خوشم اومد 8 تعداد نمایش 436 1398-06-05

مشاور ژنتیک

مشاغل در پزشکی شخصی: مشاور ژنتیک

من در یک مزرعه در یک شهر کوچک بزرگ شدم. در تمام دوران دبیرستان خوش شانس بودم. کلاسهای پیشرفته زیست شناسی داشته باشیم که علاقه من به جستجوی ژنتیک را برانگیخت. در مورد کالج من هیچ ایده‌ای نداشتم. حرفه مشاوره ژنتیک در وجود من بودوهمیشه می‌خواستم. در آن رشته کار کنم. همیشه به خودم میگفتم علم یا مراقبت‌های بهداشتی بهتر است یا پرستار و معلم بودن ، پزشک باشم یا در آزمایشگاه کار وهمیشه به این فکر میکردم. به طور واضح بگم. یک جمله در کتاب درسی دانشگاه که به ژنتیک اشاره کرد. مشاوره ژنتیک در ذهن من برای ادامه تحصیل آماده کرد و من شروع به کاوش ژنتیک کردم. برنامه‌های مشاوره در آن زمان بود.

در دانشکده‌ای که حتی این رشته را ندارد. تصمیم به یاد گیری علم ژنتیک گرفتم. دنبال کردن و اشتیاق به سمت علوم ژنتیکی بخشی از زندگی مرا فرا گرفت من که هنوز می‌خواستم. تدریس کنم و مشاوره ژنتیکی این فرصت را به من داد. با علوم کار کنم و به بیماران کمک کنم تا درک کنند. خطرات ژنتیکی در زند گی خانواده‌ها بسیار مهم است. وبه تحصیل این رشته پرداختم . من می‌توانم. مدرک پیشرفته بگیرم. مشاور ژنتیکی شوم. طیف گسترده‌ای از مشاغل ژنتیکی بسیاری از مشاوران مستقیماً با آنها کار می‌کنند و بیماران دیگر بعنوان بخشی از تیم کار می‌کنند. در آزمایشگاههای آزمایش ژنتیک و این زمینه همچنان گسترش می‌یابد.

من را بیشتر در مورد زمینه هیجان انگیز می‌کند. ژنتیک به طور مداوم در حال تغییر است و همیشه چیز جدیدی وجود دارد که بیشتر در مورد آن مطالعه کنم. شما عاشق تدریس و کار علمی هستید. مشاوره ژنتیکی با افراد ممکن است. گزینه‌ای برای شما باشدو. من فرصتی برای کمک به بیماران و خانواده‌های بسیار با ارزش و مهم بخشی از مراقبت از آنها را پوشش میدهم شما هم به ما بپیوندید .


مشاوره ژنتیک