خوشم اومد 51 تعداد نمایش 1749 1397-04-21

چه اتفاقی می افتد در یک جلسه نوروفیدبک؟

در این ویدئو پیشرفته و ناتالی بیکر، روان درمانگر نیویورک، توضیح می دهد که چگونه نوروفیدبک کار می کند و چه اتفاقی در جلسه نوروفیدبک خواهد افت

سلام ، مریم عبداللهی هستم. رواندرمانگر کودک و نوروتراپیست. فرم رضایت را پر کنید و آنها را به من بدهید اگر ما یک چک لیست از آنها را پر کنید. مربوط به علائم مختلف است که آنها تجربه می‌کنند و از طریق آن می‌روند و به من کمی در مورد چرا به من بگویید. آنها آنجا هستند و من این روند را توضیح می‌دهم. از جلسه تمرین واقعی خود سنسورهای EEG روی سر شما قرار می‌گیرند و به گوش شما متصل شده است و این در حال است. ولتاژ از سر خود را به سیستم کامپیوتری چیزی در حال بازگشت است. سر خود را از طریق این سیم‌ها مردم همیشه نگران زمانی که آنها به عنوان مثال دید سنسورهایی که شاید چیزی به نظر برسند.

به سرشان می‌آید ، اما این نیست. فقط اطلاعات الکتریکی را می‌گیریم. آنها به طور خاص نمی‌دانند. تمرکز بر روی همه چیز بسیار آرامش بخش است. فرآیند آنها فقط گوش دادن به موسیقی است و سپس سیستم نوروفیدبک می‌کند. کار برای آنها هر وقت مغز است. در مورد تغییر دولت‌ها در کامپیوتر آن را در آن میلی ثانیه برداشت می‌کند. موسیقی را متوقف می‌کند و موسیقی را متوقف می‌کند. پاسخ مغز را هدایت می‌کند که همان نوع پاسخ است شما و من زمانی که ما نشسته و ناهار با یک دوست و ما نداشتیم. متوجه شدیم که ما در یک افکار پوچ گم شدیم و سپس دوست ما می‌گوید. نام ما و در آن لحظه که ما به زمان حال آمده.

لحظه‌ای است که برای آن اتفاق می‌افتد مغز وقتی که موسیقی متوقف است که آن را خود شرق است و آن را می‌بیند. در مورد انجام و همچنین طول می‌کشد. در اطلاعات در مورد لحظه حاضر معمولا جلسات آنها موسیقی است. متوقف می‌شود. آن را از بین می‌برد. از آنها بخواهید. به دنبال تجربه خود را از طریق بقیه روزی که می‌بینیم. آنچه را که آنها آن را متوجه شده اند. اغلب ما از جلسه تمرین آمد. ایده‌ای از آنچه که ما می‌خواهیم. برای دیدن تغییر و ما فقط به دنبال این اطلاعات خاص اما ما داریم. به یاد داشته باشید که با نوروفیدبک ما آموزش می‌دهیم. کل سیستم عصبی مرکزی است.

سیستم عصبی برای عملکرد بهتر ، بنابراین شما ممکن است. تغییرات در همه انواع حوزه‌ها را ببیند که شما لزوما انتظار نیستید. عوض شدن


neurofeedback نوروفیدبک