خوشم اومد 52 تعداد نمایش 1878 1397-05-07

آیا ماریجوانا اعتیاد آور است؟

مردم معمولی می گویند که ماری جوانا اعتیاد آور نیست. آیا درست هست؟ لاکی اینجاست که بحث کند که چگونه این باور ممکن است اسطوره باشد!

هنگامی که شما به وابستگی و اعتیاد فکر می‌کنید. شما احتمالا بیشتر به هروئین فکر میکنید. تا ماری جوانا مهری آقا محمدی هستم درمانگر و روانشناس در اینجا برای dnews نزدیک به نیمی از کشور به عنوان ماریجوانا پزشکی قانونی و با افرادی که از آن استفاده می‌کنند. وجود دارد. نگرانی‌های بیشتر در مورد سلامت بالقوه اثرات در میان این اثرات سلامت است. اعتیاد یک کلمه ترسناک اما عمومی است. مشکل سلامتی که همراه با بسیاری از افراد است. مواد مخدر و تغذیه کننده‌های ذهنی جدید مطالعه منتشر شده. در مجله طب سوزنی معتقد است که بله ماری جوانا می‌تواند. مطالعه اعتیاد آور باشد. شامل ۱۲۷ نوجوان بود. تحت درمان سرپایی برای سوء مصرف مواد و برای بسیاری از آنها ماری جوانا داروهای انتخابی آنها بود.

از کسانی که از ماری جوانا استفاده می‌کنند. ۸۴٪ از آنها است. واجد شرایط داشتن وابستگی ماری جوانا که محققان آن را تعریف کردند. افزایش مصرف ماری جوانا افزایش یافت. تحمل ماری جوانا و ناموفق تلاش برای متوقف کردن استفاده از آن نیز ۴۰٪ است. علائم بالینی از خروج زمانی که آنها متوقف شدند و احتمال بیشتری داشتند. مشکلات در محل کار مدرسه یا در خانه این علائم بسیار شبیه به دیگران است. مواد مخدر در حالت اضطراب برداشت تحریک پذیری مشکل خواب و افسردگی جالب این گروه است علائم نیز بیشتر شده است. احتمالا نشانه‌های خلق و خوی است. اختلالات آنها تمام داده‌ها را ارزیابی کرد. بر اساس گزارش‌های خود ، در حال حاضر و در سه شش و ۱۲ ماه بعد آن یک است.

مطالعه جالب اما برخی از داده‌ها از گزارش من کمی گیج شده است. به عنوان مثال در حالی که افزایش استفاده از ماری جوانا می‌تواند. به معنای اعتیاد باشد. لزوما تعریف نیست مشخصه و اگر کسانی که تجربه دارند. برداشت از علائم خلق و خوی است اختلالاتی که امکان دارد. یک اختلال که قبلا وجود داشت ، وارد می‌شود. خوشبختانه این تنها نیست. داده‌های ما مطالعات دیگر وجود دارد. این بر اساس گزارش سال ۱۹۹۹ است. از موسسه پزشکی نیز نشانه‌های وابستگی ماری جوانا و حدود ۹٪ از کاربران گذشته مطالعات نیز داشته باشند فیزیکی و روان شناختی را نشان داد. علائم ترک در هر دو نفر و حیوانات پس از شلیک دوباره در جدید آزادی سازمان ملی برای اصلاح قوانین ماری جوانا بیان شده است که در حالی که درصد کمی ممکن است.

رنج ببرد. وابستگی به مواد مخدر در برخی موارد در آنها در طول زندگی ، این بستر یک فرد است زندگی که مهم است آنها نیز گفتند. خروج از ماری جوانا نسبتا است. کوتاه مدت و نباید باشد. تنظیم شده. به عنوان یک برنامه یک دارو در par با طرفداران سلامت هروئین در براون دانشگاه دولتی است که هیچ کس نمی‌تواند. استدلال کند. ماری جوانا به عنوان اعتیاد آور است الکل یا کوکائین پیدا کردن که ماری جوانا دارد. خواص اعتیاد آور. برای برخی از افراد و ایده‌ای که ماری جوانا نمی‌تواند باشد. اعتیاد آور. آن را برای کسانی که سخت‌تر است. تحت تأثیر قرار گرفته و کمک می‌کنند.

من می‌دانم آنچه که شما در مورد آن فکر می‌کنید. بحث اعتیاد پایین پایین است و من خواهم دید. شما بعدا در اینجا dnews


marijuana ماری جوانا is marijuana addictive ماری جوانا اعتیاد آور است addictive اعتیاد آور addic