خوشم اومد 5 تعداد نمایش 911 1398-06-13

تست خواب کودکان

تست خواب کودکان در کلینیک خواب کودکان

سلام ، اسم من آن است و می‌خواهم. در مورد خوابم در اینجا در سراسر کشور برای شما تعریف کنم. درکلینیک خواب کودکان میتونید. یک خواب راحت داشته باشید . خواب در مرکز خواب . مکانی که به بچه‌ها برای حل مشکل خواب به آن نیاز دارند . مشکل خواب . من تقریباً در زمان خواب در اتاق خواب خودم مستقر شدم. بیرون شروع به تاریک شدن می‌کرد . مادرم حتی اجازه داشت. با من بماند و جای خودش را دارد که بخوابد. من آماده به رختخوابم رفتم و سپس تکنسین خواب برای شروع کار وارد شدند . آن ، سلام ! نام من امی است . آیا شما آماده این کار هستید ؟ بله او سنسورها و دیسک‌های کمی روی سر و سینه ، پاها و بازوها قرار داد .

آیا می‌توانید. آن را در داخل پیراهن خود قرار دهید من ؟ آنها مانند برچسب‌ها به نظر می‌رسند . او حتی آنها را روی قسمت هایی از صورت من قرار داد . به این مرحله فرایند قلاب زدن گفته شد . درد ندارد اما مطمئناً تعداد زیادی از آنها وجود داشت . درست در این سمت بود . اینطور است که تیم خواب ضربان قلب من ، فعالیت مغز ، تنفس و حرکت در حالی که من خواب بودم. را ثبت میکردند . بعد از فرآیند قلاب زدن زمان آن فرا رسید که به تخت خواب بروم . فکرکردم خوابیدن با سنسورهاو کمربندها کارسختی خواهد بود اما من در واقع آنها را بعد از چند دقیقه فراموش کردم و رفتم.

تخت بخوابم . تیم خواب می‌گوید. تقریباً آنچه اتفاق می‌افتد. در بیشتر بچه‌ها اینست که یک بار در شب به دستشویی بروند . این کار سختی نبود. تکنسین فقط قلاب هایم را وصل نکردن تا بتوانم. به دستشویی بروم و سپس دوباره به خواب بروم . در طول شب ، تیم خواب اطلاعاتی در مورد چرخه خواب من جمع می‌کرد. صبح بخیر ! صبح از خواب بیدار شدم و تکنسین تمام دستگاه‌ها را خاموش کردند . سنسورها بود و زمان آن بود که لباس بپوشیم و به خانه بریم . تیم خواب به مادرم گفت که آنها می‌خواهند. مدتی را صرف مطالعه داده‌های من کنند . بزن قدش ! متشکرم که ماندید و روز خوبی را سپری کنید چون همه بچه‌ها برای سالم ماندن به خواب کافی احتیاج دارند .


مغزواعصاب اختلالات خواب آپنه خواب خروپف تست خواب متخصص مغزواعصاب