خوشم اومد 65 تعداد نمایش 1075 1397-06-03

بهترین تکنیک های آرایش و زیبایی

لذت بردن از این زیبایی! هک زیبایی شما چیست؟

سلام بچه‌ها من اینجا هستم که به شما علاقه مند هستم. امروز من زیبایی امیدوارم. لذت ببرید. خوب اول است dermaplaning - من کاملا دوست دارم. این کار را بکنم. یک بار ماهی فقط یکبار کافی است. کل فاز هلو کمی را برمی گرداند که زمانی که آرایش خود را اعمال می‌کنید. وجود دارد. هیچ مویی در حال گرفتن نور و همچنین آن نیست همانطور که می‌بینید ، شما را از بین می‌برد. این خیلی زیاد است. بسیار رضایت بخش است و بسیار زیاد است. تفاوت بزرگی در استفاده از آرایش خود را دوست دارم. این نوک این است. تنظیم اسپری در اسفنج آرایش خود را مرطوب اسفنج خود را به صورت طبیعی اما قبل از آن شما برای پیاده سازی یک پایه و یا پنهان کردن آن را با کمی از آن بشویید.

اسپری خود را تنظیم کنید. به طوری که من واقعا احساس شما در حال فشار دادن پایه و اساس در اسپری تنظیم به جای فقط آن را آب بندی در بالای من این کار را هر زمان من آرایش طولانی مدت را می‌خواهم و می‌خواهم. آرایش ضد عرق فقط یک نظریه است اما من شخصا قسم می‌خورم که این کار این کار را می‌کند. این یکی باید. خیلی واضح باشد اما من همیشه کمی از ابروهایم را برداشتم. سس سیرک فقط برای حفظ آن به دنبال خوب است همانطور که می‌بینید. نتیجه سریع و بسیار خوب است. تفاوت این است که بچه‌ها این یکی هستند. این یکی کمی دیوانه وار بنظر میرس موقعیت فوری و شما نیاز به سایه نگهبانان چون شما یک فوق العاده انجام می‌دهید.

دیوانه سیاه دودی چشم یا چیزی که رفتن به باعث بسیاری از عواقب سپس شما می‌توانید. از خطوط بهداشتی من استفاده کنید. اخطار در آخرین ویدیو من که واقعا بود. بی فایده و بد برای محیط زیست به فقط از این سال بدون تفکر استفاده کن. دو برابر بنابراین من سعی به استفاده از آن تنها زمانی که کاملا لازم و یک بار من آنها را فقط از آنها استفاده کردم. نوع آنها را به داخل داخل می‌گذارد کشو بنابراین من می‌تواند. آنها را دوباره برای استفاده از اهداف آرایش البته اما آن را انجام می‌دهد. واقعا کمک کرد که خط تیز و زیبا را ایجاد کنید همانطور که می‌بینید. چه کسی بعدا آه آن است.

اسفنج پودر لعنتی ، بنابراین من دوست ندارم. پودر چهره من من ضخیم نیست. کیک احساس من پیدا کردم که می‌تواند باشد. از بین بردن با استفاده از اسفنج مرطوب من در پودر آن را فقط باعث می‌شود. آن ذوب شود. خیلی ساده‌تر با پوست و به من می‌دهد. همان نوع پایان را به عنوان یک مایع پایه اما محصول آن راه خوبی برای بدون استفاده از پاپ داخلی خود را پاپ کنید. واقعا شدید برجسته شیمری این است که از سفید استفاده کنید. خط چشم که در آن من واقعا این را دوست دارم. اثر آن برای تاریخ آرایش من عالی است اما همچنین می‌توان. آن را برای تشدید استفاده کرد.

نگاهی به درون برجسته خود را به طوری که شما می‌توانید. استفاده از آن را به عنوان پایه برای برجسته و یا در خود و البته روشن شدن گوشه داخلی چشم به شما کمک می‌کند. نگاه کنید بیدار‌تر و تازه‌تر برجسته ورمیلیون مرز لب شما است. نوع لبه لب از جایی که پوست لب شما با پوست صورت شما می‌تواند. واقعا کمک به ایجاد یک نگاه جوان‌تر به لب‌ها و چهره‌ی آن می‌تواند. به شما کمک کند. توهم یک مرز مشخص بیشتر به لب‌های شما که برای مردم مفید است. با تزریق لب به دلیل اغلب آن مرز با استفاده از یک زاویه کاهش می‌یابد. برس برای استفاده از رژ لب یکی از آن است.

بهترین هک‌ها من احتمالا می‌توانم. به شما بدهم. به خصوص اگر دوست دارید. پوشیدن روشن لب‌ها گوشه‌ها و زاویه‌ها را می‌بیند. به شما اجازه می‌دهد تا به نوک‌های کوچولو برسید و مخفیگاه از لب خود را ، بنابراین شما می‌نیست. حتی می‌دانم که شما تا به حال که می‌توانید. آن را ببینید. راه بسیار خطی را ایجاد می‌کند. بهتر است. از یک برس لب من حتی نمی‌بدانید که چپ دست کمی دست و پا زدن دارد. شکل من می‌توانم. گوشه‌ای از لب هایم را بگیرم کاملا و زاویه تعظیم کوپید تا خوب من هرگز بزرگ در curling من نیست شلاق اما کسی به من در مورد این گفت.

نکته مهم این است که بار بعدی شما ضربه بزنید. خشک کردن موهای شما به همین دلیل ضربان قلب شما را خشک نکنید. مژگان کردن گرما کمک می‌کند تا آن باقی بماند طولانی‌تر و فاز یک مژه است extensions - یکی از حداقل مورد علاقه من به نظر می‌رسد. لکه‌ها زمانی است که شما به پایان رسید. مژه شما بالا و پایین رفته اید و دریافت می‌کنید که واقعا درست می‌شود. ضخامت نگاه همه راه بالا من طرفدار بزرگ نیستم که دوستم دارم. ضربه شلاق به هنوز هم نوع طبیعی و من فکر می‌کنم که شلاق هایی که برای نگاه کردن خیلی بزرگ هستند. کمی دیوانه بنابراین من می‌خواهم. فقط یک را فقط از طریق پایان دادن به اسپولی فقط به کاغذ را از ضربه شلاق به طوری که آنها یک پایان طبیعی و یک سفت طبیعی اگر شما به اندازه کافی متاسف هستید که آرایش کنید.

بر روی بینی یا جایی دیگر بعد از آن شما آرایش خود را انجام داده‌ام. فقط آن را چند دقیقه شاید دو یا سه دقیقه و سپس آن را باید. خراشیده کردن خوب و به راحتی با یک spoolie این کار می‌کند. برای هر ریمل مژه و ابرو من به جز برای منافع غلاف غلاف من نمی‌دانم. چرا به طور معمول من دو گزینه برای من وجود دارد. موی دم اسبی من هم یک واقعا لنگی غم انگیز به دنبال زنی مانند این یا من را انتخاب کنید. گریه از آن و دریافت برخی از آسیب در روند تا زمانی که سعی کردم بگذارم. یکی از کلیپ‌های امیدوار کننده. من در زیر دنده‌ی اسب و کج کردن من مو به پشت آن کار می‌کند فورا و من لازم نیست.

به صرف مقدار زیادی از زمان اذیت کردن و ایجاد آسیب و استفاده از یک بسیاری از محصولات گاهی اوقات بیش از ترکیب کانتور من و آن را واقعا انجام نمی‌آن شغل دیگر ، پس من فقط یک موز را می‌گیرم پودر و شما واقعا می‌توانید. با دقت دوباره خطوط کانتور را از بین ببرید. آیا آن را در فک خود را بر روی بینی خود را هر کجا آن است که شما مزوتراپی و سپس آن را با قلموی من امیدوار کنید. شما این زاویه‌ها را دوباره باز کنید و نگه دارید. همه چیز مرتب و منظم وقتی شنیدم. مشهور مانند Gisele Bundchen استفاده از من شروع کردم. به استفاده از آن فریب اغلب اوقات این واقعا می‌تواند.

کمک کند. به نظر می‌رسد. آرایش کمتری دارید می‌تواند. یک اثر جوانتر ایجاد کند. از آنجا که freckles چیزی است که محو می‌شود. با سن پلاس به دلیل اینکه اسپرم‌ها یک هستند. صفات پوست خرس را اضافه کنید و آنها را در بالای صفحه قرار دهید. از پایه شما می‌تواند. آن را نگاه کند هرچند شما یا پوشیدنی نیستید بنیاد و یا در مورد من شاید پوشیدن بنیاد کمی کمتر به معنی من بودم. خیلی در اینجا بیایید. صادق باشیم اما این واقعا آسان و سرگرم کننده برای انجام و فقط یک سرگرم کننده است. نگاه متفاوت اگر آن چیزی است. شما می‌خواهید. اضافه کنید. من فقط این را فهمیدم.

عنوان ممکن است. از شما ترس است اما من در مورد بچه‌های شلاق جعلی صحبت می‌کنم. بسیاری از ما باید. طاس جعلی را ترمیم کنیم بنابراین می‌تواند. واقعا آزار دهنده باشد زیرا قیچی مردانه یا قیچی‌های بسیاری یا حتی این مژه‌ها گران قیمت است. برش دادن قیچی فقط بر روی کار نمی‌کند. مژه‌های ظریف همانطور که می‌بینید. شلاق مانند تلاش برای دور از قیچی و واقعا سخت است. یک ضربه محکم و تمیز تمیز و اغلب من حتی پایان دادن به پیرایش شما می‌دانید. خوب است. موی سفت و محکم که من نمیخواهم آن را برطرف کنم. آن را فقط در یک شکاف می‌آیند. تا چیزی که من متوجه شدم که کار می‌کند.

فوق العاده همچنین شما می‌توانید. در اینجا مشاهده کنید. ما ترممترهای کوتیکول این بهترین زمانی است که آن را به برش موهای خود را اگر شما شلاق زدن اغلب این قطعا خوب است ایده و کلیپرز ناخن نیز کار نمی‌کنند. واقعا می‌دانیم. چه چیز دیگری به این پاسخ تا من قصد دارم. آن را نگاه کنم. strobing است. تنها جایی که من از نظر استراتژیک اعمال لب براق‌تر رنگ لب بیش از برخی از مناطق لب‌های من مانند تعظیم کوپید و سپس قسمت پایین لب من من پت آن را در فقط تا من حفظ برخی از بافت اصلی به لب محصول اما واقعا چطوره. برای ایجاد یک تعریف به Vermilion مرز همان چیزی است که من قبل از آن توصیف کردم و همچنین یک نگاه چاق‌تر را ایجاد کنید بدون اینکه فوق العاده براق و چسبنده باشد.

او ۱۵ نفر از بچه‌ها را راهنمایی می‌کند که خیلی زیاد بود. برای من از طریق دریافت ، اما من هنوز هم می‌خواهم. برای دانستن بیشتر ، راهنمایی‌های خود را در نظر جعبه و لطفا من نیز به من بدهید. من در کنار سایر رسانه‌های اجتماعی من را دنبال کنید. دوستت دارم که تو را ببینم. قبل از رفتن من یکی از آخرین کمی اعلامیه من در حال کار بر روی چیزی برای چند ماه گذشته به زودی بیرون می‌آید و من واقعا نمی‌توانم. صبر کن. تا بچه‌ها ببینند که این اتفاق می‌افتد. خنده دار هستم. من واقعا نمیدونم. هنوز محصولی به پایان رسیده اما باید باشد. دیدن آن به زودی هر دو راه من می‌خواهم.

به شما دزدکی دزدکی حرکت کردن در اینجا در مورد من کانال در ۷ ژوئن تا علامت خود را تقویم‌ها حدس می‌زنند که چه چیزی است و با من در جعبه نظر کار میکنم و اجازه دهید ببینید که چه کسی درست است ، ژوئن ۷th بچه‌ها با هم بودن


زیبایی آرایش