خوشم اومد 7 تعداد نمایش 1532 1397-10-26

بی خوابی چیست؟

در این ویدئو با بی خوابی و انواع آن آشنا خواهید شد.

بیخوابی چیست ؟ بی خوابی این گونه تعریف شده است : ناتوانی در به خواب رفتن عدم حفظ خواب یا داشتن خواب غیر ترمیمی . این اختلال بسیار شایعی است که در حدود ۵۸٪ از جمعیت آمریکایی‌ها دیده میشود . این وضعیت همچنین می‌تواند. یک نشانه یا علامت مشکلات پزشکی دیگر باشد . اختلالات پزشکی ای مانند دیابت ، اختلالات خوش خیم تیروئید ، هیپرتروفی پروستات یا اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی . از اینرو بیخوابی را می‌توان. به دو دسته تقسیم کرد : بی خوابی حاد و بی خوابی مزمن . بی خوابی حاد زمانی است که شما یک عامل تحریک کننده شناخته شده دارید و بی خوابی تان کمتر از یک ماه طول می‌کشد . هنگامیکه بی خوابی تان بیش از یک ماه طول بکشد.

بی خوابی مزمن نامیده می‌شود. بی خوابی مزمن می‌تواند. بیشتر باشد. طبقه بندی شده. به بی خوابی تنظیم که یک محرک شناخته شده. وجود دارد. عامل آن طولانی‌تر است. بیش از یک ماه فیزیولوژیک چرخه بی خوابی که در آن فرد باقی مانده است رفتارها یا عادات خواب که بیشتر است. بی خوابی بی نظیر خود را حفظ کنید. بی خوابی هنگامی که یک فرد ممکن است. خواب آ خیلی بیشتر از آنها فکر می‌کنند. بی خوابی به علت اختلالات روانی که معمولا است اضطراب یا افسردگی و بی خوابی ناشی از آن است. به اختلالات پزشکی مانند دیابت شما می‌توانید. مشکلات فشارخون تیروئید را تجربه کنید. بی خوابی ناشی از ناکافی بودن است.

بسیاری از مردم بهداشت خواب را تمرین نمی‌کنند. عادت‌های خوب خواب و این که منجر به بیخوابی در شب بیخوابی مزمن می‌تواند همچنین بی خوابی اولیه در مقابل نامیده می‌شود. بی خوابی ثانویه بی خوابی اولیه است که شما می‌توانید. بی خوابی خود را ردیابی نمی‌به هر دلیل قطعی ثانویه بی خوابی هنگامی است که شما یک علت مستقیم دارید. مانند یک اختلال پزشکی یا ذهنی اختلال منجر به بی خوابی است بنابراین آنها انواع مختلف از بی خوابی هستند. تاریخچه گسترده برای تعیین نیاز است. چه نوع است. بی خوابی که شما ممکن است دارند


بی خوابی