خوشم اومد 4 تعداد نمایش 577 1398-03-14

فتق دیسک و علائم آن

در این ویدئو فتق دیسک و دلایل و علائم بروز آن توسط یک متخصص مورد بررسی قرار می گیرد.

این می‌تواند. از اعمال جراحت یا طی زمان رخ دهد. در واقع فتق دیسک بخشی از مواد دیسک است که در بدن که مهره‌ها را جدا می‌کند. در واقع از آن منطقه خارج می‌شود که در آن به طور معمول وجود دارد و مشکل از آن است. معمولا عصب هایی است که درست عمل می‌کنند. از این منطقه می‌گذرندبه طوری که منجر به کشیدن یک عصب که عصب کشیده شده می‌تواند. درد ایجاد کند. در سراسر قسمت‌های مختلف بدن بنابراین به طور معمول یک فتق دیسک ، اگر برای گردن اتفاق بیفتد. باعث تیر کشیدن می‌شود. نوعی درد که از دست به انگشتان دست و همانند آن به پایین کمر ؛ درد فقط به تنها یکی از پاها می‌رود.

علاوه بر درد پشت و گردن یک دیسک فتق ممکن است. باعث بیحسی شود. حتی ضعف نیز احتمالا بوجود آید. ضعف وجود دارد پس این چیزی است که ما معمولا خیلی زود اجرا می‌کنیم. به جای بعدا ، اما اگر ضعف وجود نداشته باشد و ما در ابتدا در تقابل با مسئله درد قرار داریم سپس ما می‌توانیم. سعی کنیم. این را درمان کنیم ؛ با روش سنتی و در ابتدای کار . بیمار با حس درد می‌تواند. فیزیوتراپی را امتحان کند استراحت و یا داروهایی مانند تزریق اپیدورال در دسترسند . زمان هایی وجود دارد که پزشکان می‌گویند. یک دیسک فتق دیسک می‌تواند. خود راتعمیر کند اما اگر درد بدتر شود یا آنها یک کمبود حرکتی مانند آنچه گفیتم دارند سپس جراحی لازم است.

پزشکان می‌گویند. این یک آسیب معمول است که در هر سن ممکن است. اتفاق بیفتد. اگرهر یک از علائم را در خود دارید. با پزشک در مورد مدیریت درد صحبت کنید. برای سلامتی خود من لیندزی فرای هستم