خوشم اومد 7 تعداد نمایش 4069 1397-11-02

اینترمزو

اینترمزو دارویی است که برای بی خوابی در نیمه های شب مورد استفاده قرار می گیرد.

برای برخی ممکن است. خوابیدن راحت باشد اما زمانی که در اواسط شب از خواب بیدار می‌شوید می‌توان سخت و خسته کننده باشد که دیگر نمی‌توانید. مجددا بخوابید. خبر خوب اینه که اینترمزو ( Intermezzo ) اولین و تنها داروی خوابی است که برای بی خوابی در نیمه شب تجویز میشود. این یک داروی خواب مؤثری است که لازم نیست. آن را قبل از خواب مصرف کنید و فقط زمانی که به آن نیاز دارید و حداقل چهار ساعت تا کامل شدن خواب تان باقی مانده. از آن استفاده می‌کنید . در صورت داشتن واکنش‌های آلرژیک به داروهای حاوی زولپیدم یا آمبین و واکنش هایی مانند تنگی نفس یا تورم زبان و گلو که ممکن است.

کشنده باشد ، از مصرف اینترمزو خودداری کنید . همچنین اگر داروهای خواب دیگری مصرف می‌کنید و یا در آن روز الکل مصرف کرده اید ، حداقل تا ۴ ساعت پس از مصرف اینترمزو رانندگی نکنید ! چند ساعت بعد از مصرف اینترمزو از رانندگی کردن یا انجام فعالیت‌های دیگری که به هوشیاری کامل نیاز دارد. خودداری کنید . رفتارهای گزارش شده. غیر طبیعی پس از مصرف این دارو ممکن است. شامل رفتارهای خشونت آمیز ، توهمات آشفته یا گیجی و سردرگمی باشد. مصرف الکل یا داروهای دیگری که باعث خواب آلودگی می‌شوند ، این خطرات را افزایش می‌دهند . در بیماران افسرده بدتر شدن افسردگی ممکن است. با خطر خودکشی همراه باشد . اینترمزو نیز مانند بسیاری از داروهای خواب آور دیگر موجب بروز خطر وابستگی می‌شود .

عوارض شایع آن سردرد ، تهوع و خستگی است . بنابراین اگر از بی خوابی در اواسط شب رنج می‌برید. در مورد مصرف این دارو ابتدا با پزشک تان مشورت کنید تا بتوانید. خواب با کیفیت خود را مجددا دریافت کنید .


بی خوابی اینترمزو داروی خواب