خوشم اومد 6 تعداد نمایش 2632 1398-03-12

جراحی زیبایی بینی

جراحی رینوپلاستی باز محبوبیت بیشتری در بین جراحان دارد. زیرا با این روش مکان دید دقیق تر و دسترسی به ساختار داخلی بینی راحت تر است. با این حال برخی معتقدند که دوره بهبودی طولانی تر، جای بخیه ها قابل مشاهده و احتمال عوارض جانبی بیشتر است. جراحی رینوپلاستی بسته بدون برش های خارجی و یک تکنیک کمتر تهاجمی است و هیچ زخم قابل مشاهده را ایجاد نمی کند.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی باز طرفداران زیادی دارد . این عمل زیبایی می‌تواند. ظاهر شما را تغییر دهد. در رینوپلاستی جراح شکل بینی یا اندازه بینی شما را تغییر می‌دهد . گاهی رینوپلاستی به دلایل صرفا زیبایی انجام می‌شود گاهی هم برای اصلاح برخی از انواع نواقص مادرزادی که ممکن است. دیدن آن ناراحت کننده باشد. همراه با جراحی چانه انجام می‌شود. جراحی بینی در سنین پایین انجام نمی‌شود و فقط برای افراد بالای ۱۵ سال انجام می‌شود و در نتیجه این جراحی به ندرت برای کودکان انجام می‌شود. برای تصمیم گیری در مورد جراحی رینوپلاستی لازم است که آناتومی بینی را درک کنید. بینی از استخوان‌های بینی و غضروف سپتوم یا دیواره که ساخته شده.

از غضروف است. تشکیل می‌شود. حفره‌های بینی در دو طرف سپتوم قرار گرفته اند. حفره‌های بینی هم از استخوان و غضروف و بافت ساخته شده است [ موسیقی ] برای رینوپلاستی باز برش در زیر بینی در کولاملار ایجاد می‌شود که با این روش جراح می‌تواند. پوست را از ساختار بینی که از استخوان ، غضروف و بافت نرم تشکیل شده است ، جدا کند. مدت عمل رینوپلاستی تقریبا یک تا دو ساعت است. معمولا تحت بیهوشی عمومی اجرا می‌شود. پس از بیهوشی منطقه عمل ضد عفونی و تمیز میشود. گاهی رینوپلاستی با بیهوشی موضعی انجام می‌شود. بعد از اینکه منطقه عمل بی حس شد ، یک برش کوچک در منطقه عمل داده می‌شود. برش در کولاملا ایجاد می‌شود و به داخل بینی‌ها گسترش می‌یابد تا جراح بتواند.

با بالا بردن پوست به ساختار زیرین بینی دسترسی پیدا کند. در رینوپلاستی باز جراح می‌تواند. بینی را به شکل مورد نظر دربیاورد و نتیجه مورد نظر را بگیرد. نقص بینی را برطرف کند و با بخیه موقعیت یا شکل غضروف را تنظیم کند موقعیت [ موسیقی ] برآمدگی یا قوز بینی ممکن است. با استفاده از یک ابزار تیز برداشته شود. این ابزار استئوتوم نام دارد سپس با پر کردن منطقه یک ظاهر نرم و صاف و ظریف با شیب ملایم ایجاد می‌شود اگر استخوان‌های بینی ضعیف است یا شکستگی دارد. جراح آنها را ترمیم می‌کند و شکل بینی زیبا می‌شود سپس جراح برش‌ها را با بخیه می‌بندد. برخی از جراحان یک اسپلینت به طور موقت برای حمایت از داخل در سوراخهای بینی قرار می‌دهند.

نوارهای چسب بینی مانند نوارهای استریل تورم را کنترل می‌کند همچنین یک اسپلینت روی بینی قرار داده می‌شود. به منظور ارائه راحتی و ثبات بینی اسپلیت‌ها معمولا با گچ ساخته می‌شوند ، اما ممکن است. از مواد دیگری نیز ساخته شوند. تورم پس از رینوپلاستی طبیعی است کبودی که معمولا روی بخش بالای صورت تاثیر می‌گذارد هم از عوارض طبیعی عمل بینی است وقتی که پس از چند روز و اغلب بیشتر کبودی اولیه شروع به از بین رفتن می‌کند. شما خطوط و شکل بهبود یافته. بینی خود را می‌بینید اما در این زمان هم ممکن است. تورم ادامه یابد. فعالیتهای طبیعی خود را می‌تواند. شروع کنید اما از فعالیت شدید باید. اجتناب شود.

رینوپلاستی اندازه شکل بینی را تصحیح می‌کند و کانتور بینی شما نهایی است. نتایج ممکن است. تا چندماه به طور کامل قابل مشاهده نباشد. رینوپلاستی به طور قابل توجهی اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. همه کسانی که رینوپلاستی انجام می‌دهند. عوارض عمل را تجربه نمی‌کند و از نتایج عمل رضایت دارند اما مهم است که بدانیم. هیچ جراحی بدون ریسک نیست و خطر اندک عفونت یا خونریزی ممکن است. وجود داشته باشد. در صورت تنگی راه‌های تنفسی به علت تورم جراحی ترمیمی ممکن است. لازم باشد. جراحی اصلاحی این مشک را برطرف می‌کند. برای اطلاعات در موردجراحی زیبایی بینی به متخصص جراحی بینی مراجعه کنید و سؤالات خود را بپرسید.

خدا نگهدار


رینوپلاستی بسته- رینوپلاستی باز- جراحی زیبایی بینی- رینوپلاستی ترمیمی- عمل زیبایی دماغ