خوشم اومد 10 تعداد نمایش 9503 1397-11-06

فیزیوتراپی دیسک کمر

فیزیوتراپی معمولا نقش بسیار مهمی در بهبود بخشیدن به عارضه دیسک کمر دارد.این تکنیک نه تنها تسکین فوری درد را به همراه دارد بلکه در طول جلسات درمانی به شما آموزش داده می شود که چگونه می توان از آسیب های آتی نیز پیشگیری کنید.

سلام نام من جسی ماتر من هستم. درمانگر فیزیوتراپی در دانشگاه دوک مرکز پزشکی من هر روز مردم را می‌بینم. با کمر درد و می‌تواند. درمان‌های فیزیکی یک ابزار ارزشمند در کاهش سریع است درد و گرفتن مردم به فعالیتهایی که آنها فیزیکی دوست دارند. درمانگر کامل را انجام خواهد داد مصاحبه و آزمون معاینه کمک می‌کند. چه محدودیت‌ها و اهداف شما و چه یک برنامه سفارشی فقط برای شما ما قصد داریم. به شما دو نشان تمرین امروز که کمک می‌کند تا تقویت شود. هسته بدن شما هسته هسته ساخته شده است. از عضلات شکمی و لگن حنجره و عضلات ستون فقرات که به شما کمک می‌کنند. ستون فقرات دارای یک هسته قوی می‌تواند.

کمک کند. جلوگیری از درد پشت و تسکین دادن به عقب درد قبل از شروع تمرین شما ممکن است بخواهید. با دکتر خود مشورت کنید. مطمئن شوید. همه چیز خوب است بیایید. شروع تمرین اول نامیده می‌شود. پل دروغ در پشت شما و خم شدن زانوها عضلات شکمی را به عنوان اگر شما یک جفت تنگ قرار داده اید. شلوار سعی کنید. نفس خود را در حال حاضر حفظ کنید. به آرامی لب‌های خود را از تخت بلند کنید. بالا به عنوان شما می‌توانید. فشارخون خود را فشرده عضلات با هم چند ثانیه نگه داشته و به آرامی پایین پایین درد پشتی نباید. وجود داشته باشد. همراه با این ورزش ورزش بعدی است که به نام یک تخته سمت دروغ در سمت خود را با شانه‌های خود را باسن و زانو در یک راست قرار گرفته اند.

خط خود را روی آرنج خود قرار دهید و نگاه مستقیم به جلو به محافظت گردن خود را ترک زانو خود را بر روی حصیر بلند خود را تا جایی که می‌توانید. نگه دارید ، با کف دست خود را به کف دست بزنید. برای چند ثانیه و به آرامی پایین‌تر پایین شما می‌خواهید. این تمرین را انجام دهید. هر دو طرف و شما می‌توانید. تمرین برگزاری آن را تا ۳۰ ثانیه برای بیشتر نسخه دشوار پاهای شما را گسترش می‌دهد. بالا بردن پای خود را در عمل آرنج نگه داشتن این تمرین برای سی ثانیه به نمایندگی از درمان جراحی دوک با تشکر از تماشای و ما امیدواریم که شما احساس می‌کنید.

به زودی بهتر برای اطلاعات بیشتر از جمله دستورالعمل در مورد چگونگی ایجاد یک قرار ملاقات لطفا مراجعه کنید www . ccltss . org یا شما


فیزیوتراپی توانبخشی کمر درد