خوشم اومد 12 تعداد نمایش 2300 1397-09-17

چه کسانی باید لیفت سینه انجام بدهند

لیفت سینه به منظور بهبود ظاهر و فرم سینه های افتاده و آویزان زنانی انجام می شود که به علت کاهش وزن ، شیر دادن به فرزند و حاملگی حجم پستان های خود را از دست داده اند. ماستوپکسی می تواند فرم هیکل شما را با بالا کشیدن سینه جوان سازی می کند. زیرا سینه های زنان اغلب با گذشت زمان تغییر می کنند ، و فرم و سفتی خود را از دست می دهند.

خوب امروز ما قصد داریم. یک لیفت سینه انجام بدهیم. هدف ما از لیفت سینه اصلاح رباط‌های ضعیف و کشش پوست می‌باشد که باعث می‌شود که سینه بیش از حد پایین و افتاده باشد. در این وضعیت رباط هایی که از سینه حمایت می‌کنند. دچار کشش شده و پوست نیز کشیده می‌شود . بنابراین ما قصد داریم. یک برش از بالا به پایین بر روی پستان ایجاد کنیم . این برش را به شکل V انجام می‌دهیم تا فقط یک اسکار کوچک از جای برش بجا بماند . و از طرف دیواره قفسه سینه از بافت پستان حمایت می‌کنیم بنابراین ما این قسمت رااز این سر تا آنسر بخیه می‌کنیم . ما این کار را انجام می‌دهیم تا بافت پستان را بالا نگه داریم .

هدف ما این است که پوست اضافه سینه را جدا کرده و بافت سینهرا سفت کنیم . این روش ما برای انجام لیفت سینه است . لیفت پستان برای جبران ضعف لیگامنت‌ها و افتادگی پوست انجام م شود . سپس محل برش بخیه زده می‌شود . انجام می‌شود . هدف ما این است که بافت سینه را جابجا کرده و به جای خود برگردانید . بنابراین ما سعی می‌کنیم. بافت پستان شما را بالا ببریم. در اینجا است که متوجه می‌شوید. چرا حمایت سینه از داخل بسیار اهمیت دارد . و ما آن را تضمین می‌کنیم. بافت پستان برای دادن خمیر بالا پر از ما یک اسکار کوتاه که اسکار در اطراف نوک پستان در یک است.

ما یک افق عمودی نداشتیم. اسکار من فکر می‌کنم. مزیت عمودی زخم هایی که باعث می‌شود. آنها را بیشتر فشرده سازند پستان و باعث می‌شود. یک طرف بهتر بهتر از قفسه سینه با کشیدن و بهتر است. um بیمارستان برابر بنابراین این نگاه ما است. ما خیلی خوب هستیم. شباهت بین دو سینه و ما تقسیم به جای آن ایجاد کرده ایم. داشتن پستان کم ، بنابراین گرفتن پوست به جایی که این کشش را جبران کرد پوست و پارچه‌های ما در داخل به دلیل ضعف‌های Legos جبران شد. برگرداندن مجدد به قفسه سینه دیوار با استفاده از این بخیه برای نگه داشتن بافت دیواره قفسه سینه ما باید داشته باشد. طول عمر ما این را می‌خواهیم که برداشته شود.

برای ۱۰ سال ۱۵ سال و آخرین جراحی او هرگز انجام می‌دهد شما


لیفت سینه- بهترین دکتر لیفت سینه- جراحی لیفت سینه - هزینه جراحی لیفت سینه