خوشم اومد 8 تعداد نمایش 977 1398-05-26

خروپف کردن

12 مورد برای جلوگیری از خروپف کردن

[ موسیقی ] [ موسیقی ] با رعایت این ۱۲ مورد همه را از خروپف نجات دهید. آیا شما تا به حال مشکل خوابیدن داشته اید. بارها ممکن است. شریک زندگی خود را از خواب بیدار کرده اید. غر غر کردن با صدای بلند خروپف است. این یک مشکل واقعی است. ترفندهای بسیار مؤثر که خرخر کردن شما را ازبین میبرد. به پهلو خوابیدن بالش زیر سر میتواند. موثر باشد. درمان آلرژی‌های مزمن کاهش چاقی برطرف کردن مشکلات بینی بالا آوردن سمتی که سرتان را در هنگام خواب قرار می‌دهید. عدم استفاده از مشروبات لکلی سیگار نکشیدن خواب کافی رژیم غذایی سالم عدم رعایت این روند مانع تنفس می‌شود و باعث خروپف بلند خوابیدن شما می‌شود خروپف ، ناشی از ارتعاشات در بافت‌های نرم دستگاه تنفسی فوقانی در هنگام تنفس است میتواند.

در هر بخشی از راه هوایی فوقانی ، اتفاق بیفتد که شامل : قسمت نرم : این بخشی از سقف دهان شما است که درست در پشت دهان قرار دارد . پشت زبان : پشت گلو . لوزه‌ها را شامل می‌شود. مشکل داشتن در پشت گلویتان مصرف دخانیات می‌تواند. منجر به تورم پشت گلوی شما شود. در این شرایط باید. به پزشک مراجعه شود : اگر ، به طور منظم با نفس نفس زدن بیدار شوید. همسرتان می‌گوید که در طول شب ، تنفس را متوقف می‌کنید. در طول روز ، احساس خستگی یا خواب آلودگی می‌کنید می‌کنید. خروپف شما ، واقعا بر شریک زندگیتان و یا رابطه شما تأثیر می‌گذارد . روش‌ها درمان خروپف با جراحی و روش‌های طب مدرن عمل جراحی همیشه به خروپف کمک می‌کند اگر پولیپ بینی دارید ، برداشتن آن میتواند.

خروپف را متوقف کند. تنزیلکتومی این بیشتر برای بچه هایی که خرخر می‌کنند ، مناسب است. روش درمانی UPPP این عمل ، با بیهوشی عمومی انجام می‌شود که در آن بخشی از بافت داخل و اطراف دهان و گلو برداشته می‌شود. سر اثر کاملاً متضاد دارد. این فشار را برداشته و به شما کمک می‌کند. بیشتر نفس بکشید. لیزر انجام می‌شوداین لیزر ، زبان کوچک و قسمتی از کام نرم را می‌سوزاند . فرسایش و تخریب بسامدی رادیوییِ کام نرم ایمپلنت‌های کام نرم طبق گفته دکتر ذبح دانیل قرار دادن ایمپلنت‌های پاناتولد این روشهای مدرن برای از بین خروپف است . دستگاه‌ها و لوازم جانبی برای درمان خروپف گیره گوش : نه برای شما ، برای شریک زندگیتان چانه بند .

درمان برای خروپف با روش‌های درمانی خانگی ۱ . اگر اضافه وزن دارید ، وزن خود را کاهش دهید ۲ . به پهلو بخوابید ۳ . سر خود را در رخت خواب بالا ببرید ۴ . استفاده از نوار بینی یا دیلاتور خارجی بینی ۵ . آلرژی‌های مزمن خود را درمان کنید ۶ . از خوردن داروهای آرامش بخش ، قبل از به خواب رفتن ، پرهیز کنید ۷ . ترک سیگار و دخانیات ۸ . به مقدار کافی بخوابید ۹ . با توپ تنیس بخوابید ۱۰ . از محصولاتی که نعناع دارند ، استفاده کنید ۱۱ . تنفس یوگایی زمان آن فرا رسیده است که از نظر آلرژی تست شود. تغذیه درمان خروپف : مواد غذایی که مصرفشان در رفع خروپف تاثیر دارد.

شیرسویا برای کاهش خروپوف مصرف چای برای کاهش خروپوف جلوگیری از خروپوف با مصرف عسل نرم شدن بافت گلو با زردچوبه مصرف ماهی برای جلوگیری از تورم گلو پیاز مناسب برای رفع التهاب گلو ۹ عامل موثر که خروپف را تشدید می‌کند : سرویس سبک زندگی به پشت خوابیدن خوابیدن با بینی کیپ گرم کردن بیش از اندازه اتاق خواب بدون بالشت خوابیدن پرخوری در وعده شام داروهای خواب آور. اضافه وزن سیگار کشیدن ورزش شبانگاهی ابر پیشرو و تنفس شایع مانند شما غذاهای سالم بخورید که می‌توانند. به شما کمک کنند. شامل آناناس ، روغن زیتون ، عسل ، ماهی و نعناع بسیارخوب هستندو شما نیز باید. به شدت از لبنیات غذایی و شکلات وغذاهای سرخ شده.

اجتناب کنید. البته ورزش هم زیاد کمک می‌کند. مصرف الکل کاهش یابد. مصرف یک لیوان شراب با شام خوب است اما به طور کلی الکل خروپف را بیشترمیکند. هنگام خواب از دستگاه بخور استفاده کنید. مدل خوابیدنتان را عوض کنید. از وسیله خرو پف استفاده کنید. راه بینی تان را باز کنید. اتاق خواب و رختخوابتان را تمیز نگه دارید. سیگار نکشید. قبل خواب به حلقتان ورزش دهید. حداقل از نوشیدن خودداری کنید. چهار ساعت قبل از رفتن به رختخواب نوشیدنی نخورید. بالشت مناسب استفاده کنید. داروهای خواب آور. مصرف نکنید. ویتامین ث را مصرف کنید. به پشت خوابیدن خرو پف را بیشتر میکند.

منجر به خروپف سینوسها می‌شود. حتما دوش بگیرید. پاکسازی سینوس‌ها به شما کمک میکند. سیستم ایمنی بدنتان را بالا ببرید. مایعات زیاد بنوشید. نوشیدنی هایی برای جلوگیری از خروپف لیوان آب پرتقال تازه آب آناناس همراه با چند قطعه آناناس چند ساعت قبل خواب مصرف کلم بروکلی فلفل قرمز و لیمو مصرف کنید. غذاهایی کهسرشاز از ویتامین C هستند. منوی شما همچنین می‌تواند. مثبت باشد. تفاوت استفاده از اکالیپتوس است. به طور گسترده‌ای برای پاکسازی قفسه سینه شناخته شده است. سرماخوردگی اکالیپتوس RIE باعث کاهش التهاب می‌شود و شرایط تنفسی را بهبود می‌بخشد. در حالی که روغن ضروری آن هم خوب است. آنتی اکسیدان‌ها ی فوق العاده‌ای دارد.

ضد التهاب و رفع درد است. استفاده از این گیاه بسیار خوب است. ومصرف این گیاه معجزه انگیز است زیرا با مصرف چند برگ اکالیپتوس در بخار که آنرا استنشاق کنید و از طریق بینی خود تنفس کنید و این روش به شما امکان می‌دهد که قبل از خواب شما سینوس‌های خود را پاک کنید همچنین می‌توانیداز کاسه بخار گرم استفاده کنید. سر خود را روی آن بگذارید و با حوله سرخود بپوشانیدوآنرا استنشاق کنید. بخار اکالیپتوس سینوسها راتمیز میکند و التهاب را کاهش میدهد. در مجاری بینی شما را پاک میکند. وبرگهای اکالیپتوس می‌جنگند که عفونت‌های ویروسی و قارچی باکتریایی وجلوگیری از ایجاد مخاط که می‌تواند. تنفس راتمیز کند. باعث کاهش خرو پف میشود.

همه این بدان معنی است که دیگر خروپف نمی‌نمیکنید. وبه خواب بهتر شب کمک میکند. خروپف اصولاً در نتیجه‌ی به درستی جریان نداشتن هوا در داخل راه‌های هوایی گلو است . خروپف کردن زمانی اتفاق می‌افتد که شما از امر طریق گلویتان در حین خواب نفس می‌کشید . این باعث می‌شود. بافت‌های در حال استراحت گلویتان به لرزه افتاده و صدای گوش‌خراش و گاها ترسناکی که با نام خروپف می‌شناسیم ، تولید بشود . این صدا گاهی اوقات حتی باعث از خواب پریدن خود فرد نیز می‌شود. ابتدا باید بگوییم که ملاقات با یک پزشک به جهت تشخیص وجود و یا عدم وجود مشکلات در خصوص خروپف کردن را به همه ، توصیه می‌کنیم . دستگاه‌هایی برای رفع این مشکل طراحی شده‌اند که در بازار به فروش می‌رسند .

با خرید آن‌ها و قرار دادنشان در مکان ذکر شده. طبق دستور مصرف ، در هنگام خواب ، می‌توانید. تاثیرشان را امتحان کنید . بهتر است. با دندان‌پزشک خود در خصوص خرید یک دستگاه استاندارد که آسیبی به دهان و دندان‌هایتان وارد نکند ، مشورت کنید . این دستور العمل را امتحان کنید که نوشیدنی خوب است : مخلوط دو هویج دو سیب یک چهارم لیمو یک چوب زنجبیل و یک فنجان آب پرتقال با هم مخلوط کنید سپس آنرا چند ساعت قبل خواب بنوشید. این نوشیدنی به خواب بهتر شما کمک میکند. در کل برای از بین رفتن خروپف باید. به پزشک مراجعه کنید . چون برای شریک زندگی شما واقعا عذاب آور است .

قبل رفتن به دکتر این راههایی که گفته شد. را امتحان کنید اگر بهتر نشدید. به پزشک متخصص آپنه خواب مراجعه کنید چون اگر درمان نشود. کل فعالیت روزمره شمارا مختل میکند. ودر طول روز احساس کسالت و خواب آلودگی میکنید اگر بخواهید. رانندگی کنید. بسیار خطرناک است . و فشار خون شما را بالا میبرد. وفشار خون بالا یکی از عوامل سکته مغزی است . پس حتما برای درمان آپنه خواب به پزشک متخصص مراجعه کنید. آنها راه‌های درمان را تشخیص میدهند و داروهای لازم را تجویز میکنند. در غیر این صورت اگر بیماری حاد باشد. شما را یک شب در کلینیک خواب نگه میدارد . وبا وصل کردن دستگاه‌های مخصوص علت خرو پف را تشخیص و راهکارهای لازم را برای بهتر شدن شما ارائه میدهد .

بهترین متخصصین مغز واعصاب در جایروس کلینیک در جایروس کلینیک در جایروس کلینیک


خروپف اختلالات_خواب مغزواعصاب