خوشم اومد 5 تعداد نمایش 1331 1398-06-06

Watch a Botox Injection and Learn Why It is Safe and Effective

تزریق بوتاکس برای رفع خطوط بین ابروها، کنار چشم و پیشانی. ماندگاری بوتاکس و تاثیر آن

امروز هالی به اینجا آمده است که او دارای بوتاکس بوده است. او علاقه مند است که از شر برخی از چین و چروک هایش در منطقه گلابلا خلاص شود منطقه‌ای که بیشتر زنان به آن ۱۱ من می‌گویند یا می‌گویند که مردم فکر می‌کنند که من عصبانی ام وقتی چنین نیستم. این بسیار معمول است که ما منطقه گلابلا ( بین دو ابرو ) را درمان می‌کنیم ، خطوط پنجه کلاغی را نیز درمان کنیم و می‌توانیم. خطوط پیشانی را نیز از بین ببریم وقتی من گلابلا را درمان می‌کنم. به بیمارا ن می‌گویم که اگر من یک مجموعه از ماهیچه‌ها را بی حس کنم. عضلات دیگری که می‌خواهم. به عهده بگیرم. فعال‌تر خواهند شد.

گاهی اوقات می‌خواهند. بصورت پیشگیرانه به اینجا بروند و اینها را به خوبی قبل معالجه کنند. توصیه می‌کنم که اگر این کار را انجام نداده اند ، انجام دهند اگر به این فکر نبوده باشند که این اصل آنها است. نقشه اصلی آنها وقتی که من اومدم. من از هیچ بی حس کننده‌ای استفاده نمی‌کنم. ما معمولا برای تزریق بوتاکس بی حس نمی‌کنیم. ما از سرنگ تلویزیون استفاده می‌کنیم که بسیار بسیار کوچک است. سال‌ها گذشته و من هنوز مردمانی را دارم که می‌پرسند و می‌گویند که چگونه مطمئن شویم که از شر این جزیره فرو رفته ( چروک‌ها ) خلاص می‌شویم. خوب هر کسی که فراتر از دم آن ماهیچه‌ها برود. همین دلیل است که من هالی را دارم که ماهیچه هایش را منقبض و و آرام می‌کند و من می‌خواهم بدانم که دم عضلات کجاست زیرا بعد از آن ماهیچه‌ی لواتور است که عضله لواتوری که بالا می‌رود و پلک ابرو را پایین می‌آورد و نه من می‌خواهم.

به آن کاری نداشته باشم اما سه تا پنج روز طول می‌کشد که تاثیر خود را بگذارد و هفت تا ده روز زمان می‌برد که تاثیر کامل خود را بگذارد. این بسیار بی خطر است و افراد مسن هنوز می‌پرسند ، اه اما این طور نیست. سمی نیست بلکه سمی است که تحت شرایط استریل تولید می‌شود. این بسیار امن است. این سه الی چهار ماه ماندگاری دارد اما افرادی هم هستند که قسم میخورند که تا شش ماه هم تاثیر آن مانده بود. او بسیار خوشحال خواهد شد


ماندگاری بوتاکس، تزریق بوتاکس