خوشم اومد 8 تعداد نمایش 12210 1398-03-01

رینوپلاستی بسته بینی بدون جای بخیهRhinoplasty (Nose Job) Video Animation

در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می‌شود ، بخش‌های خاصی از بینی مانند استخوان و غضروف تغییر داده می‌شوند. تا هماهنگی بیشتری بین بینی و سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می‌توان از برش‌های بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد. (رینوپلاستی بسته) و یا اینکه علاوه بر برش‌های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ‌ های بینی استفاده کرد. (رینوپلاستی باز).

سلام در این فیلم من درباره عمل رینوپلاستی بسته که با توجه به پیشرفت در تکنولوژی بدون نیاز به برش و چکش جراحی انجام می‌شود. صحبت می‌کنم. ابتدا از هشت زاویه مختلف از بینی بیمار عکس گرفته می‌شود و قبل از عمل جراحی ممکن است. بینی جدید شما به صورت ۳D نمایش داده شود. در شبیه سازی کامپیوتری با رینوپلاستی بسته. انحنای استخوانی ( قوز ) بینی می‌تواند برداشته شود. نوک بینی اصلاح شود ، انحنای بینی برداشته شود ، پل بینی می‌تواند. صاف شود ، عدم تقارن بینی می‌تواند. ترمیم شود همچنین در صورتی که مشکلی در استخوان بینی دارید و یا انحراف بینی داشته باشید ، در همان جلسه رینوپلاستی با روش بسته درمان می‌شوند.

تکنیک رینوپلاستی هیچگونه زخم قابل مشاهده در زیر بینی ندارد رینوپلاستی بسته برای کل ساختار بینی شامل استخوان بینی بالاتر از غضروف ، و تیغه وسط بینی تحت بیهوشی عمومی خواهد بود. جابجایی در ناحیه قدامی بینی بدون استفاده از چکش جراحی و توسط ابزار ویژه صورت می‌گیرد و فرم پل بینی پس از برداشتن قوز بینی ، بازسازی خواهد شد. سمت چپ و سمت راست سپتوم به صورت عمودی و سپس دو طرفه از داخل برش داده شود. برش افقی در استخوان بالای بینی انجام خواهد شد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب عمل زیبایی بینی بافت‌های اضافه از داخل بینی برداشته می‌شود. پس از آن گرافت. غضروف در ناحیه سپتوم انجام می‌شود . گرافت عمودی غضروف در بالا و پایین بینی زده می‌شود.

تمامی غضروف‌ها با بخیه محکم می‌شوند. عدم تقارن بینی اصلاح می‌شود. همه برش‌ها با بخیه بسته می‌شود. بخیه‌ها قابل جذب هستند . بنابراین نیازی به کشیدن بخیه‌ها نیست. برای مرحله نهایی جراحی زیبایی بینی استخوان‌های پایین بینی شکل داده می‌شوند. بعدا شکاف در پایین کاهش می‌یابد. پل بینی با فشار بسته می‌شود. در هر دو طرف ورقه‌های سیلیکونی برای حمایت از ساختار داخلی دیواره وسط قرار داده می‌شود سپس چسب روی بینی زده می‌شود و در نهایت یک اسپلینت با قابلیت ارتجاعی روی پل بینی قرار داده می‌شود حالا اگر مایل هستید. عکس‌های قبل و بعد رینوپلاستی بسته بینی را به شما نشان دهیم که انحنای بینی برداشته شده است. عدم تقارن سوراخ‌های بینی نیز اصلاح می‌شود.

در صورت لزوم پره‌های بینی نیز ترمیم می‌شوند .


جراحی زیبائی بینی- رینوپلاستی- عمل کوچک کردن بینی- بهبود شکل ظاهری بینی-رینوپلاستی بسته- رینوپلاستی باز