خوشم اومد 5 تعداد نمایش 523 1398-06-12

اختلالات دو قطبی بودن چیست؟

اختلالات دو قطبی بودن چیست؟

سلام ! خوش آمدید. به زندگی NOGGIN ! مانند بسیاری از بیماریهای روانی ، اختلال دوقطبی توسط عموم مردم قابل درک نیست . از هر ۲۵ آمریکایی یک نفر با اختلال دوقطبی زندگی می‌کند ، و ممکن است. فقط به عنوان یک آدم زندگی کنند نوسانات و یا حتی چیزی که می‌گوید « همه در ذهن آنهاست » ، اما اینطور نیست . این وضعیت باید. جدی گرفته شود و اغلب با این روش درمان نمی‌شود . بنابراین ، بیایید. کمی بیشتر در مورد اختلال دو قطبی یاد بگیریم . اختلال دوقطبی ، که به عنوان بیماری افسردگی مانیک نیز شناخته می‌شود ، شرایطی است که در آن بروز می‌کند. مغز است و با قسمت‌های شیدایی شدید و افسردگی تعریف می‌شود .

در طی یک قسمت جنون آور ، کسی که به طور اختلال دوقطبی انرژی زیادی دارد میتواند. تصمیمات مخاطره آمیز ، احساس سرخوشی بسیار را تجربه کند . سپس در طی یک قسمت افسرده ، آنها احساس افسردگی ، مداوم نگران و اغلب فکر می‌کنند مرگ یا خودکشی کنند . این وضعیت همچنین می‌تواند. با روان پریشی همراه باشد ، که هنگام وقوع حادثه حتما باید. کسی باشد . ممکن است. فکر کنند که آنها معروف به دیوانه یا ابرقدرت باشند . این قسمت‌های افسردگی به طور معمول چند هفته طول می‌کشد ، اما می‌تواند. در یک زمان کوتاه هم از بین برود . همانطور که یکی از خانم‌ها می‌گوید ، یک روز نمی‌تواند.

از رختخواب خارج شود و مجبور است. کار را از دست بدهد ، پس از آن او زندگی عاشقانه را از سر میگیرد و به خرید وخوش گذرانی میپردازد . این شرایط می‌تواند. بر همه چیز از شغل شما تا دوستی ، روابط ، و حتی ثبات مالی مانند بسیاری از بیماری‌های روانی ، یک علت شناخته شده. از اختلال دوقطبی آسیب برساند ، اما تروما ، استرس شدید ، و مشکلات دارویی یا الکل می‌تواند. خطر ابتلا به این بیماری را افزایش دهد . ژنها نیز نقش ایفا می‌کنند . در حالی که بیشتر افراد با سابقه خانوادگی دچار این بیماری نمی‌شوند ، ۸۰-۹۰٪ از افراد مبتلا به این بیماری هستند. اختلال دو قطبی با اختلال یا افسردگی رابطه‌ای دارد .

برای افرادی که با این اختلال زندگی می‌کنند ، اتفاقات زیادی در مغز آنها رخ می‌دهد. متفاوت از شخص دیگر آنها در سیستم‌های انتقال دهنده عصبی خود دارای ناهنجاری و عدم تعادل هستند. اعتقاد داشته باشید که باید. کمک کنید . انتقال دهنده‌های عصبی مواد شیمیایی هستند که مسئولیت کنترل احساسات مغز را از بین میبرند. مدتی تصور می‌شد که این عدم تعادل احتمالاً بیولوژیک اصلی بوده است . علت اختلال دوقطبی و پیشرفت‌های اخیر دراین زمینه گریبان گیر بسیاری از افراد شده. وزندگیشان را مختل کرده است. مثلا کار - مسیرهای مختلف مغز ، نوروپلاستی و سطوح مختلف انعطاف پذیری سلولی را متوقف کرده است . دانشمندان همچنین دریافتند که افراد مبتلا به اختلال دوقطبی ماده خاکستری هستندکه در قسمتهای مختلف مغزشان بسیاری از قسمتهای آنها از افراد سالم نیز نازک‌تر است .

مشخص است که استرس به طور مستقیم باعث انحطاط نورون‌ها می‌شود ، بنابراین تصور می‌شود که این تخریب می‌تواند. به این کاهشها کمک کند . ما به آنجا می‌رویم اما قطعاً چیزهای بیشتری برای یادگیری اختلال دو قطبی وجود دارد . در حالی که این شرایط تأثیر منفی بر زندگی افراد گذاشته است ، امید هست . اگر فکر می‌کنید که اختلال دوقطبی دارید ، به دنبال کمک باشید . از آنجا که بسیاری از افراد با Bipolar تنها در مدت زمان کوتاه کمک میخواهند . یک قسمت افسردگی ، حتماً در مورد قسمت‌های جنون نیز به پزشک خود بگویید تا مطمئن شوید. شما یک تشخیص مناسب دریافت می‌کنید برای اینکه منابع رایگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلال دوقطبی یا یافتن کمک ، از لینک‌ها دیدن کنید.

در توضیحات بنابراین آیا بیماری دیگری وجود دارد که می‌خواهید. من در موردآن را صحبت کنم ؟ اجازه دهید. در بخش نظرات توضیح دهم .


روانشناس مشاوره مغزواعصاب روانپزشک