خوشم اومد 16 تعداد نمایش 1333 1397-12-08

Back Hair Removal

لیزر موهای زائد تمام بدن

سلام من دکتر هستم. روفتل درویش با پوست لیزر پوستی و لیزر زیبایی مرکز اینجا در لس آنجلس کالیفرنیا است. امروز من قصد دارم. شما را به چگونگی نشان دهم لیزر حذف لیزر مو را انجام دهید. شاید حذف موی پشتی باشد. رایج‌ترین موهای لیزر انجام شده است. درمان حذف برای مردان در متحده ایالات متحده برای درمان امروز ما می‌رویم. برای استفاده از نخبگان Apogee cynosure لیزر یک لیزر دو در یک است. طول موج‌های مختلف کولر Zoomer استفاده شده است. برای ضربه‌ای هوا سرد در سراسر فرآیند درمان بنابراین این یک تیغه است. این امروز کرم خامه‌ای است. استفاده از لیدوکائین ۶٪ یک قرص درد امروز ما از Vicodin استفاده می‌کنیم.

این سفید است. مداد خط چشم ما دو عینک در اینجا وجود دارد و من پوشیدن دستکش در سراسر درمان ، بنابراین ما دستکش در اینجا بخش اول این درمان این است که ما استفاده از یک تیغه برای تراشیدن منطقه ما بیمار در خانه تراشیده شده و آماده است. برای رفتن پس از اصلاح منطقه ما استفاده از یک کرم خامه‌ای امروز ما قرار داریم. با استفاده از لیدوکایین ۶٪. ما از زبان استفاده می‌کنیم. کمپرسور برای گرفتن این کرم بی حس کننده و پس از آن ما را بر روی پوست قرار داده است. بیمار قرص قرص ویوکودین را به ما بده می‌تواند. انواع دیگری از انواع دیگر را استفاده کند.

درد قرص ویوکودین را ترجیح می‌دهد. به طور کلی مردان بیشتر درد دارند. حساس‌تر از زنان است ، بنابراین ما آنها را می‌دهیم. فقط برای اطمینان از اینکه آنها هستند ، Vicodin هستند آرام و بدون درد در سراسر ما درمان پس از بیمار ما بی حس می‌شود. ویکوودین را در سیستم خود دارد جلو و قرعه کشی برخی از خطوط در پشت او با استفاده از یک مداد رنگی سفید که انتخاب میکنیم. سفید برای رنگ مداد به دلیل لیزرها به رنگدانه جذب می‌شود و آن را می‌شکند. در رنگدانه مو و در می‌رود. پایین به فولیکول و آن را از بین می‌برد. با یک فرایند حرارتی عکس اینطور نیست.

به رنگ سفید یا دو موی بلوند جذب می‌شود و به لاینر سفید من جذب نمی‌شود مداد یا به طوری که ما یک نقشه داریم. از کجا ما باید. درمان کنیم و ما خواهیم بود. با این منطقه شروع کنید و سرانجام این کار را بکنید راه و راه ما مطمئن شوید که ما دو برابر این منطقه را درمان نکنید. مداد می‌تواند. گاهی اوقات خسته کننده باشد ، بنابراین این است. خوب است که یک مداد تراش در دسترس برای تیز کردن مداد بنابراین در حال حاضر ما نقشه برداری و numbed و آماده رفتن به محافظتی هستم. این عینک بسیار مهم است که قرار داده شود و ما نیز بیمار خواهیم بود. عینک محافظ لیزر در اینجا و هنگامی که همه محافظتی دارند.

چشم انداز ما لیزر را روشن می‌کنیم و روشن می‌کنیم. در کولر آن دم سردی است هوا و ما می‌رویم و می‌توانیم. ساقه بزنیم. ساقه افقی یا خطوط عمودی با حدود یک درصد ۱۰ به همپوشانی به اطمینان حاصل کنید که ما هرگز از دست نخواهیم داد. درمان منطقه‌ای که متوجه آن شوید. پوست می‌شود. کمی صورتی و به عنوان ما پیشرفت به آنها را به مربع بعدی و مربع‌های زیر را خواهید دید. کامل اثر لیزر کامل است. درمان دیده خواهد شد. برخی از شما را ببینید. نسخه‌ی نمایشی فولیکول پری است که کمیاب است. تورم در اطراف شفت مو و این درمان باید. حدود ۴۵ دقیقه طول بکشد و یا تا من دکتر هستم .

رافائل درویش و این یک مروری کوتاه در مورد نحوه انجام لیزر مو حذف پشت