خوشم اومد 5 تعداد نمایش 431 1398-05-29

5 چیزی که باید قبل از گذراندن دوره های روانشناسی باید بدانید

چیزهایی که باید در مورد روانشناسی بدانید

آیا می‌خواهید. در یک دوره روانشناسی شرکت کنید ؟ اگر این دوره را انتخاب کرده باشید ، شما به فارغ التحصیلی نیاز خواهید داشت ، یا فقط می‌خواهم. درباره روانشناسی بیشتر بدانید ، مواردی وجود دارد که باید بدانید. قبل از شروع دوره ۱ . یک دوره بسیار کلی خواهد بود . روانشناسی دارای زمینه‌های بسیاری است و معمولاً به صورت زیر تعریف می‌شود : « پیوند بین عملکردهای مغز ، رفتار و محیط . » زیر شاخه‌های آن عبارتند از : روانشناسی پزشکی قانونی ، برای کودکان ، رشد ، رسانه‌ها ، ارتش و غیره اگر می‌خواهید. در یک دوره با اطلاعات عمومی شرکت کنید ، شما در مورد ویژگی‌های اصلی هر زیر زمینه یاد خواهید گرفت . ۲ .

هنگام شرکت در چنین دوره‌ای و یادگیری در مورد اصلی‌ترین اختلالات روی افراد شما تمایل به تشخیص چنین اختلالات ، یا به خودتان یا نزدیکانتان شما باید. مراقب باشید ، زیرا می‌توانید. با علائم موافق باشید. برخی از این اختلالات . اگر این اتفاق برای شما بیفتد. به دنبال کمک یک متخصص باشید . این واقعیت که شما در حال یادگیری روانشناسی هستید ، شما نیستید. به یک حرفه‌ای رشته تبدیل می‌شود . و اگر باید ، کمک بخواهید . ۳ . شما در مورد فنون درمانی یاد نمی‌گیرید . شما در مورد اختلالات اصلی و محرک‌های آنها ، اما چگونه نیست. این مشکلات تشخیص داده شده یا درمان می‌شوند . دانشجوی روانشناسی این موضوع را به شما می‌دهد.

در صورت مشاهده مشکلی با کسی ، توانایی جستجوی سریعتر کمک را دارید . وارد نقش حرفه‌ای نشوید ، زیرا جدا از اطلاعاتی که در این دوره دریافت می‌کنید ، چیزهای دیگری وجود دارد که شما نمی‌دانید . ۴-. سعی نکنید. دیگران را تحلیل کنید . این دوره شما را رقم نمی‌زند. قادر به « خواندن » ذهن دیگران است . روانشناسی ذهن افراد را در مورد آن مطالعه می‌کند. سلامتی خود را بهبود بخشیده و محیطی که در آن زندگی می‌کنیم. شما نمی‌توانید. مشکلات کسی را بدون دریافت مجوز برای اولین بار تجزیه و تحلیل کنید ، فقط به خاطر لذت بردن از این چیزها ۵-. به یاد داشته باشید که روانشناسی یک علم است .

به لطف آزمایش‌های علمی ، مانند توسعه یافته است. هر علم دیگری . این مهم است که دانش را بر اساس حقایق پایه گذاری کنیم . بسیاری از آنچه شما می‌آموزید ، در دوره مقدماتی ، آنها به شما می‌گویند که چقدر موفق بوده یا به آزمایش منجر شده است . بسیاری از تحقیقات به روابط متقابل بین آنها متکی هستند. تحقیقات مختلف ، که ارتباط را نشان می‌دهد. بین دو متغیر . اما شما این را در طول دوره خود خواهید آموخت . آیا فکر می‌کنید. آماده هستید. برای شروع دوره خود در حال حاضر ؟ روانشناسی زمینه جالبی برای دنبال کردن است . من شخصاً شروع می‌کنم. تحصیلات لیسانس روانشناسی در ماه سپتامبر . امیدواریم.

نکات تصمیم گیری شما را آسانتر کرده است . برای ویدیوهای مشابه دیگر در کانال ما مشترک شوید . نام من اشلی است و در ویدئوی بعدی دوباره خواهیم شنید .