 1938 1397-04-06

علم افسردگی

چه اتفاقی در داخل ذهن و بدن یک فرد افسرده رخ می دهد؟ آیا آیا سگ ها هم افسرده می شوند؟

افسردگی با بیش از ۳۵۰ میلیون نفر مبتلا به افسردگی در جهان ، بدون شک موضوعی مهم است. افسردگی جدی و خطرناک است ، اما دقیقا چه اتفاقی برای فردی با افسردگی می‌افتد ؟ یک دلیل بیولوژیکی برای این احساس غم و اندوه وجود دارد. در گذشته ، افسردگی به عنوان « عدم تعادل شیمیایی » در مغز توصیف میشد . دانشمندان معتقد بودند که علت افسردگی کاهش میزان انتقال دهنده عصبی « سروتونین » است که اغلب به نام « هورمون شادی » شناخته میشود . اما تنها شواهد این فرضیه زمانی بود که بعضی افراد داروهایی را مصرف می‌کردند که میزان « سروتونین » را افزایش می‌داد . این داروها به این افراد کمک میکرد تا علائمشان را کاهش دهند .

با این حال ، تغییرات شیمیایی نقش قطعی دارند ولی این دیدگاه پیچیدگی بیماری را به طور کامل نشان نمی‌دهد . در سال‌های اخیر ، دانشمندان شروع به کار کرده اند. آنها خاطرنشان می‌کنند که اندازه و پیوندهای سلول‌های مغز می‌تواند. نقش مهمی در افسردگی ایفا کند. بزرگترین مطالعات نشان می‌دهد که وقتی که ما به مغز فرد مبتلا به افسردگی نگاه کنیم میبینیم که هیپوکامپ کوچکتری دارند. هیپوکمپ به طور قابل توجهی کوچکتر از معمول است و مناطق دیگر مغز نیز تحت تاثیر قرار دارند . اما این منطقه خاص ( هیپوکامپ ) حافظه و احساسات را کنترل می‌کند . دیگر رنج یک نفر دیگر افسردگی ، کوچکتر از اندازه هیپوکامپ است . سلول‌ها و شبکه‌ها به معنای واقعی کلمه نابود می‌شوند .

استرس نشان داده شده است که علت اصلی کاهش تعداد نورون‌های جدید است. در این منطقه از مغز . مطالعات نشان داده اند که وقتی این منطقه مغز تجدید می‌شود. نورون‌های جدید تحریک می‌شوند ، بهبود حالت . جالب توجه است ، بسیاری از داروها از لحاظ مدرن ، از جمله کسانی که میزان سروتونین را تأثیر می‌گذارند ، تأثیرات غیرمستقیم بر اندازه‌های بزرگ دارند. سلولهای مغز این احتمالا توضیح می‌دهد که چرا داروهای حاوی سروتونین به بعضی از بیماران کمک می‌کنند اما به دلایل متفاوت از آنچه ما فکر کردیم . همچنین انتشار سایر بردارهای شیمیایی را تحریک می‌کند. شکل گیری و رشد نورون‌های جدید را تحریک می‌کند و با دانستن برخی از آنها دانشمندان اکنون معتقدند که تمرکز باید.

بر روی داروهایی باشد که به طور مستقیم بر تشکیل نورونهای جدید اثر می‌گذارد . گرچه نورون‌ها و هورمون‌ها عامل اصلی تأثیرگذار هستند ، بسیاری از آنها کشف شده اند. عوامل ژنتیکی : یک تحقیق تایید می‌کند که در ژن تغییری وجود دارد. مسئول انتقال سروتونین باعث می‌شود. فرد بیشتر در معرض افسردگی قرار گیرد . هر فرد دارای دو نسخه است. این ژن - یکی از پدر و دیگری از مادر است . آنها می‌توانند کوتاه یا بلند باشند. پس از پیگیری ۸۰۰ بزرگسال جوان برای بیش از ۵ سال . مطالعات نشان داده اند که ۳۳٪ افراد افرادی که نسخه کوتاه ژن را دارند. پس از وقوع رویدادهای زندگی پر از استرس و افرادی که مالک آن هستند ، افسرده شده اند.

دو نسخه کوتاه ژن بدتر شد . از سوی دیگر ، افرادی که نسخه‌های طولانی این ژن بودند. افسردگی با استرس مشابه در زندگی کمتر است . بسیاری انتخاب شدند. ژن‌های دیگر که احتمال افسردگی را افزایش می‌دهند . این زمانی منطقی است. در نظر داشته باشید که افسردگی و اختلال دوقطبی در خانواده‌ها وجود دارد . مطالعات نشان داده است دوقلوهایی که اگر یکی از آنها مبتلا به اختلال دوقطبی می‌شود ، دیگر ممکن است. عفونت را تجربه کنند. توسط ۶۰-۸۰٪ بنابراین ، اگرچه علت واقعی علائم افسردگی به طور کامل شناخته نشده است ، اما آنها مستند شده اند. یک لیست عظیمی از متغیرهای دیگر وجود دارد که مطالعات نشان می‌دهد که آنها در این نقش نقش دارند - لازم به ذکر است که افسردگی یک بیماری مبتنی بر بیولوژیکی است ، علاوه بر آن اثرات روانی و اجتماعی .

این به سادگی یک آسیب پذیری نیست که شخص باید داشته باشد « فراتر از » و یا حتی چیزی که ما می‌توانیم. کنترل مانند بیماری قلبی یا سرطان برجسته کردن این موضوع برای دستیابی به اهمیت بسیار مهم است. در بودجه و تحقیقات مناسب . اما افسردگی تنها یک پدیده انسانی است ؟ ما در مورد این سوال گفتیم : « آیا سگ‌ها افسرده می‌شوند ؟ » در ویدیو دیگری از AsapTHOUGHT ، ما چندین مطالعه را برای فهم افسردگی کشف کردیم. از جمله انواع دیگر ، از جمله حیوانات خانگی خانگی . شما می‌توانید. روی لینک در جعبه جزئیات کلیک کنید. برای دسترسی به این ویدیو شما همچنین می‌توانید کتاب « حیوانات دیوانه » توسط « لورا برتمن » که با آن‌ها صحبت می‌کنید.

را بخوانید. این موضوع - در حقیقت ، شما می‌توانید. آن را به صورت رایگان از دوستان ما در « قابل شنیدن » با رفتن به audible . com/asap این سایت اصلی ارائه دهنده کتاب‌های صوتی با بیش از صد و پنجاه هزار کتاب است. از همه نوع ادبیات . شما می‌توانید. این کتاب صوتی و یا هر کتاب دیگر از انتخاب خود را دانلود کنید. رایگان در audible . com/asap و برای اشتراک شما یک کتاب رایگان دریافت کنید. هر ماه تشکر ویژه به Audible برای کمک به این فیلم‌ها امکان پذیر است ! اگر فکر می‌کنید که از افسردگی رنج می‌برید ، وارد برخی منابع و اطلاعات دیگر شده ایم. در جعبه جزئیات هر هفته برای فیلم‌های علمی بیشتری دنبال کنید


افسردگی علوم پایه دپرشن آسایش Depression افسردگی Depressed افسرده افسرده_شد غمگین تنهایی تنها