خوشم اومد 8 تعداد نمایش 16583 1398-04-18

فیلم آر اف فرکشنال سوزنی (Fractional RF MICRO NEEDLING)

در زبان فنی، رادیو فرکانسی یا آر اف (RF) به دامنه ‌ای از نوسانات طیف الکترومغناطیسی گفته می شود. انرژی آر اف خالص در وهله نخست جهت درمان شلی و افتادگی پوست استفاده می شود و منجر به سفت شدن آن می گردد. این روش در بیمارانی با بافت صورت شل و آویزان (خفیف تا متوسط) که در اواسط 30 سالگی تا 50 سالگی به سر می برند، با هر نوع رنگ پوستی مناسب است و بهترین نتیجه را حاصل می کند.

۲۵ سوزن ریز از نوک هندپیس به آرامی بیرون می‌آیند و با کمترین میزان درد به پوست نفوذ میکنند. ۲۵ عدد سوزن بسیار ریز در سر هندپیس وجود دارد که انرژی RF را در مناطق محدود منتشر می‌کند. بدون همپوشانی به طوری که انعقاد داشته باشد. نواحی تحت درمان به طور یکنواختی حرارت می‌بینند و این بواسطه انرژی RF است که با شدت از سر دستگاه منتشر می‌شود . سوزن‌های کوچک منجر به حداقل آسیب به محیط اپیدرمی اطراف می‌شود . انرژی و گرما با ایجاد کمترین آسیب به لایه‌های سطحی پوست ، سبب تجزیه بافت تحت درمان می‌شوند . این فرایند بسیار ملایم است و هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی‌سازد . گرم شدن پوست سبب دناتوره می‌شود .

در نتیجه کلاژن ترمیم شده و جای جوش یا چروک‌ها به تدریج در طول زمان بهبود می‌یابد . به مرور می‌توانید. شاهد باشید که چین و چروک‌ها و یا جای جوش‌ها ناپدید می‌شوند و پوست سفت‌تر میشود .


آر اف فرکشنال