خوشم اومد 1 تعداد نمایش 132 1398-05-29

انیمیشن ویدیویی با جراحی زیبایی بینی (کار بینی) - Guncel Ozturk، MD

انیمیشن ویدیویی با جراحی زیبایی بینی (کار بینی) - Guncel Ozturk، MD

سلام در این فیلم من به شما می‌گویم. درباره دکتر گان -جا -اوز بسته به نظر می‌رسد که عملیات رینوپلاستی با توجه به پیشرفت در تکنولوژی انجام رینوپلاستی بدون تراشه و جراحی یک عمل بسته است. در هشت زوایای مختلف عکس گرفته شده است و بعد از عمل جراحی ممکن است. بینی شما به شما در ۳D نمایش داده خواهد شد. شبیه سازی با رینوپلاستی بسته. تکنیک‌های برش بینی می‌تواند برداشته شود. نوک بینی و انحنای بینی را برداشته باشد. پل بینی می‌تواند. صاف باشد. عدم تقارن و بینی می‌تواند. ثابت شود. درست در کنار آن اگر شما مشکلی داشتید. میتوانیدمشکلات انحرافی آنها را در همان جلسه بصورت بسته درمان کرد . تکنیک رینوپلاستی به حل زخم‌های قابل مشاهده در نوک بینی و ساختار بینی که شامل استخوان بینی است.

کمک میکند . غده فوق العاده Oller به پایین آوردن غضروف‌های ما در سپتوم بینی ​​به طور کلی با بیهوشی انجام میشود و با پایین آوردن غضروف‌ها و جابجایی در ناحیه داخل بینی بدون استفاده از تراشیدن حذف خواهد شد. تجهیزات ویژه پس از این روند پل بینی پس ازبرداشتن آن تپه مرتب خواهد شد. غضروف اضافه از پل بینی برداشته می‌شود و سمت چپ و سمت راست سپتوم خواهد بود. به صورت عمودی و سپس دو طرفه برش داده میشود. وبه صورت افقی در بالا انجام خواهد شد. از استخوان بینی برای رسیدن به یک نمای زیبای بالا ی بینی و طرف آن استفاده میشود. پس از آن گامهای غضروفی در مرحله بعد حذف می‌شود. سپتوم گرفته شده.

به مکان دیگرمنتقل میشود. دو طرف سپتوم فوقانی بصورت عمودی در نوک بینی و پایین قرار داده شده و غضروف‌ها به این ترتیب با بخیه شکل می‌گیرند. شکل نوک بینی و عدم تقارن بینی‌ها بر روی بینی ثابت می‌شوند. نوک آناتومیک بسته می‌شود. وبه این صورت بخیه خواهد شد. بدون نیاز به یک عمل باز . برای زیبایی بهتر فرم‌های پایین‌تر از استخوان بینی استفاده خواهدشد و بعدا شکاف در پایین ایجاد میشود و پل بینی با فشار دادن آن بسته می‌شود و برای مواظبت از داخل بینی و ساختار خط وسط نوار‌های سیلیکونی در هر دوطرف قرار داده میشود. وسوراخ بینی پس از انجام عملیات با نوار بینی درست خواهد شد و با قرار دادن ترموپلاستیک آن را نهایی کنید.

حالا به راحتی میتوانید. چشمانتان را باز کنید و پلک بزنید و قبل و بعد شما را نشان دهیم. وآرزو میکنیم. تصاویر قورباغه بینی شما برداشته شده و رطوبت انحنای بینی و تقارن بینی ثابت شده است و سوراخ سوراخهای بینی کاملا متقارن وزیبا شده اند وباید. شستشو به آرامی انجام شود . وامیدوارم که لذت برده باشید .