خوشم اومد 7 تعداد نمایش 984 1398-06-12

تست آپنه خواب در خانه

آزمایش جدید آپنه خواب در خانه به بیماران کمک می کند تا راحت تر نفس بکشند

خوش آمدید. به این قسمت که در مورد آپنه خواب توضیح داده می‌شود. ۱۸ میلیون آمریکایی حدود ۱ نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در ۵۰ نفر مبتلا به آن تشخیص داده نشده اند. خوب اکنون یک آزمایش خانگی جدید وجود دارد که می‌تواند. آپنه خواب در منزل را برطرف کند که این اطلاعات بیشتر در این شب HealthWatch تشخیص وآپنه خواب معمولاً در این هنگام روی میدهد . آزمایشگاه خواب در حال حاضر یک آزمایش خانگی است که می‌تواند. در یک شب انجام شود. به راحتی در تختخواب خود بخوابید. یک کانال کوچک برای شما وصل میکنند. دستگاه ضبط که صدای شما را دنبال می‌کند و جریان هوا که قلب و نبض خود را تنفس می‌کند.

برای این افراد طراحی شده است . به احتمال زیاد ​​ ممکن است. خروپف زیاد باشد اگر در طول روز خسته باشند. در هنگام خوابیدن احتمال خروپف زیاد است. واین دستگاه تا صبح به شما وصل است . بیل مثال عالی Marshburn را امتحان کرد. بعد از اینکه همسرش به او گفت که خرو پف در نیمه شب متوقف شد . تقریباً بعد از۴۲ بار خسته شدم و میخواستم. تا از کار بیفتید . من الا ن در سن بین۳۰ و ۴۰سالگی هستم . مانا وقتی با من صحبت کرد. در هنگام رانندگی گاهی اوقات از جاده خارج می‌شوم. به علت خواب زیادو کمی نگران شدم. دکتر gapinski با مراقبت‌های پزشکی خلیج شفق قطبی در مرکز می‌گوید.

آپنه خواب در منزل آزمون خوب است اگر میخواهید ، امتحان کنید. وسایر مشکلات مانند خوابیدن آمفیزم یا narcolepsy را معلوم میکند. هزینه آن در آزمایشگاه خواب زیاد است و بیل می‌گوید که برای سلامتی او بهتر است. از دستگاه در منزل استفاده شود . نیاز به استفاده از دستگاه CPAP در شب و همسرش در کنارش باشد. عالی است . دکتر kopinski می‌گوید. استراحت کامل در آزمایشگاه خواب یک نتیجه بهتر از آن را به شما میدهد . ساختار خواب و عملکرد مغز و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن شفق قطبی تست. آپنه خواب خانگی با شماره ۱ ۸۶۶ ۹۳۸ ۰ ۰ تماس بگیرید ۳۵


مغزواعصاب اختلالات خواب آپنه خواب خروپف تست خواب متخصص مغزواعصاب