خوشم اومد 9 تعداد نمایش 7926 1398-02-14

تزریق چربی به لب چگونه انجام می شود!!

تزریق چربی به چه صورت انجام می شود؟ برای کسب اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید!! علاوه بر این مرکز زیبایی برکه کلیه خدمات تزریق چربی و پیکرتراشی را به شما عزیزان ارائه می کند. شما می توانید به وب سایت tehranskin.com مراجعه نمایید!

خب کرونی حالت خوبه ؟! الان میخوایم. کار رو شروع کنیم. فقط می‌خوام. با خودکار چندتا علامت روی لب هایت بزنم ! بعد از اون ، دکتر چوپرا می‌خواد. چربی‌ها رو از شکمت برداره ! [ موسیقی ] همه چیز درباره انتخاب درست چربی است باید. با آن‌ها به ملایمت رفتار کرد و بعد از آن به لب‌ها تزریق نمود. بعد از آن به سراغ چیزی می‌رویم که من بهش می‌گم. چربی با کیفیت بالا !! زیبا و طلایی رنگ !! این عملیات فقط ۵ الی ۱۰ دقیقه طول می‌کشه. در طول این عمل حدود ۲۰ سی سی از چربی از شکم کورتنی برداشتیم و سپس در یک سرنگ مخصوص قرار دادیم !

بعد از آن چربی را در چرخنده ( سانتریفیوژ ) مخصوصی می‌گذاریم ! این سانتریفیوژ چربی‌ها را به آهستگی می‌چرخاند و سلول‌های چربی ای را که ما می‌خواهیم. جدا کنیم اما بزرگ‌ترین نگرانی من این بود که کورتنی شکم صافی داشت و ما باید. به نحوی این کار را انجام می‌دادیم که جای هیچ گونه زخم و برشی روی شکم وی باقی نماند ! روی لب‌ها هم تنها چیزی که می‌خواهیم. یک برش خیلی ریز و کوچک است ببینید ، من با دستم ضربه‌های خیلی ریزی به لب می‌زنم. مثل یک پمپاژ کوچولو میمونه ! همین الان هم می‌تونین. تفاوتش رو ببینید ! الان می‌خواهم. آخرین بخیه رو بکشم ! ظاهرت عالی شده !!

[ موسیقی ]


تزریق_چربی_به_لب تزریق_چربی_به_صورت بهترین_مرکز_تزریق_چربی