خوشم اومد 6 تعداد نمایش 1010 1398-05-28

اولین تجربه لیزر کردن

لیزر موهای زائد بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد

آنچه من در مورد مشتریان اول دوست دارم. این است که آنها کمی ترس دارند ، اما بسیار هستند. هیجان زده. از دیدن سفر رایگان موهایشان به نظر می‌رسد . بنابراین من آن شوق را دوست دارم . من داستان‌های ترسناک درباره لیزر موهای زائد شنیده‌ام . من شنیده‌ام. داستانهایی در مورد افرادی که چهره خود را زخمی می‌کنند چون فرد این کار را نکرد بدانید که آنها چه کاری انجام می‌دادند. من مینا هستم ، ۲۷ ساله هستم و لیزر موهای زائد امروز انجام می‌شود . من عرب هستم ، من خاورمیانه هستم ، به معنای واقعی کلمه یک جانور مو هستم . من Chewbacca لیزر موهای زائد هستم . من خبرنگار دوربین هستم ، بنابراین هر روز یا هر روز تقریباً تراشیده می‌شوم .

من لباس می‌پوشم ، پاشنه می‌پوشم ، چیزهایی که بی بند و باری هستند و نمی‌توانم. آن را داشته باشم. در دوربین ، فقط آزار دهنده است و مزاحم آن است . بنابراین ، در یک دنیای کامل ، می‌خواهم صورتم ، بازوهایم ، زیر بغل خود را انجام دهم. پاهای من ، مثل همه جا ، به معنای واقعی کلمه در همه جا است . نام من اریکا بل است و من یک پرستار ثبت نام شده. در زیبایی زیبایی لیزر هستم . من به دانشگاه همپتون که یک دانشگاه سیاهپوست تاریخی است رفتم و تصمیم گرفتم که می‌خواهم. برای بازگشت به کالیفرنیا و من می‌خواستم. عشق خود را برای زیبایی و زیبایی شناسی ادغام کنم .

من در سوا لیزر مشتری شدم و سپس کادر پرستاری دوستانه دریافتند که من هستم. یک پرستار و از من دعوت کرد تا درخواست کنم . اولین بار که اصلاح کردم ، فکر می‌کنم. مثل کلاس ششم بود و فقط یادم هست که بودن در وان و مانند خونهایی که از پای من بیرون می‌آمد ، بسیار ناخوشایند بود . خیلی دردناک بود و یادم می‌آید. آن را سوزاند و مانند آن بود ، « آیا این همان چیزی است که طول می‌کشد. زن بودن ؟ من نمی‌توانم ، این بدتر است . » خوب ، من باید. موهای زائد لیزر انجام دهم . این تنها گزینه دیگری است که باید. سلامت خود را حفظ کنم .

ما در سوا لیزر معتقدیم که همه کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد هستند . فناوری لیزر ما بسیار هوشمند است و جدیدترین فناوری است هرکسی که موی من رنگدانه باشد می‌تواند. لیزر موهای زائد را انجام دهد . سلام ! سلام من اریکا پرستار هستم . من مینا هستم ، خوشحالم که شما را ملاقات کردم. از ملاقات شما خوشبختم . توصیه می‌کنیم که نخ ، واکس ، نخ یا نیر را نخورید ، قبل از درمان هیچ نوع روش دیگری برای رفع موهای زاید . در طی روش ، مینا احساس لیزر خواهد کرد . او هوای خنک را احساس می‌کند ، که ما برای صورت آن را پایین می‌آوریم و باعث می‌شود. کمی بیشتر شود.

تنفس در طول این فرایند دشوار است ، اگر هوا فقط در صورت شما می‌وزد . و بعد ، او همچنین گرما کمی احساس می‌کند ، شما هرگز نمی‌خواهید. گرما زیادی احساس کنید . شما می‌خواهید. آن را به هر نوع یک انتقال صاف از یک zap به منطقه دیگر ، یک منطقه به منطقه دیگر باشد . « این بویه چیه ؟ » همه همیشه می‌پرسند . به آن ستون ( plume ) گفته می‌شود . این سوختگی فولیکول مو است . بوهایی مثل ۴ ژوئیه . وقتی به چهره مینا رسیدم ، می‌خواستیم. نشان دهیم که چقدر روشن و زیبا و نورانی است. صورتش بود. ما این کار را با محکم کردن صورت وی با لیزر انجام دادیم .

موها را از خط مو به موهای ابرو و حتی اطراف سوزش‌های جانبی او می‌زنم . اوه خدای من ، خیلی مسخره و آرام احساس می‌کند . این شرم آور است ، اما من این یکی دقیقاً همینجا داشتم ، و کاملاً از بین رفته است . حتی آنجا هم نیست . مینا از دیدن اولین معالجهش بسیار هیجان زده بود و همین مسئله باعث خوشحال شدن من می‌شود . بعد از اولین جلسه اول ، احساس کردم. پوست من نرم‌تر شده است ، به همین دلیل مردم به این دلیل نیستند. انجام لیزر موهای زائد انجام شده ، دقیقاً مانند یک اثر جانبی بسیار جالب بود . الان کمی خسته کننده است اما احساس صافی می‌کند ، احساس صافی می‌کند .

کمترین مورد مورد علاقه من در مورد روش لیزر موهای زائد هنگام انجام عمل جراحی صورت من بود ، چشمان من اشک می‌ریخت ، و مردم مانند بودند ، « خدای من . حالت خوبه ؟ حالت خوبه ؟ » منطقه حساس است ، بنابراین چشمانم آب می‌شود ، اما من نمی‌میردم یا مثل فریاد درد احساس نمی‌کردم . من موهای خود را که با لیزر موهای زائد ضخیم‌تر شده‌ام. تجربه نکرده‌ام ، حتی با زیر بغل من وقتی موها کمی رشد کردند ، من به آن نگاه کردم ، و این بسیار منزجر کننده و عجیب به نظر می‌رسد ، این دقیقاً مثل لاغر شدن درست است ، موها فقط بیرون زده اند . نتایج به دلیل اینکه رشد مو هورمونی است.

متفاوت است ، بنابراین توصیه می‌کنیم. مشتری‌ها طی شش هفته بیایند. بعد از اولین درمان موها باریک‌تر رشد می‌کنند و کمتر از آن استفاده خواهید کرد . با لیزر موهای زائد ، شما حداقل در حال رسیدن به هدف هستید و یا اگر سرمایه گذاری می‌کنید. لااقل می‌دانید که موها نازک‌تر می‌شوند و یا دوباره برنمی گردند و این روشی بهتر از این است که احساس کنید باید. در این عجیب قرار بگیرید. شما می‌دانید که برای پاک کردن اپیلاسیون تا آخر عمر هزینه‌ای انجام می‌دهید . هنگامی که لیزر موهای زائد را انجام می‌دهید ، پوست شما تا چند روز از گرمای لیزر استفاده می‌کند . این بسیار ضروری است که از آن پوست محافظت کنید ، به همین دلیل توصیه می‌کنیم.

گرما اضافه نکنید . بدون سونا ، جکوزی ، ورزش شدید و البته ماندن از آفتاب . من بسیار هیجان زده هستم که جلسات بیشتری انجام می‌دهم تا ببینم. مو برای همیشه از بین رفته است ، اگر واقعاً نازک شود ، صورت من بعد از آن احساس می‌کند . من از دیدن آنچه در فروشگاه است ، هیجان زده‌ام و از اینکه جلسات بیشتری را در Sev برگزار می‌کنم ، هیجان زده‌ام . خیلی ممنون از تماشای Refinery۲۹ . برای تماشای فیلم‌های بیشتر ، اینجا را کلیک کنید و برای مشترک شدن ، اینجا را کلیک کنید .


لیزر مو لیزر موهای زائد