خوشم اومد 2 تعداد نمایش 422 1398-05-29

تزریق بوتاکس را تماشا کنید و بدانید که چقدر بی خطر و مؤثر است

تزریق بوتاکس

امروز هالی به اینجا آمده است که او دارای بوتاکس بوده است که از گذشته اوبه بوتاکس علاقه مندبوده که از برخی خطوط چروک پیشانی خلاص شود. منطقه پیشانی که بیشتر زنان این طور است. ۱۱ نفر به من خواهند گفت که این خطوط را دارم. در پیشانی وفکر میکنم وقتی عصبانی میشوم. خطوط به نظر می‌رسد. این بسیار معمول است که ما در مورد زیباییمان فکر کنیم. منطقه glabella ما آنرا درمان خواهیم کرد. قسمت وسط پیشانی که شبیه پای کلاغ است اغلب اگر من گلابلا را درمان می‌کنم. عضله‌های این قسمت را از کار خواهند انداخت. عضلات شل از کار خواهند افتاد. واین خطوط از بین خواهند رفت. بعضی اوقات باید. زودتر پیش گیری کنیم تا بیشتر نشود.

توصیه می‌کنم. اگراین کار را انجام نداده اند. حتما زودتر تزریق بوتاکس را انجام دهند چون تا کمتر باشد. نتیجه بهتری خواهید گرفت. با استفاده از بی حسی که معمولاً انجام می‌دهیم. استفاده می‌کنیم. برای تزریق بوتاکس باید. حتما آن قسمت را بی حس کنیم. از سرنگ اورجینال استفاده کنید که بسیار کم است. به این فکر میکنم که چرا سال‌ها پیش این کار را نکردم و چرا از مردم در این باره سوال نپرسیدم که ایا تزریق بوتاکس چطور است. به فکر عمیقی فرو رفتم که چرا خیلی وقت پیش این کار را نکردم که از کار انداختن این عضله چروک چقدر در زیبایی من تاثیر داشت وچقدر به من آرامش میدهد .

این عضله است که با عضله لواتوری که بالا می‌رود و پلک ابرو را پایین می‌آورد وکلا شکل صورت را تغییر میدهد. وبا یک تزریق چقدر انسان تغییر خواهد کرد. بسیاری از مردم آنرا سمی میدانند. وبه این کار اطمینان ندارند بنظرم. این برای افراد مسن بسیار عالی وجوانی پوست خود را دوباره تجربه میکنند. سمی است ولی تحت شرایط استریل تولید می‌شود. این بسیار امن است. وبسیار بهداشتی و استریل است ومن آنرا برای افراد بالای ۳۰ توصیه میکنم ومن تجربه عالی کسب کردم و بسیار خوشحال شدم