خوشم اومد 10 تعداد نمایش 1361 1397-12-04

Asclepion Laser Technologies - corporate video

دستگاه لیزر اسکلپیون، بهترین دستگاه لیزر حال حاضر دنیاست. مرکز لیزر برکه از معدود مراکز لیزر در سراسر کشور است که به این دستگاه مجهز است.

یک لیزر عقرب لیزر یک رهبر است. در بازار لیزر بین المللی ارائه می‌دهد محصولات و خدمات پزشکی موسسات از سراسر جهان با هزاران کاربر در آلمان تنها و بیماران راضی نیستند. به ویژه فناوری‌ها در سراسر جهان است. یک شرکت آلمانی که کار کرده است. برای تقریبا ۴۰ سال در زیبایی شناسی و جراحی شرکت ما در نینا واقع شده است. قلب نوری بسیار محبوب است خوشه. در تورین جان ما توسعه می‌یابیم تولید و توزیع محصولات ما در بیش از ۶۰ کشور جهان ما بخش تحقیق و توسعه خود ما این اجازه را می‌دهد. ما برای واکنش سریع و انعطاف پذیر به جدید بنابراین ما می‌توانیم. تقاضای بازار را فراهم کنیم.

مشتریان ما جدیدترین فن آوری‌ها برای برنامه‌های خود یک عقرب است. شرکت فن آوری بالا و مطابق با بالا استانداردهای مدیریت کیفیت این است. تایید شده. توسط گواهی‌های متعدد و جوایز مانند گواهینامه اصلی و FDA و همچنین مجوزهای ویزا asclepion شده است. با اهدا جایزه طراحی آلمانی و با بالاترین ۱۰۰ جایزه اختصاص یافته. به نوآورانه‌ترین شرکت‌های متوسط ​​در آلمان این یک نمونه از بهترین ما است. فن آوری. ما این محصول را در یینا و تنها ایندیانا بوده است. ممکن است چون تقریبا در اینجا هستیم. ۸۰۰۰ شرکت در این زمینه کار می‌کنند. صنعت الکترونیک به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در بازار اسکورپیون می‌توانند. ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات از Dow به لیزرهای Erbium از سوئیچ نشانه به Hopa آخرین فن آوری.

حالت جامد را به فروش برسانید. لیزرهای موجود در بازار موجود است. ویژگی‌های منحصر به فرد و در میان بیشتر هستند. دستگاه‌های قابل اعتماد در بازار من فکر می‌کنم. این یک نقطه مهم برای ما است. مشتریان ما می‌توانند. متفاوت باشند. نشانه‌ها در شروع مترولوژی با درمان حذف ما عروقی ضایعات حذف خالکوبی و سایر موارد ضایعات پوستی اپیدرمال و پوستی ضایعات و در نهایت ما همچنین می‌توانید. درمان کنید. جوان سازی ما نه تنها افتخار می‌کنیم. تولید بالاترین کیفیت محصولات همچنین برای ما بسیار مهم است. مشتریان ما را آموزش می‌دهند که چرا ما هستیم. فقط آکادمی ما را آبیاری کرد. مرکز آموزشی اینجا در یانا جایی که ما هستیم.

به طور منظم پزشکانی که از همه می‌آیند. آموزش می‌دهند. در سراسر جهان این بهترین تضمین می‌شود. نتایج برای مشتریان و آنها بیماران