خوشم اومد 5 تعداد نمایش 987 1398-05-29

ازبین بردن چربی های بدن( سولانژ نیکول)

ازبین بردن چربی های بدن( سولانژ نیکول)

هنگامی که شما نوبت گرفتید و وارد اتاق شدید این اتاق واقعا جای استراحت است شما وقتی در را باز می‌کنید. به معنای واقعی دوست دارید که در آن ارامش بگیرید چون درون آن خیلی مدرن است. بزرگ است و وقتی وارد می‌شوید. اتاقها واقعاً تمیز هستند. دستگاه‌های آن بسیار خلاقانه هستند. همه چیز خوب به نظر می‌رسد. خوش آمدید همانطور که شما دراز کشیدید. مجسمه‌های جالبی را میبینید. بعضی ار افراد آنها را خراب کرده اند. متقاضیان زیادی وجود دارد و سپس متقاضیان قصد دارند. این برنامه را برگزار کنند دستگاهی که لیزر را هدایت می‌کند. به پوست خود بکشید تا سلول‌های چربی شما از بین برود [ موسیقی ] بنابراین تختخوابها در واقع بسیار راحت هستند.

من نمی‌خواهم. دروغ بگویم. صادقانه بگویم. آرامش بخش است و می‌توانید. درست اینجا ببینید که او در حال تنظیم برنامه‌های کاربردی است. در واقع مانند کمربند است. مشتریان را نگه می‌دارد و این درست است. سفت‌تر می‌شود تا نگه داشته شود. به بدن خود وارد کنید ، بنابراین این درست در اینجا نیست. به هیچ وجه درد ندارد. هیچ چیز غیرعادی اتفاق نمی‌افتد. استفاده از کمربند با اپلیکاتورا ست [ موسیقی ] و این متقاضیان می‌توانند. هر کجا را دوست دارن. درمان کنند. با این حال من این سه قسمت پایین و سپس یکی در بالا در آن مناطق خاص را درمان کنم. کمی چندش آور است که این چربی‌ها از بین میروند.

برای خلاص شدن از شر چربی شکم قسمت پایین خیلی خوشحالم که از شر چربی‌ها نجات پیدا میکنم. این بخش یک بخش خاص است. مانند لیپو نیست که از بین برود. کل ناحیه را میتوان. از بین برد. کل چربی‌ها ار بین میرود. JLo چیزی است که می‌توانید. با ورزش و عادتهای غذایی ترکیب کنیدو سبک زندگی سالم وجدید. خود را شروع کنید. ماشین‌ها میتوانند. به سلامت شما کمک کنند. ودر عین حال زیبا شوید. موارد زیادی وجود دارند که در زیبایی و سلامت شما نقش دارند. وبعضی دستگاهها کمی احساس درد میکنید وبسته به نوع دستگاه فرق میکند. وبه سرعت دستگاه که تنظیم میکنیدفرق دارد بنابراین می‌توانید.

با سرعت کم شروع کنید اگر تحمل درد کمتری دارید. فرکانس پایین در واقع این چیزی است که در آن است. فراخوانی می‌شود یا می‌توانید. فرکانس را سریعتر بالا ببرید. ASAP را نتیجه خوبی می‌دهد بنابراین کاملاً مناسب است. شما درد آنطور که می‌بینید. بد نیست. من صادقانه می‌گویم. بعضی واقعا دردناکند و چیلین درست اینجا بود ، من تکان خوردم. از آنجا که من می‌خواستم. دیگر درمان نشوم. بعضی قسمتها واقعا درد آور است. درد در حد مرگ صادقانه خواستم. بهتون بگم . بهترین روش برای کاهش وزن بهترین روش کاهش وزن ورزش کردن یا رژیم غذایی است . ولی الان میخواهم. این دستگاه را تجربه کنم که تجربه بدی بود.

هر دو روش خوب است. به شرطی که تحمل درد را داشته باشی. روش خوبی است می‌بینید که این متقاضیان زیادی دارد این هم یکی از موارد کاهش وزن است. واقعاً در هر موقعیتی ، تصمیم نهایی بدست شما است. ونیاز به تحقیق دارد که کدام روش استفاده کن. انتخاب ۴ قسمت وهربار به یک طرف کلیک کنید همانطور که در جلو انجام دادیم. او به همه متقاضیان اعمال می‌کند و سپس دستگاه را بر روی فرکانس تنظیم کنید که می‌خواهید. راحت باشد. شما به طوری که درد کمتر است. تنظیم کنید تا راحتتر باشید. آنها فقط می‌خواهند. به شما در دستیابی به اهداف کمک کنند. وسطح اطمینان را به شما بدهند.

انوقت به امید رضایت از کارشان آنها به شما در این زمینه کمک می‌کنند ، بنابراین این همان چیزی است که که در مورد شما آنها میخواهند. واحساس راحتی ورضایت را در پایان درمان به گونه‌ای که می‌خواهید. به شما میدهند . و این روش در هر زمان دستگاه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا برای ۲۵ دقیقه انجام دهید وقتی دقیقه‌ها پایان یافتند و اساساً ۲۵ دقیقه برای هر چهارناحیه لازم نیست که شما هر ناحیه را جدا کنید ، بنابراین من اینجا نیستم. ۲۵ دقیقه از یک طرف و۲۵ دقیقه دیگردر طرف دیگر و نتایج حدود شش هفته طول میکشد. سلام بچه‌ها پس من با دکتر هستم جکی و من می‌خواهم. از آنها بپرسم سوالاتی که شما بچه‌ها برای من ارسال کرده اید بنابراین اولین سوال این بود که آیا واقعاً اینگونه است ؟

که ایا چربی سوزی اینطوری کار میکند. بله این طوری کار میکند. مثل مغز کودک شوخی میکنم ، بنابراین دستگاه انرژی من را با احساس من فراهم می‌کند ومن سلول‌ها را بخوبی حس میکنم. وبا آنها ارتباط برقرار میکنم. شما به آنجا بروید. وبه آنها اطمینان کنید. وسوال بعدی این بود. درباره ایمنی و اینکه چند بار می‌توانید. انجام دهید. این روش او بسیار امن است. وبه رنگ پوست بستگی نداردو. هر کسی می‌تواند. آنرا در این مکان انجام دهد ونتیجه عالی هم بگیرد. هر شش تا هشت هفته بروید. آن را در چنددقیقه انجام دهید. وهر کاری را برای انجام آن کنار بگذارید.

کمتر نهار بخورید چون بعد از آن مقداری احساس ضعف میکنید. کمی رعایت کنید تا کمی بهتر شوید وباید. مواظب بود. بله بله قطعاً عاشق این واقعیت است. درد پس از آن وجود ندارد. نوع بازگشت به حالت عادی خود است. زندگی روزمره و بعد آخرین سوال چه مدت شما باید. صبر کنید. دیروز مراحل درمانی یا معالجه را انجام دادم. شش تا هشت هفته پس آن مدتها که احساس می‌کردم. همه بدنم برانگیخته شده ۸ و ۱۲ که برخی از بیماران در ۱۶ سالگی هستند. نتایج با کارمندان Wow بنابراین همه بستگی به چربی و چربی شما دارد. چقدر ممکن است. از دست بدهید. تقسیم می‌شود.

ورزش کردن بسیار مهم است وآنچه که دستگاه انجام میدهد. وخیلی ممنون که برای بچه‌ها وقت گذاشتید. بابت همه چیز متشکرم. برای وقتی که برای بچه‌ها گذاشتید. سؤالات بیشتری دارند. وبرای جلسه بعد خیلی ممنون .