خوشم اومد 5 تعداد نمایش 533 1398-06-05

روانپزشک

راه های رسیدن به روانپزشکی

خلاصه در سه دقیقه توضیح بدم. فکر کنید بخواهید. یک روانپزشک شوید. در اینجا چند مرحله رسیدن به روانپزشک توضیح داده شده است. شروع کنید و کمی در مورد کار مورد علاقه کمی تحقیق کنید . اول از همه روانپزشک چیست. مطابق دفتر کار الف روانپزشک یک پزشک است که درمان را تشخیص می‌دهد و به راه‌های پیشگیری کمک می‌کند. اختلالات ذهن روانپزشک ممکن است. در بیمارستان کار کند. یک تمرین خصوصی داشته باشید یا با آن کار کنید. در دولت یا ارتش کار میکند اگر میخواهید. روانپزشک باشید باید. مانند روانپزشکان دلسوز رفتار کنید باید. به بیماران مبتلا به بیماری روانی بسیار دلسوزانه کمک کنید. شنونده خوبی باشید.

به علم پزشکی و شیمی نیاز دارید. درک جامع از علل و معالجه بیمار را داشته باشید. برای ادامه یادگیری در مورد سلامت ذهنی رشته روانپزشکی میتواند. خوب باشد. روانپزشکی رشته‌ای است که باید. همیشه خود را درباره اطلاعات آپدیت کنید. یادگیری یک نکته که بسیاری از مردم به آن نیاز دارندبسیار گیج کننده است روانپزشک و روانشناس پاسخ این است که این روانپزشک است. پزشک پزشکی را تمام کرد. ه آموزش دیده و قادر به تجویز دارو است. روانشناس می‌تواند. دکترا داشته باشد یا کارشناسی ارشد در کار اجتماعی و معمولاً در بحث درمانی و کار تخصص دارد. در اینجا بیماران یک به یک مسیر آموزشی برای تبدیل شدن به یک روانپزشک را طی میکنند.

مسیر ممکن است. برای شما متفاوت باشد. دریافت مدرک دیپلم دبیرستان یا شما باید. به دانشگاه بروید و مدرک لیسانس را کامل کنید. پس از آن در روانشناسی حرفه‌ای شوید MCAT یا کالج پزشکی را می‌گیرید. آزمون پذیرش براساس نمره شما و نمرات کالج شما تعیین میشود. مدرسه این تقریباً چهار سال طول خواهد کشید. در این مدت شما مجوز امتحانات مجوز کامل کارآموزی در تخصص‌های مختلف و درخواست برای اقامت روانپزشکی بعد از فارغ التحصیلی اقامتگاه خود را در آنجا شروع خواهید کرد. در یک بیمارستان یا پزشکی آموزش خواهد دید. تأسیسات بهداشتی در زمان اقامت شما شما آموزش‌های اضافی دریافت خواهید کرد و روانپزشکی مجوز بیشتری را تکمیل کنید. محل اقامت تقریباً چهار تا پنج سال پس از اتمام خود اقامت و هیئت دولت خود را تصویب کرد وشما بامعاینه کار خود را ادامه دهید.

در بیمارستان یا کار خصوصی را شروع کنید خوب ، ما به شما گفته ایم که چگونه می‌توانید. روانپزشک شوید و مامی خواهیم شما را راحت آموزش بدیم. واحساس ناراحتی و استرس نداشته باشید مراحلی که امروز می‌توانید. برای خودتان یاد بگیرید. شروع به تحقق هدف خود است. یک روانپزشک را برای ناهار دعوت کنید و از آنها بپرسید که آیا آنها دوست دارند. کارشان چقدر طول بکشد. آنها برای تکمیل آموزش و چه روزی میخواهند. ثبت نام کنندو یک دانشکده در سطح کالج دوره کار را در یک رشته چگونه دریافت میکند . به یک مرکز بهداشت روان یا روانپزشکان یا اداره مراجعه کنید و هزینه آموزش را در همان جا پرداخت کنیدو در مورد کار بیاموزید و ببینید که روانپزشکان چه کارهای بزرگی را میتوانند.

انجام دهند. حتی ممکن است. شما یک مدرس med پزشکی بگیرید . خلاصه سه دقیقه توصیه تمام شد .


روانپزشک