خوشم اومد 8 تعداد نمایش 3073 1398-03-14

آسیب عصبی و درمان آن

در این ویدئو دلایل بروز آسیب عصبی و رفتارهای غلطی که منجر به آن می شود توسط یک متخصص مورد بررسی قرار می گیرد.

سلام من الکس موککا هستم. من یک متخصص مغز و اعصاب هستم ؛ اینجا در نیویورک و من مدیر مرکز سردرد نیویورک هستم. اعصاب بدن تمام بدن را پوشانده است. هیچ نقطه‌ای در بدن شما وجود ندارد که بدون ریشه عصبی باشد . به این دلیل است که ما توان حسی خوبی داریم . وقتی کسی را لمس می‌کنید. لمس را حس می‌کنید و بنابراین دو نوع عمده اعصاب وجود دارد. یکی عصب‌های حسی است که اجازه می‌دهد. شما حس کنید. چیزهای گرم و سرد را اعصاب دیگری وجود دارد که حرکت می‌دهد. عضلات را . عصب از مغز از مجرای یک نخاع و به عضله می‌آید و عضلات منقبض می‌شود بنابراین مغز شما باید.

دستور دهد بنابراین اعصاب می‌تواند. توسط شرایط مختلف آسیب ببیند. این می‌تواند. یک التهاب باشد. در اعصاب می‌تواند. فشردگی عصب باشد که اغلب منجر به شرایط دردناکی می‌شود که به نام التهاب عصبی اعصاب نامیده می‌شود. این عارضه اغلب به علت عفونت ویروسی رخ می‌دهد یا گاهی اوقات بدون هیچ علت ظاهری مشخصی . ما گاهی اوقات نمی‌توانیم. تشخیص دهیم. چرا بعضی از مردم مبتلا به چیزی به نام نوروپاتی محیطی می‌شوند بنابراین نوروپاتی محیطی می‌تواند. به دلیل شرایط شناخته شده‌ای. مانند دیابت می‌تواند. رخ دهد. مصرف الکل می‌تواند. سبب نوروپاتی محیطی شود. مصرف الکل منجر به کمبودهایی می‌شود که به نوبه خود می‌تواند. سبب آسیب عصبی باشد.

در ویتامین‌ها مانند ویتامین ب ۱۲ تیامین و دیگر کمبودهای ویتامین می‌تواند. باعث آسیب عصبی شود. آسیب عصبی می‌تواند. ناشی از فشار در طول عمل جراحی یا از خواب بر روی بازو هنگامی که شما مست هستید باشد. واژه خنده داری داریم. برای آن زمانی که شما دارید. فشار را بر روی عصب ,وارد می‌کنید و خوابید. روی نیمکت ما آن را مردم مست روزشنبه می‌نامیم. اغلب بیش از حد می‌نوشند و به خواب می‌روند. در نیمکت در حالت نشسته ، و آنها نیز وارد می‌کنند. فشار زیادی بر عصب و معمولا حرکت دادن دست مشکل است. بسیار این شر ایط سریعا بازسازی می‌شود


درد عصبی آسیب عصبی