خوشم اومد 9 تعداد نمایش 13931 1398-03-22

ترمیم پارگی نرمه گوش |جراحی پلاستیک نرمه گوش Earlobe Repair with Dr. Ryan Greene

پارگی نرمه گوش در افرادی که گوش های شان را سوراخ نکرده اند هم رخ می دهد. گاهی اوقات گوشواره هایی که بیش از حد تنگ هستند می تواند جریان خون را به گوش محدود کنند و منجر به نکروز یا مرگ بخشی از بافت گوش شده و باعث ایجاد شکاف گوش می شود. همچنین علل مادرزادی برای شکاف گوش وجود دارد. بزرگ بودن سوراخ گوش گاهی اوقات باعث شکاف نرمه گوش می شود. شکاف گوش ممکن است از پوشیدن گوشواره های سنگین که به تدریج سوراخ گوش را بزرگ تر می کند و یا گوشواره هایی که سنگین هستند ایجاد شود.

امروز قصد دارم. یک عمل جراحی ترمیم نرمه گوش را انجام دهم. این نرمه گوش کاملاً به دو نیم تقسیم شده است و کاملاً از هم فاصله دارد . این پارگی ۴ هفته قبل اتفاق افتاده است. برای ترمیم این پارگی می‌خواهم. پوست بخش داخلی را بردارم و پس از برداشتن پوست می‌خواهم. دو قسمت نرمه گوش را به دقت به هم بخیه کنم. به طوری که پس از بازسازی نرمه گوش انحنای خود را حفظ کند. در اینجا برای شروع کار ترمیم نرمه گوش من قبلا مقدار کمی لیدوکائین همراه با اپی نفرین برای بی حسی و توقف خونریزی به موضع عمل تزریق کرده‌ام و بعد از آن محل عمل را با بتادین ضد عفونی کرده‌ام .

حالا کاری که من انجام می‌دهم. این است که پوست روی بریدگی‌ها را برش بدهم. در آنجا شما می‌توانید ببینیدکه من آنها را حذف می‌کنم و پس از برداشتن پوست ، هر دو طرف را به هم نزدیک می‌کنم . مهم‌ترین چیزی که باید. در ذهن داشته باشید. این است زمانی که شما می‌خواهید. زخم را ببندید ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز مرتب است . سپس می‌توانم. بخیه‌های مخصوص را بزنم . سعی کنید که حالت طبیعی نرمه گوش حفظ شود . اگر شما یک قیچی بسیار خوب داشته باشید. پوست را بخوبی برش می‌دهد. از اینجا شروع می‌کنم. شما اینطور فکر نمی‌کنید خوب ، دوباره چک می‌کنم تا اطمینان حاصل کنم که کارم را بخوبی انجام داده‌ام .

خوب شما می‌توانید ببینید که دو طرف نرمه گوش به هم نزدیکتر شده و به هم بخیه می‌شوند چون دو طرف بریدگی نرمه گوش به هم نزدیک شده اند ، ممکن است. کمی احساس درد داشته باشید زیرا حجم کمی از نرمه گوش برداشته شده است . به همین دلیل من قصد دارم. بخیه‌های عمودی بزنم همانطور که می‌دانید ، یک برش عمودی وجود دارد که دو برابر طول می‌کشد تا آن را بخیه کنم ، اما این به شما یک نتیجه بهتر میدهد و ما یک نرمه گوش زیبا را به شما می‌دهیم . به خصوص در قسمت جلو و بالای بریدگی که مهم‌ترین بخش است و بخوبی بخیه زده شده و نتیجه‌ای که انتظار می‌رود. یک نتیجه واقعا خوب است .

واقعا عالی بود


پارگی نرمه گوش- بزرگ بودن سوراخ گوش- ترمیم پارگی نرمه گوش- جراحی پلاستیک نرمه گوش- نرمه گو- اتوپلاستی -