خوشم اومد 21 تعداد نمایش 10438 1397-09-20

قبل از عمل کوچک کردن سینه این سؤالات را از پزشک خود بپرسید

در جراحی کوچک کردن سینه چربی بیش از حد ، بافت غده ماند و پوست اضافه برداشته می شوند. هدف از انجام عمل جراحی کوچک کردن پستان این است که اندازه سینه نسبت به بدن متناسب باشد. جراحی ممکن است به این منظور انجام شود که مشکلات ناشی از بزرگی و سنگینی سینه های بیش از حد بزرگ را از بین ببرد. این عمل جراحی ماموپلاستی نامیده می شود.

در این فیلم مراحل عمل جراحی کوچک کردن سینه به روش لنگر را مشاهده می‌کنید . علامت گذاری و طراحی بر روی سینه قبل از عمل جراحی ماستوپکسی برای تعیین محل جدید قرار گرفتن آرئولا انجام می‌شود . ابتدا مطمئن شوید که خطوط اطراف آرئولا به صورت متقارن طراحی شده اند . برش ابتدا در اطراف آرئولا داده می‌شود . گاهی اوقات اندازه آرئولا نیز کاهش داده می‌شود . در طول عمل نوک پستان و آرئولا به بافت سینه متصل هستند و فقط در انتهای جراحی به سمت بالا حرکت داده می‌شوند سپس برش‌های بعدی بر روی طراحی از قبل انجام شده. بر روی پستان ایجاد می‌شود. پوست بین برش‌ها برداشته شده و با استفاده از کوتر جلو هرگونه خونریزی گرفته می‌شود.

لبه‌های پوست به هم نزدیک می‌شوند و به صورت موقت در جای خود قرار داده می‌شوند. در اینجا جراح فرم جدید پستان را بازبینی کرده و در صورت رضایت از فرم و اندازه سینه و شکل تقریبی پستان جدید آرئولا و نوک پستان را در جای خود قرار می‌دهد . سینه جدید و مجموعه نوک پستان و آرئولا در جای خود بخیه زده می‌شود و برش هایی که باز است نیز بخیه زده می‌شود


ماموپلاستی- جراحی کوچک کردن سینه - کوچک کردن پستان- بزرگی و سنگینی سینه ها