خوشم اومد 48 تعداد نمایش 1066 1397-04-20

چگونه یک ویدیو یوتیوب یا تلفیزیون را در وردپرس قرار دهیم

گام به گام راهنمای چگونگی جاسازی ویدیو یوتیوب در وردپرس. ما 3 راه اصلی را پوشش می دهیم: 0:20 - روش oEmbed (ساده ترین، بدون سفارشی سازی) 1:45 - روش iframe

سلام بچه‌ها در این ویدیو می‌خواهم. چگونگی جاگذاری یک ویدیو یوتیوب یا تلفیزیون در سایتتان را آموزش دهم. در وب سایت وردپرس شما وجود دارد. چند راه مختلف برای انجام این کار وجود دارد. من شما را از طریق هر یک از راهها آشنا می‌کنم. روش‌های مختلف وجود دارد و من نیز به شما کمک می‌کنم. یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید که شاید برای شما مناسب باشد. وضعیت شروع کنیم و پرش کنیم. درست در خط اول اولین روش ساده‌ترین راه برای دریافت یک است. ویدیو یوتیوب به سایت شما که از آن استفاده می‌کند. کلمه پرس ویژگی تخت اوون این این ویژگی به شما امکان می‌دهد.

YouTube را بچسبانید. URL ویدیو به طور مستقیم به تصویری شما ویرایشگر و آن را به طور خودکار جاسازی کنید. این ویدئو را برای شما پس بیایید. به یوتیوب بروید و ویدیویی را که میخواهیم بکشیم. در حال حاضر جاسازی دو URL متفاوت وجود دارد که ما می‌توانیم. از اینجا استفاده کنیم ، اولین کار است. نوار محل مرورگر شما می‌توانید. به سادگی در اینجا در نوار آدرس کلیک کنید. کل URL را انتخاب کرده و آنرا کپی کنید. کلیپ بورد. شما URL دیگر که ما می‌توانیم. استفاده از اینجا در اینجا پنهان در پشت سهم است. آیکون هنگامی که شما روی آیکون سهم کلیک شما URL دیگری را که می‌توانید.

از آن استفاده کنید ، دریافت کنید خوب یا شما خوب هستید - ما کار می‌کنیم و مطلقا هیچ تفاوت بین دو بار که شما آن را کپی کرده اید. URL به ویرایشگر تصویری شما باز می‌گردد. وردپرس مهمترین چیز برای به یاد داشته باشید. در اینجا این است که شما نیاز به قرار دادن مکان نما خود را در یک خط جدید به خود اختصاص می‌دهد بنابراین من قصد بازگشت به کلید بازگشت به رفتن جلو بروید و مکان نما را روی خط جدید قرار دهید و سپس فقط URL YouTube را کپی کنید. به طور مستقیم به ویرایشگر بصری و متوجه خواهید شد که شما بلافاصله خواهید دید. پیش نمایش از ویدیو و این همه برای روش اوه جاسازی وجود دارد و این بسیار ساده‌ترین راه برای دریافت یک است.

ویدئو یوتیوب را در سایت وردپرسی خود قرار دهید. راه دیگری برای گرفتن یک ویدیو یوتیوب بر روی سایت وردپرسی شما برای استفاده از iframe است. کد جاسازی شده. این روش بسیار بیشتر را ارائه می‌دهد. سفارشی سازی برای اینکه چگونه ویدیو شما باشد. رفتن به صفحه خود را نشان می‌دهد تا اینجا ما در طراحی جدید YouTube ما در حال رفتن برای پیدا کردن ویدیو که ما می‌خواهیم. آن را جاسازی کنیم. در سایت ما ما قصد داریم. به پایین حرکت کنیم کمی و به همین ترتیب ما این سهم را می‌بینیم. فلش بر روی آن کلیک کنید و پس از آن ما را کلیک کنید می‌خواهید. برای دکمه جاسازی نگاه کردن در حال حاضر اینجا ما می‌خواهیم.

به توجه بیش از اینجا در سمت راست به این iframe است. کد سمت راست در زیر ویدیو جاسازی اگر ما فقط آن را کپی کنید. کد این است که اساس‌ترین فرم است. از کد IFRAME آن بسیار خواهد بود. فقط یک ویدیو یوتیوب را روی خود نمایش دهید. سایت را همانطور که مشاهده کردید. بکار ببرید. آن را فقط با چسباندن از طریق آه روش جاسازی اما شما می‌توانید. به مقدار زیادی انجام دهید. این زیر را در زیر جاسازی کنید. گزینه‌های شما می‌توانید. برخی از آنها را بررسی کنید یا آنها را بردارید. این جعبه‌ها برای بازی کردن با برخی از گزینه‌های سفارشی سازی و اگر شما راحت ویرایش کد کمی کمی نیز گزینه‌های متعددی وجود دارد که یوتیوب شما را در اینجا نشان نمی‌دهد.

این صفحه که نیز در دسترس هستند. شما آنها را پیوند می‌دهید تا بتوانید. کلیک کنید. از طریق و ببینید که چه کسانی از آن گزینه‌های مختلف اما اکنون اجازه دهید. فقط پیش بروید و کل را انتخاب کنید. کد IFRAME و کپی کردن آن به کلیپ بورد. ما حالا ما قصد بازگشت به ما را داریم. ویرایشگر تصویری در وردپرس اینجا می‌خواهیم. مطمئن شوید که ما در حالت متن و نه در حالت بصری برای انجام این کار ما در اینجا ما به زبانه متن برمی گردیم. مکان نما. ما را در یک خط جدید در جایی که میخواهیم. ویدیو را جاسازی کنیم و فقط کافیه کد IFrame را راست کنید.

در اینجا و در حال حاضر زمانی که ما به عقب بر گردیم ویرایشگر بصری شما متوجه خواهید شد که شما حال که همان پیش نمایش از سمت راست ویدئو اینجا در ویرایشگر تصویر و دوباره من تمام گزینه‌های اینجا را پوشش نمی‌دهد. این ویدیو اما مطمئن شوید که آن را بررسی کنید. توضیحات برای یک لینک که نشان می‌دهد. همه از سفارشی سازی‌های مختلف شما گزینه هایی که در دسترس هستند و این کار را می‌کند. آن را برای روش iframe نهایی برای جاسازی ویدئو یوتیوب روی خودتان سایت WordPress اگر می‌خواهید. آن را اضافه کنید. به نوار کناری شما WordPress چهار نقطه‌ای هشتم یک ویدیو جدید اضافه کرد. ویجت است که باعث می‌شود.

این واقعا آسان است. به طوری بیایید. پرش کنیم و نگاهی به اولویت ببریم چیزی که ما باید. انجام دهیم. این است که حرکت کنیم ظاهر و سفارشی سپس شما می‌خواهید. برای رفتن به اینجا و انتخاب ویدجت در حال حاضر بسته به موضوع شما ممکن است داشته باشد. مناطق متعدد نوار کناری در اینجا فهرست شده است. در سمت چپ می‌خواهید. انتخاب کنید. منطقه ویجت که در آن شما می‌خواهید. برای اضافه کردن ویدئوی من که قصد دارم. پیش برویم و اکنون نوار کناری را انتخاب کنید و فقط کافیست. روی افزودن کلیک کنید. یک ویجت در حال حاضر ما در حال جستجو برای ویدجت ویدئویی به سادگی در ویدئو تایپ کنید و خواهید دید که در اینجا به نظر می‌رسد.

بر روی آن کلیک کنید و بر روی آن کلیک کنید. ویدجت ویدیویی در سمت چپ اما حالا ما باید. در واقع اضافه کنیم. ویدیو را به آن ادامه دهید و بر روی افزودن کلیک کنید. ویدیو به دلیل اینکه ما یک یوتیوب اضافه میکنیم. ویدیو اینجا نمی‌خواهد. هر چیزی از کتابخانه رسانه ما به جای ما قصد داریم. به سمت چپ برویم و کلیک بر روی درج از URL و همه ما داشته باشد. برای انجام این کار به سادگی YouTube را کپی کنید. URL به درستی به این جعبه به زودی به عنوان شما انجام دهید که یک پیش نمایش خوب را ببینید. ویدئو خود را اینجا بر روی صفحه نمایش فقط تأیید کنید که درست است و سپس آمده است.

پایین به سمت راست پایین و روی افزودن به ویجت کلیک کنید و این بخش است اختیاری اما اگر شما می‌خواهید. به شما بدهد. ویدئو عنوان شما به سادگی می‌توانید. آن را وارد کنید. درست در اینجا و همچنین در مورد customizer که عنوان درست نشان داده می‌شود. بالای ویدیو و مرحله نهایی فقط برای ایجاد همه چیز زنده است. کلیک کنید ذخیره و انتشار دکمه و به همین ترتیب است و آن را برای سه بیشتر پوشش می‌دهد. راه‌های محبوب برای جاسازی ویدیو یوتیوب اگر شما بچه‌ها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این ویدیو را پیدا کردید. لطفا در نظر بگیرید. اشتراک شما می‌توانید. حتی بیشتر یاد بگیرند.

وب سایت ما و احساس رایگان برای چک کردن برخی از فیلم‌های دیگر ما و همیشه ممنون برای تماشای


Embed Video قراردادن ویدیو یوتیوب قراردادن ویدیو وردپرس YouTube Video ویدئو تلفیزیون WordPress